Slová a frázy, ktoré vás v škole nenaučili

Kurzom sprevádza  Bronislav Sobotka

Kurz, v ktorom sa naučíte výrazy a frázy, vďaka ktorým sa vaša angličtina dostane na úroveň, že budete znieť ako ten, kto anglicky naozaj vie.

36,00 € s DPH

Celková dĺžka

55 min

Počet lekcií

11

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

V tomto kurze sa spoločne s Broňom pozrieme na angličtinu, ktorú väčšinou nenájdete v učebniciach či školských osnovách a ani ju neuplatníte (dúfajme) v rozhovore s kráľovnou. Na druhú stranu vám ale slová a frázy tu obsiahnuté môžu veľmi uľahčiť stretnutie so „skutočnou“ angličtinou, ktorou hovoria „skutoční“ ľudia, ktorých stretnete na ceste do anglicky hovoriacich krajín.

Ako hovorí Broňa: „Toto je presne ten kurz, ktorý by som si býval moc želal, aby pre mňa niekto pripravil, než som prvýkrát vyrazil do zahraničia. Moja angličtina síce bola veľmi zdvorilá a distingvovaná. Ako sa ale časom ukázalo, bol som asi lepšie pripravený na rozhovor s kráľovnou, než na „real life“ a tak som sa veľa vecí naučil „hard way“ a veľmi tak (nechcene) pobavil veľké množstvo ľuí a tiež sa poriadne zapotil.“

V kurze sa naučíte:    

  • Neformálne a slangové výrazy  
  • Skutočnú hovorovú angličtinu  
  • Obraty a „hlášky“, ktoré sa naozaj hodí vedieť  
  • Nové slová, ktoré si ešte ani nenašli cestu do slovníka.

Kurz je určený:    

  • Pre všetkých, ktorí sa chcú naučiť ovládať hovorovú angličtinu  
  • Pre všetkých, ktorí chcú byť pripravení na skutočnú komunikáciu s rodenými hovoriacimi  
  • Pre všetkých, ktorí chcú vedieť používať nové „cool“ výrazy  
  • Pre všetkých, ktorí sa chcú vyhnúť potencionálnym trapasom a nedorozumeniam.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Bronislav Sobotka

Nadšený učiteľ angličtiny

Broňa je v Brne usadený učiteľ, milovník angličtiny a večný optimista, ktorý si často hovorí, že má asi tú najlepšiu prácu na svete. Pomáha totiž ľuďom nájsť cestu k angličtine, zbaviť ich strachu z rozprávania a radovať sa z vlastných úspechov a pokrokov. Broňa sa začal učiť anglicky sám v dvadsiatich a dotiahol to až k červenému diplomu, skúškam CPE a Celta, k učeniu angličtiny v Oxforde. Viac na  www.brona.cz

 

Hodnotenie kurzu

97 %

283 hodnotenie
249x
24x
10x
0x
0x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Kateřina A.

výstižné a vtipné hlášky s pozitivním přístupem lektora


Jitka K.

Miluju Bronovi kurzy! IT’S TOP OF THE TOPS !

Reakcia lektora:

“Thank you sooooo much, Jíťa! ❤️“


Viera K.

Excelent :-)

Reakcia lektora:

“Thank you, Viera! ❤️“

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.