Sprievodca manažéra tímovým rozvojom

Kurzom sprevádza  Martina Georgievová

Vhodné na počúvanie

Rozvoj nie sú len kurzy alebo workshopy. Väčšina zázrakov rozvoja sa odohráva „na pracovisku”, kde kľúčovú úlohu zohráva manažér. Naplánujte rozvoj svojich ľudí tak, aby to nebola len náhodná činnosť, ale premyslená cesta s jasným cieľom. Celý popisok

39,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:10 hod

Počet lekcií

12

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Ak ide o rozvoj realizovaný vo firemnom prostredí, často máme nastavené očakávania, že to je HR – oddelenie ľudských zdrojov, ktoré to má mať na starosti. Je to ale naozaj tak? A akú rolu majú v tom manažéri? A čo samotní zamestnanci? Aké sú ich najčastejšie postoje k učeniu a rastu?

V tomto kurze si posvietime na to ako rozvoj funguje a aké možnosti má samotný manažér. Ak máte záujem o rozvoj ľudí vo vašom okolí, tento kurz vás zorientuje v tom ako na to.

Čo Vám kurz prinesie:

  • Predstavíme si model 70-20-10, ktorý popisuje ako a odkiaľ sa učíme.
  • Priblížime si 3 najčastejšie koreňové príčiny nedostatočného výkonu u pracovníkov a aj to ako zasiahnuť.  
  • Posvietime si na to ako robiť analýzu rozvojových potrieb a ako zvoliť správnu metódu rozvoja.
  • Zmapujeme si ako sa prejavujú rôzne postoje pracovníkov k učeniu a ako by mal manažér zasiahnuť a motivovať všetkých k rozvoju a rastu.
  • Názorné scénky Vám ukážu ako viesť rozvojový rozhovor s talentovaným pracovníkom, ktorý je nadšený pre rozvoj, ale aj s pracovníkom reaktívnym, ktorý má skôr pasívny postoj k učeniu. A tretia ukážka bude s pracovníkom, ktorý je aktívne negatívny a je náročné motivovať ho pre rozvoj. Zhrnieme si odporúčania do ľahko zapamätateľných bodov.
  • Popíšeme si jednu z najznámejších metód merania rozvojového efektu a to metódu 4 úrovní od Donalda Kirpatricka
  • V závere ilustrujeme ako spolu do seba zapadajú jednotlivé prvky rozvoja cez Prípadovú štúdiu call centra.

Komu je kurz určený:

  • Manažérom rôznej úrovni riadenia
  • HR a špecialistom rozvoja, ktorí chcú meniť postoje manažérom ako by mali pristupovať k rozvoju ľudí a hľadajú inšpirácie ako na to
  • Komukoľvek, koho zaujíma učenie a rozvoj ľudí
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Martina Georgievová

Lektorka soft skills

Martina má cez 15 rokov skúseností v oblasti vzdelávania a rozvoja. Jej odborné konzultačné schopnosti vychádzajú najmä zo systému čítať viacriadenia výkonnosti a z využívania plnohodnotného potenciálu ľudí, pričom sa zameriava na udržania vysokej úrovne angažovanosti pracovníkov. Martina má neoceniteľné skúsenosti s dizajnom a implementáciou rôznych manažérskych programom so zameraním na rozvoj leadership zručností. Martina je certifikovanou facilitátorkou rozvojového nástroje Team Sociomapping a tiež aj Kirkpatrickov Business Partnership Model, ktorý jej umožňuje vytvárať komplexné programy zamerané na meranie dopadu na výsledky v biznise. Vzdelávanie a rozvoj sú jej celoživotnou vášňou.

Hodnotenie kurzu

92 %

58 hodnotenie
40x
13x
4x
1x
0x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Andrea Martinkovičová

Vyborny kurz, vela aha momentov a skvelych tipov na doladenie a vyuzitie v praxi

Reakcia lektora:

“Tak to ma teší pani Andrea, že ste v kurze mali svoje A-ha momenty. O to sa my lektori často snažíme, ale či to tam naskočí a spojí sa to v nové poznanie, je tak trochu lotéria. O to viac sa teda teším, že Vám to tie A-ha momenty prinieslo :-). Môj najväčší A-ha moment v tejto oblasti je uvedomenie si modelovania pracovného prostredia, cez Monitoring výkonu, Posilňovanie nadobudnutých zručností a potom aplikovanie BONUS/MALUS schémy (hlavne ten malus bol môj veľký A-ha moment)“


Iva L.

Trefne shrnuti zakladnich principu, nazorna ukazka rozhovoru rozhovoru, materialy k aplikaci znalosti z kurzu

Reakcia lektora:

“Ďakujem za hodnotenie. Som rada, že sa Vám kurz páčil. Všetko dobré prajem!“


Martin M.

dakujem za lahko stravitelne skolenie. som toho nazoru, za takto k rozvoju ludi pristupuje tak 1/10 manazerov, ale po takomto skoleni by to % mohlo ist hore :-) Mlynky

Reakcia lektora:

“Pozdravujem Martin a teda úprimne sa teším, že vnímate v kurze hodnotu pre manažérov.“

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.