Česky

Skratky v online komunikácii

Kurzom sprevádza  Seduo.sk

Stretávate sa na internete s rôznymi skratkami a neviete, čo znamenajú? Chcete vedieť, ako môžete zefektívniť písanie e-mailov pomocou skratiek? Dostali ste inštrukcie niečo urobiť ASAP alebo EOT? Celý popisok

7,00 € s DPH

Celková dĺžka videí

10 min

Počet lekcií

6

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

V tomto kurze sa naučíte najčastejšie používané skratky, a to ako v bežnej konverzácii v chatoch alebo na fórach, tak v pracovných e-mailoch alebo projektových aplikáciách. Väčšina z nich pochádza z angličtiny, preto si tu uvedieme ich český význam aj anglický originál.

Kurz je určený začiatočníkom v tejto oblasti, sú tu uvedené iba tie skratky, s ktorými sa pravdepodobne stretávate, či budete stretávať na každodennej báze. Ak sa v internetových skratkách zatiaľ trochu strácate, pustite sa do prvej lekcie.

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Seduo.sk

Seduo.sk

Vzdelávací portál

Seduo.sk je vzdelávacím portálom spoločnosti LMC, ktorý ponúka profesijné videokurzy. Kurzy na Seduo.sk vytvárajú poprední lektori, čítať viacfirmy, vysoké školy alebo ide o vlastnú produkciu Seduo.

Všetky kurzy lektora Seduo.sk

Hodnotenie kurzu

92 %

631 hodnotenie
426x
155x
40x
10x
0x

Petr K.

Stručný a věčný


Václava R.

Docela oříšek, některé zkratky jsem neznala.


Zuzana D.

stručné, jasné i vtipné

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.