Skúsenosti generála tajnej služby: Práca s informáciami

i v audio verzii i v audio verzii
hviezdička hodnotenia vyplnenáStar_Strokedhviezdička hodnotenia nevyplnená

Česky Česky
Kurzom sprevádza Gen. Ing. Andor Šándor

Cena: 32,00 € s DPH

Počet lekcií:
9
Celková dĺžka videí:
45 min

Záruka vrátenia peňazí, Certifikát absolventa, Neobmedzený prístup

Kúpiť kurz

Čo sa v kurze naučíte

Ako pristupovať k informáciám? Ako pracovať s informáciami, aby sme sa v nich nestratili? Pozrite sa na tieto otázky očami niekoho, pre koho bola práca s informáciami súčasťou jeho práce a má s nimi bohaté skúsenosti – očami generála tajnej služby.

V kurze si osvojíte

Práca s informáciami

Informácie sú jednou z dôležitých súčastí života v modernej spoločnosti. Dnešná doba je charakteristická obrovským tokom informácií. Preto sa dôležitou zručnosťou stáva schopnosť vedieť správne spracovať a vyhodnocovať informácie.

V tomto kurze sa s vami generál Šándor podelí o skúsenosti získané pri jeho dlhoročnom pôsobení v tajných službách aj v podnikaní. Dozviete sa ako pristupovať k informáciám, ako zabezpečiť ich ochranu, ale aj to, aké aspekty prináša práca s informáciami v dobe krízy a zmeny. Dozviete sa, akých chýb sa pri práci s informáciami môžeme aj nevedomky dopúšťať, a tým ohrozovať ich bezpečnosť.

V kurze sa dozviete:    

  • ako pristupovať k informáciám  
  • prečo je dôležité rozlišovať medzi faktom a hodnotením  
  • aké vlastnosti by mala mať dobrá informácia  
  • ako pracovať s informáciami v dobe krízy a zmeny  
  • ako komunikovať informácie  
  • ako zaručiť bezpečnosť informácií.

Osnova kurzu

Gen. Ing. Andor Šándor

Gen. Ing. Andor Šándor

Bezpečnostný poradca

Andor Šándor je bývalým náčelníkom Vojenskej spravodajskej služby ČR a uznávaným odborníkom na otázky bezpečnosti, hrozby čítať viacterorizmu a krízový manažment. V súčasnej dobe pôsobí ako súkromný poradca v oblasti bezpečnosti. Andor Šándor je tiež autorom mnohých odborných prác na tému bezpečnosti, venuje sa v tejto oblasti lektorskej činnosti a pravidelne sa objavuje v najsledovanejších médiách. Andor Šándor sa dlhodobo venuje tiež odovzdávaniu svojich skúseností mladej generácii a ďalším záujemcom. Prednášal okrem iného na Oxford University, University of New York in Prague, Prague Security Study Institute, VŠE v Prahe či na Karlovej univerzite. Zúčastňuje sa tiež konferencií o krízovom riadení (T-Soft, Tovek a ďalšie).

Všetky kurzy lektora Gen. Ing. Andor Šándor

Hodnotenie kurzu

92 %

425 hodnotenie
310x
75x
30x
9x
1x

Ondřej B.

Lektor je bezesporu erudovaným odborníkem v oblasti práce s informacemi. Prezentace ale bohužel, v porovnání s obdobnými kurzy na seduo, působí roztříštěně a nevyváženě.


Ctirad N.

Pěkné


Erika B.

Veľmi prospešné informácie, ktoré je možné zahrnúť a využiť v ktorejkoľvek pozícií.

Reakcia lektora:

“jsem rád, že se Vám kurz líbil“

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.