Slová a frázy, ktoré vás v škole nenaučili

Kurzom sprevádza Bronislav Sobotka Česky

Cena: 27,00 € s DPH

Počet lekcií:
11
Celková dĺžka videí:
55 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Kurz, v ktorom sa naučíte výrazy a frázy, vďaka ktorým sa vaša angličtina dostane na úroveň, že budete znieť ako ten, kto anglicky naozaj vie.

V kurze si osvojíte

V tomto kurze sa spoločne s Broňom pozrieme na angličtinu, ktorú väčšinou nenájdete v učebniciach či školských osnovách a ani ju neuplatníte (dúfajme) v rozhovore s kráľovnou. Na druhú stranu vám ale slová a frázy tu obsiahnuté môžu veľmi uľahčiť stretnutie so „skutočnou“ angličtinou, ktorou hovoria „skutoční“ ľudia, ktorých stretnete na ceste do anglicky hovoriacich krajín.

Ako hovorí Broňa: „Toto je presne ten kurz, ktorý by som si býval moc želal, aby pre mňa niekto pripravil, než som prvýkrát vyrazil do zahraničia. Moja angličtina síce bola veľmi zdvorilá a distingvovaná. Ako sa ale časom ukázalo, bol som asi lepšie pripravený na rozhovor s kráľovnou, než na „real life“ a tak som sa veľa vecí naučil „hard way“ a veľmi tak (nechcene) pobavil veľké množstvo ľuí a tiež sa poriadne zapotil.“

V kurze sa naučíte:    

  • Neformálne a slangové výrazy  
  • Skutočnú hovorovú angličtinu  
  • Obraty a „hlášky“, ktoré sa naozaj hodí vedieť  
  • Nové slová, ktoré si ešte ani nenašli cestu do slovníka.

Kurz je určený:    

  • Pre všetkých, ktorí sa chcú naučiť ovládať hovorovú angličtinu  
  • Pre všetkých, ktorí chcú byť pripravení na skutočnú komunikáciu s rodenými hovoriacimi  
  • Pre všetkých, ktorí chcú vedieť používať nové „cool“ výrazy  
  • Pre všetkých, ktorí sa chcú vyhnúť potencionálnym trapasom a nedorozumeniam.

Osnova kurzu

Bronislav Sobotka

Bronislav Sobotka

Nadšený učiteľ angličtiny

Broňa je v Brne usadený učiteľ, milovník angličtiny a večný optimista, ktorý si často hovorí, že má asi tu najlepšiu prácu na svete. čítať viacPomáha totiž ľuďom nájsť si cestu k angličtine, zbaviť ich strachu z rozprávania a radovať sa z vlastných úspechov a pokrokov. Broňa sa začal učiť anglicky sám v dvadsiatke a dotiahol to až k červenému diplomu, skúškam CPE a Celta, k učeniu angličtiny v Oxforde.  Viac na www.brona.cz

Všetky kurzy lektora Bronislav Sobotka

Hodnotenie kurzu

97 %

170 hodnotenie
151x
12x
7x
0x
0x

Martin K.

Jako vždy, další Broňův skvělý kurz, teď si to už jen natlouct do hlavy.

Reakcia lektora:

“Martino, moc a moc děkuji a přeji radostné "natloukání" :)“


Miloš F.

Brona dakujem, vdaka tvojim kurzom som sa naucil perfektne cesky... :D

prosim, skontrolujte otazku cislo 9 v teste.

Reakcia lektora:

“Hello Miloš! To já moc děkuji! :D A prosím, dáš mi vědět, co je špatně s tou devítkou? Ideálně na info@brona.cz? Díky moc!“


Eva P.

Opět výborné, děkuji. Překlady mi přišly docela těžké (chce to mít pokročilou slovní zásobu), ale aspoň je to motivující.

Reakcia lektora:

“Hello Eva! Moc zdravím a moc děkuji! A souhlasím, že ty fráze jsou občas těžké :)“

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.