Словацька для українців (Slovenčina pre Ukrajincov)

Kurzom sprevádza  Kateryna Matviichuk

Vhodné na počúvanie

Ми створили для вас онлайн-відеокурс, який допоможе вам у спілкуванні в повсякденних ситуаціях. Курс містить 12 коротких уроків, на яких ви вивчите основні фрази для привітання, орієнтації на вулиці, спілкування з лікарем тощо. Celý popisok

12,00 € s DPH

Celková dĺžka

37 min

Počet lekcií

14

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Lektori kurzu
Kateryna Matviichuk

lektorka slovenského a ukrajinského jazyka

Hodnotenie kurzu

100 %

1 hodnotenie
1x
0x
0x
0x
0x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


a buďte prvý, kto pridá recenziu.
Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.