Skúsenosti generála tajnej služby: Leadership

Kurzom sprevádza  Gen. Ing. Andor Šándor

Vhodné na počúvanie

Pozrite sa na pojmy ako leadership alebo management očami človeka, ktorý môže hovoriť zo skúseností. Očami niekoho, kto prešiel všetkými veliteľskými funkciami až do hodnosti generála a k tomu sa úspešne uplatnil i v podnikaní - očami generála Andora Šánd Celý popisok

60,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:59 hod

Počet lekcií

27

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

V tomto kurze sa s vami generál Šándor podelí o svoje manažérske aj životné skúsenosti získané pri jeho dlhoročnom pôsobení v Armáde Českej republiky aj v podnikaní.

Dozviete sa, čo považuje za najdôležitejšie zásady správneho leadershipu, aké sú kritické faktory motivácie a demotivácie podriadených, aj čo znamená byť sebadisciplinovaný. Dozviete sa, akých chýb sa ašpirujúci vodca alebo manažér môže aj nevedomky dopúšťať a tým si sám hádzať polená pod nohy.

 Ak vás zaujímajú viac reálne skúsenosti než načítané poučky, je tento kurz určený práve pre vás.
 

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Gen. Ing. Andor Šándor

Bezpečnostný poradca

Andor Šándor je bývalým náčelníkom Vojenskej spravodajskej služby ČR a uznávaným odborníkom na otázky bezpečnosti, hrozby čítať viacterorizmu a krízový manažment. V súčasnej dobe pôsobí ako súkromný poradca v oblasti bezpečnosti. Andor Šándor je tiež autorom mnohých odborných prác na tému bezpečnosti, venuje sa v tejto oblasti lektorskej činnosti a pravidelne sa objavuje v najsledovanejších médiách. Andor Šándor sa dlhodobo venuje tiež odovzdávaniu svojich skúseností mladej generácii a ďalším záujemcom. Prednášal okrem iného na Oxford University, University of New York in Prague, Prague Security Study Institute, VŠE v Prahe či na Karlovej univerzite. Zúčastňuje sa tiež konferencií o krízovom riadení (T-Soft, Tovek a ďalšie).

Hodnotenie kurzu

93 %

1 645 hodnotenie
1240x
310x
68x
16x
11x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Petr Š.

Perfektní.


Drahoslav D.

Pan Sandor je zajimavy vypravec se spoustou zkusenosti, jen se tento obsah doatal do nespravneho kurzu. Lradershipu bylo pomalu, spise to bylo o informacni bezpecnosti a v posledni casti o systemovem nastaveni statu...


David V.

Občas jsem v tématech hledal lesdership svící, na druhou stranu mě bavilo, že se nejedná o strojenou, naučenou přednášku.

Reakcia lektora:

“Když něco nemůžu najít, ještě to neznamená, že to tam není. Ale i tak děkuji za názor“

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.