Skúsenosti generála tajnej služby: Leadership

i v audio verzii

Cena: 60,00 € s DPH

Počet lekcií:
27
Celková dĺžka videí:
1:59 hod
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Pozrite sa na pojmy ako leadership alebo management očami človeka, ktorý môže hovoriť zo skúseností. Očami niekoho, kto prešiel všetkými veliteľskými funkciami až do hodnosti generála a k tomu sa úspešne uplatnil i v podnikaní - očami generála Andora Šánd

V tomto kurze sa s vami generál Šándor podelí o svoje manažérske aj životné skúsenosti získané pri jeho dlhoročnom pôsobení v Armáde Českej republiky aj v podnikaní.

Dozviete sa, čo považuje za najdôležitejšie zásady správneho leadershipu, aké sú kritické faktory motivácie a demotivácie podriadených, aj čo znamená byť sebadisciplinovaný. Dozviete sa, akých chýb sa ašpirujúci vodca alebo manažér môže aj nevedomky dopúšťať a tým si sám hádzať polená pod nohy.

 Ak vás zaujímajú viac reálne skúsenosti než načítané poučky, je tento kurz určený práve pre vás.
 

Osnova kurzu

Gen. Ing. Andor Šándor

Gen. Ing. Andor Šándor

Bezpečnostný poradca

Andor Šándor je bývalým náčelníkom Vojenskej spravodajskej služby ČR a uznávaným odborníkom na otázky bezpečnosti, hrozby čítať viacterorizmu a krízový manažment. V súčasnej dobe pôsobí ako súkromný poradca v oblasti bezpečnosti. Andor Šándor je tiež autorom mnohých odborných prác na tému bezpečnosti, venuje sa v tejto oblasti lektorskej činnosti a pravidelne sa objavuje v najsledovanejších médiách. Andor Šándor sa dlhodobo venuje tiež odovzdávaniu svojich skúseností mladej generácii a ďalším záujemcom. Prednášal okrem iného na Oxford University, University of New York in Prague, Prague Security Study Institute, VŠE v Prahe či na Karlovej univerzite. Zúčastňuje sa tiež konferencií o krízovom riadení (T-Soft, Tovek a ďalšie).

Všetky kurzy lektora Gen. Ing. Andor Šándor

Hodnotenie kurzu

94 %

1 563 hodnotenie
1185x
291x
63x
14x
10x

Sladjana Svetlik

👍


Vladimír Jarunek

Kurz bol príliš detailne orientovaný, veľa podkapitol, hlavné manžérske body sa dajú zostručniť. Pozitívne vnímam praktické skúsenosti zo života.


Renata F. P.

Zajímavé si poslechnout. Rozhodně nutí se zamyslet. Mnohé lze názory a doporučení lze převést do firemní praxe. Tápala jsem v příměrech k událostem ze 2. světové války, ale nebylo těžké pochopit pointu.
Děkuji za kurz.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.