Skúsenosti generála tajnej služby: Leadership

Kurzom sprevádza  Gen. Ing. Andor Šándor

Vhodné na počúvanie

Pozrite sa na pojmy ako leadership alebo management očami človeka, ktorý môže hovoriť zo skúseností. Očami niekoho, kto prešiel všetkými veliteľskými funkciami až do hodnosti generála a k tomu sa úspešne uplatnil i v podnikaní - očami generála Andora Šánd Celý popisok

70,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:59 hod

Počet lekcií

27

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

V tomto kurze sa s vami generál Šándor podelí o svoje manažérske aj životné skúsenosti získané pri jeho dlhoročnom pôsobení v Armáde Českej republiky aj v podnikaní.

Dozviete sa, čo považuje za najdôležitejšie zásady správneho leadershipu, aké sú kritické faktory motivácie a demotivácie podriadených, aj čo znamená byť sebadisciplinovaný. Dozviete sa, akých chýb sa ašpirujúci vodca alebo manažér môže aj nevedomky dopúšťať a tým si sám hádzať polená pod nohy.

 Ak vás zaujímajú viac reálne skúsenosti než načítané poučky, je tento kurz určený práve pre vás.
 

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Gen. Ing. Andor Šándor

Bezpečnostný poradca

Andor Šándor je bývalým náčelníkom Vojenskej spravodajskej služby ČR a uznávaným odborníkom na otázky bezpečnosti, hrozby terorizmu a krízový manažment. V súčasnej dobe pôsobí ako súkromný poradca v oblasti bezpečnosti. Andor Šándor je tiež autorom mnohých odborných prác na tému bezpečnosti, venuje sa v tejto oblasti lektorskej činnosti a pravidelne sa objavuje v najsledovanejších médiách. Andor Šándor sa dlhodobo venuje tiež odovzdávaniu svojich skúseností mladej generácii a ďalším záujemcom. Prednášal okrem iného na Oxford University, University of New York in Prague, Prague Security Study Institute, VŠE v Prahe či na Karlovej univerzite. Zúčastňuje sa tiež konferencií o krízovom riadení (T-Soft, Tovek a ďalšie).

Hodnotenie kurzu

93 %

1 730 hodnotenie
1300x
324x
75x
19x
12x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Petra N.

Super


Zdeňka G.

Super


Valéria V.

- čo Vám kurz priniesol? – Vedieť sa rozhodnúť, vysvetliť ľuďom čo majú spraviť, viesť ich k iniciatíve, aktivite a princípu zodpovednosti
- aká myšlienka bola pre Vás najvýznamnejšia? – Umenie vedieť sa rozhodnúť s tým vedomím, že sa nikdy nerozhodnete 100% správne. Keď už sa rozhodnete, rozhodnutie viete neskôr modifikovať. Ľudia musia byť neustále motivovaní. Krízová situácia ukáže, či sú ľudia schopní zvládnuť tiahu svojej zodpovednosti. Menší počet podriadených je lepší ako veľa. Je dôležité správne delegovať a požadovať zodpovednosť. Dáte im povinnosť, zodpovednosť a voľnosť v rozhodovaní. Registrovať zmeny v chovaní. Čím menej zdrojov, tým väčší monopol informácie a to je zle. Nie kto to hovorí, ale či je to pravda.
- čo konkrétne z toho, čo ste sa dozvedeli/naučili, budete prenášať do svojej práce či osobného života? – sebadisciplína – keď sa stotožníte s tým čo chcete. Vedieť si priznať, že niečoho nie som schopná, že nie som na to vhodná. Na zlé správy je vždy času dosť. Vyberať si ľudí nie preto že sú blbci a neohrozujú ma, ale ľudí, ktorí budú povzbudzovať prirodzenú súťaživosť a zlepšovanie sa. Zamestnanec má vedieť iba toľko informácii, koľko ku výkonu svojej funkcie potrebuje.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.