Sprievodca marketingom na sociálnych sieťach

Kurzom sprevádza  Simona Kubán

Vhodné na počúvanie

Sociálne siete vedia robiť dobrý marketing. Je to efektívny spôsob, ako zasiahnuť svojich zákazníkov. Len to musíte robiť správne. Naučte sa, čo robiť a čomu sa vyhnúť, aby to na vašich sieťach žilo. Celý popisok

47,00 € s DPH

Celková dĺžka

51 min

Počet lekcií

12

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Aká sociálna sieť je vhodná pre prezentáciu a komunikáciu vašej firmy? Pre koho vytvárať obsah? Ako si vytvoriťstratégiu? Čo na sieťach robiť a čomu sa naopak vyhnúť? 

Bez ohľadu na to, kde sa rozhodnete komunikovať, stále platia určité pravidlá, ktoré zaručujú úspech na každej sociálnej sieti a rovnako tak aj zaručené prepadáky. V tomto kurze si ukážeme tipy, ako využiť sociálne sietena maximum. 

V kurze sa naučíte:

  • Čo a ako komunikovať na rôznych sociálnych sieťach?
  • Ako si vytvoriť stratégiu na sociálnych sieťach?
  • Ako zaujať a získať pozornosť?
  • Ako si definovať cieľovú skupinu?
  • Na čo je dobrý mediálny plán?
  • Ktoré čísla sú dôležité pri vyhodnotení aktivít na sieťach?

Kurz je určený pre:

  • všetkých, ktorí chcú zlepšiť online marketing na sociálnych sieťach
  • každého, kto chce lepšie propagovať svoju firmu či sám seba
  • začínajúcich a juniorných marketingových špecialistov
  • marketingových/obchodných manažérov.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Simona Kubán

Špecialistka na predajnú psychológiu v online

Simona je špecialistka na predajnú psychológiu v online a podniká v digitálnom marketingu. V roku 2015 založila digitálnu agentúru, čítať viacktorá sfúzovala s agentúrou SCR interactive. Simona je v súčasnosti výkonnou riaditeľkou SCR interactive. Spoločnosť pôsobí cez 13 rokov v oblasti digitálneho marketingu. SCR pracovalo na celej rade dlhodobých kampaní napr. pre Hewlett Packard, Exisport, Amundsen, Heineken, Kinekus, ABB a ďalších.  https://www.scrinteractive.sk

Hodnotenie kurzu

91 %

172 hodnotenie
123x
31x
12x
3x
3x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Veronika P.

Super. Ocenila bych další kurzy na téma marketing na sociálních sítích. Zaměřené vždy na konkrétní soc. sítě a mnohem více do hloubky.


Svatava P.

Super, doporučuji.


Tyna P.

Velmi stručný kurz vhodný pro někoho, kdo se vůbec nepohybuje v online prostoru. Očekávala jsem spíše praktické rady, jakým způsobem pracovat s různými sítěmi nebo vyhodnocovacími prostředky než jen obecně známá fakta, která si lze snadno vyhledat zdarma na internetu. Malé plus - milá lektorka.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.