Skratky v online komunikácii

Kurzom sprevádza  Seduo.sk

Stretávate sa na internete s rôznymi skratkami a neviete, čo znamenajú? Chcete vedieť, ako môžete zefektívniť písanie e-mailov pomocou skratiek? Dostali ste inštrukcie niečo urobiť ASAP alebo EOT? Celý popisok

7,00 € s DPH

Celková dĺžka

10 min

Počet lekcií

6

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

V tomto kurze sa naučíte najčastejšie používané skratky, a to ako v bežnej konverzácii v chatoch alebo na fórach, tak v pracovných e-mailoch alebo projektových aplikáciách. Väčšina z nich pochádza z angličtiny, preto si tu uvedieme ich český význam aj anglický originál.

Kurz je určený začiatočníkom v tejto oblasti, sú tu uvedené iba tie skratky, s ktorými sa pravdepodobne stretávate, či budete stretávať na každodennej báze. Ak sa v internetových skratkách zatiaľ trochu strácate, pustite sa do prvej lekcie.

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Seduo.sk

Vzdelávací portál

Seduo.sk je vzdelávacím portálom spoločnosti LMC, ktorý ponúka profesijné videokurzy. Kurzy na Seduo.sk vytvárajú poprední lektori, firmy, vysoké školy alebo ide o vlastnú produkciu Seduo.

Hodnotenie kurzu

92 %

675 hodnotenie
455x
164x
46x
10x
0x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Peter H.

pomerne časné skratky, ktoré je možné využívať na dennej bázne. niektoré samozrejme používam, ale niektoré boli pre mňa nové


Petra M.

Stručné, výstižné. Akorát bych ve studijních materiálech ocenila přehled probíraných zkratek.


Milena P.

Super shrnuti

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.