Sprievodca efektívnymi 1:1 stretnutiami pre manažérov

Kurzom sprevádza  Juraj Surma

Vhodné na počúvanie

1:1. One to one. Face to face. Jeden na jedného. Na čo to vlastne je? Čo je to ten ďalší míting, ktorí musí manažer absolvovať? Správne vedené stretnutie 1:1 je jedným z najsilnejších nástrojov manažéra. Naučte sa ho efektívne využívať aj vy. Celý popisok

39,00 € s DPH

Celková dĺžka

45 min

Počet lekcií

13

Hodnotenie
Pridať do plánu
Anglické
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Najväčšou chybou organizácií je, keď sa sústreďujú na manažovanie zdrojov a procesov. Nie preto, že by to nebolo efektívne, ale preto, že zabúdajú na jednu vec. Organizáciu, alebo tím tvoria ľudia a nie tie procesy alebo zdroje.

Tento kurz vám pomôže, ako sa vo svojom manažmente zamerať na ľudí prostredníctvom pravidelných individuálnych stretnutí (jeden na jedného, one on one, one to one, face to face). Ukáže vám ako ich nasadiť do svojich rutín, zaviesť do svojho tímu alebo ako riešiť rôzne „neštandardné“ situácie, ktoré môžu nastať.

Nie tento kurz nie je kompletnou odpoveďou na to ako manažovať ľudí. Ale je odpoveďou na to ako si vytvoriť priestor na svojich ľudí. Tak aby sme boli schopný sa s kolegami rozprávať aj inak, ako len keď horí alebo sa niečo po...ere. A to s jediným cieľom udržať dlhodobý výkon seba, svojho tímu a organizácie.

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Juraj Surma

Leadership & Change Guide

Od svojich 4 rokov hrával každé poobedie na prázdnych parkoviskách hokejbal. To v ňom vyvinulo silný pocit pre vnímanie skupín a jednotlivcov v skupinách, ktoré prechádzajú v hre neustálou zmenou. A to mu ostalo dodnes. Zameriava sa na zmenu a tranformácie v organizáciách, tímoch a samozrejme aj u jednotlivcov. Pomáha manažérom zmeniť svoje nastavenie v záujme ich vlastnej záchrany, a to nielen profesionálnej. V roku 2020 ukončil štúdium ako jediný zo Slovenska na INSEAD vo Francúzsku, kde absolvoval Executive Master for Change. Už 10 sezón je spoluautorom podcastu sprievodca-manazera.sk, ktorý má cez 170 dielov a viac ako 90 000 poslucháčov. Za svoju kariéru pomohol už viac ako 50 lídrov stať sa vrcholovými manažérmi a riaditeľmi alebo VP a viac 40 firmám dostať sa na vrchol počas zmien, ktoré si naplánovali. Vo voľnom čase koučuje a hrá florbal za FBK AS TRENČÍN TRENOVEC, s ktorým dosiahol na dva tituly a v ďalšej sezóne usiluje o majstrovský hetrik. 

Hodnotenie kurzu

91 %

265 hodnotenie
180x
58x
21x
4x
2x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Michaela T.

Stručné, jasné, výstižné. Chystám se na první 1:1 s mou vůbec první podřízenou a tento kurz mi dal víc kuráže a odhodlání 💪 Už vím, jak na to!


Monika P.

Ďakujem


Dana P.

veľmi užitočný

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.