Skúsenosti generála tajnej služby: Práca s ľuďmi

Kurzom sprevádza  Gen. Ing. Andor Šándor

Vhodné na počúvanie

Bývalý náčelník Vojenskej spravodajskej služby ČR a uznávaný odborník na otázky bezpečnosti, hrozby terorizmu a krízový management vás v necelej hodine inšpiruje, ako pevne uchopiť opraty riadenia firmy tak, aby ste sa v práci necítili ako na bitevnom pol Celý popisok

40,00 € s DPH

Celková dĺžka

56 min

Počet lekcií

11

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Jeho postupy pritom idú za metódu cukru a biča, ktorú by ste snáď od generála s desiatkami rokov skúseností čakali.

Rýchlou kadenciou na vás vypáli prierez každodennou firemnou realitou vrátane postrehov:     

  • Kedy zasiahnuť do práce podriadených bez toho, aby ste skĺzli k mikromanažmentu.  
  • Prečo nevodiť zamestnancov za ručičku a pritom nestratiť nad vecami kontrolu.  
  • Prečo zamestnancov neodmeňovať rovnako a aj tak v nich zachovať pocit spravodlivosti.  
  • Nad čím sa zamyslieť, keď prepúšťate ľudí a ako sa s nimi férovo rozlúčiť.  
  • Prečo nefandí firemným stmeľovacím výjazdom.

Kurz pre vás bude inšpiráciou, či už máte na povel celú firmu alebo skôr plníte rolu nevyhnutného pešiaka v poli.

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Gen. Ing. Andor Šándor

Bezpečnostný poradca

Andor Šándor je bývalým náčelníkom Vojenskej spravodajskej služby ČR a uznávaným odborníkom na otázky bezpečnosti, hrozby terorizmu a krízový manažment. V súčasnej dobe pôsobí ako súkromný poradca v oblasti bezpečnosti. Andor Šándor je tiež autorom mnohých odborných prác na tému bezpečnosti, venuje sa v tejto oblasti lektorskej činnosti a pravidelne sa objavuje v najsledovanejších médiách. Andor Šándor sa dlhodobo venuje tiež odovzdávaniu svojich skúseností mladej generácii a ďalším záujemcom. Prednášal okrem iného na Oxford University, University of New York in Prague, Prague Security Study Institute, VŠE v Prahe či na Karlovej univerzite. Zúčastňuje sa tiež konferencií o krízovom riadení (T-Soft, Tovek a ďalšie).

Hodnotenie kurzu

94 %

1 103 hodnotenie
857x
188x
46x
8x
4x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Petra N.

Super


Henrieta S.

Ďakujem zase inšpiratívne vysvetlené ako to funguje alebo by malo fungovať.. častokrát ale ludia co by mali presne tak ako manazeri fungovat funguju opacne egoisticky a pre peniaze nie timovo a bojovne za svojich ludi.Dakujem za prednasku viac ludi vo vedeni firiem ako pan Andor Sandor pretoze nielen profesionalita ale aj ludskost a empatia su dolezite pri riadeni ludi a najviac ma v mojej brandzi zaraza ked menezer povie ze nas berie vsetkych rovnako a to si myslim ze je chyba kazdy z nas podriadenych je iny a kazdy pracujeme inak a niesme rovnaky a preto by nanas nemal byt rovnaky meter. Krasny den.


Slávka L.

pravdivé a poučné slová, veľmi dobre podané.
Mal by tento kurz absolvovať každý a aplikovať v praxi vypočuté.
Ďakujem

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.