Česky

Slová a frázy, ktoré vás v škole nenaučili

Kurzom sprevádza  Bronislav Sobotka

Kurz, v ktorom sa naučíte výrazy a frázy, vďaka ktorým sa vaša angličtina dostane na úroveň, že budete znieť ako ten, kto anglicky naozaj vie.

27,00 € s DPH

Celková dĺžka videí

55 min

Počet lekcií

11

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

V tomto kurze sa spoločne s Broňom pozrieme na angličtinu, ktorú väčšinou nenájdete v učebniciach či školských osnovách a ani ju neuplatníte (dúfajme) v rozhovore s kráľovnou. Na druhú stranu vám ale slová a frázy tu obsiahnuté môžu veľmi uľahčiť stretnutie so „skutočnou“ angličtinou, ktorou hovoria „skutoční“ ľudia, ktorých stretnete na ceste do anglicky hovoriacich krajín.

Ako hovorí Broňa: „Toto je presne ten kurz, ktorý by som si býval moc želal, aby pre mňa niekto pripravil, než som prvýkrát vyrazil do zahraničia. Moja angličtina síce bola veľmi zdvorilá a distingvovaná. Ako sa ale časom ukázalo, bol som asi lepšie pripravený na rozhovor s kráľovnou, než na „real life“ a tak som sa veľa vecí naučil „hard way“ a veľmi tak (nechcene) pobavil veľké množstvo ľuí a tiež sa poriadne zapotil.“

V kurze sa naučíte:    

  • Neformálne a slangové výrazy  
  • Skutočnú hovorovú angličtinu  
  • Obraty a „hlášky“, ktoré sa naozaj hodí vedieť  
  • Nové slová, ktoré si ešte ani nenašli cestu do slovníka.

Kurz je určený:    

  • Pre všetkých, ktorí sa chcú naučiť ovládať hovorovú angličtinu  
  • Pre všetkých, ktorí chcú byť pripravení na skutočnú komunikáciu s rodenými hovoriacimi  
  • Pre všetkých, ktorí chcú vedieť používať nové „cool“ výrazy  
  • Pre všetkých, ktorí sa chcú vyhnúť potencionálnym trapasom a nedorozumeniam.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Bronislav Sobotka

Bronislav Sobotka

Nadšený učiteľ angličtiny

Broňa je v Brne usadený učiteľ, milovník angličtiny a večný optimista, ktorý si často hovorí, že má asi tú najlepšiu prácu na čítať viacsvete. Pomáha totiž ľuďom nájsť cestu k angličtine, zbaviť ich strachu z rozprávania a radovať sa z vlastných úspechov a pokrokov. Broňa sa začal učiť anglicky sám v dvadsiatich a dotiahol to až k červenému diplomu, skúškam CPE a Celta, k učeniu angličtiny v Oxforde. Viac na  www.brona.cz  

Všetky kurzy lektora Bronislav Sobotka

Hodnotenie kurzu

97 %

220 hodnotenie
193x
19x
8x
0x
0x

Andrej Č.

Super, skvelé

Reakcia lektora:

“Thank you, Andrej!“


Soňa T.

Super jako vždy, Vaše kurzy nikdy nezklamou :-)

Reakcia lektora:

“Thank you soooo much, Soňa! 😊“


Kamil M.

Zábavný kurz se spoustou použitelných frází. Skvělý výběr. Teď jen vyrazit do hospody a začít balit holky... to by dopadlo :-)

Reakcia lektora:

“Thank you soooo much, Kamil! ☺️ A držím palce v hospodě! :D“

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.