Sprievodca módou a štýlom úspešnej ženy

Kurzom sprevádza  Lenka Zelenohorská

Vhodné na počúvanie

Chcete sa vedieť perfektne obliecť do práce či na inú príležitosť? Konečne dostanete návod, podľa ktorého to dokáže každá z nás! Prezradím vám väčšinu svojich tajomstiev z mojej dlhoročnej praxe. Žiadne zbytočné poučky, ale všetko, o čom hovorím, vám aj u Celý popisok

70,00 € s DPH

Celková dĺžka

54 min

Počet lekcií

12

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Naučíte sa, ako nájsť svoj štýl a ako dosiahnuť to, aby sa za vami muži otáčali!

Keď viete, kým ste, dokážete si vytvoriť svoj osobný štýl a móda je spôsob, ako ho vyjadriť v oblečení. Prvýkrát vám niekto poskytne istotu vo svete módy, pretože vám prezradím všetky dôležité veci z mojej 18ročnej profesionálnej praxe. Odhalím vám úplne nový svet, ktorému konečne začnete rozumieť. Sľubujem vám, že vás nebudem zahlcovať stovkami poučiek, pretože tento kurz je unikátny v tom, že všetko, o čom budem hovoriť, vám aj ukážem! Nakoniec zistíte, že skvelo vyzerať je vlastne jednoduché.

Pozývam vás na tento kurz, kde vám prezradím väčšinu môjho tajomstva. Po jeho absolvovaní budete vedieť nájsť svôj štýl a to, ako dosiahnuť, aby vám to slušalo.

V kurze sa naučíte:

 • ako sa vhodne obliecť do kancelárie  
 • ako nájsť svoj štýl  
 • ako si efektívne tvoriť šatník  
 • ako nakupovať oblečenie
 • ako harmonizovať svoje proporcie  
 • kombinovať oblečenie podľa unikátnej metódy  
 • základy dobrého stylingu.

Kurz je určený pre všetkých, ktorí chcú:    

 • nájsť svoj jedinečný štýl  
 • vyjadriť prostredníctvom oblečenia, kým naozaj sú  
 • byť profesionálne oblečení do práce a príťažlivo na rande  
 • zostaviť si šatník snov, ktorý budete milovať  
 • naučiť sa správne kombinovať oblečenie  
 • vedieť, aké sú vaše obľúbené obchody a ako v nich nakupovať  
 • vypustiť zo svojho slovníka vetu „nemám čo na seba”.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Lenka Zelenohorská

Osobná štylistka a milovníčka módy

Lenka je osobná štylistka a móda je jej vášňou. 

Mala to šťastie, že do vienka dostala oči so zmyslom pre krásu. Možno je to tým, že pochádza z umeleckej rodiny. Každopádne prostredie ju ovplyvnilo a k móde ju to prirodzene viedlo. Vyštudovala umeleckú školu a od roku 2002 sa móde venuje naplno. Ako jedna z prvých v Česku sa začala venovať osobnému stylingu profesionálne a od samotného začiatku si celý proces tvorila sama. Vymyslela autorskú módnu typológiu, unikátnu Kapsulu 3-2-1, návod ako si vytvoriť šatník snov a ďalšie potrebné nástroje k poznaniu svojho štýlu. Vybudovala Ateliér štýlu, v ktorom ju ročne navštívia desiatky žien, ktoré sa rozhodli nájsť samy seba aj v obliekaní.

Viac nájdete na lenkazelenohorska.cz

Hodnotenie kurzu

91 %

593 hodnotenie
434x
95x
43x
12x
9x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Marie N.

Některá prohlášení v kurzu myslím opravdu nepatří do 21. první století, ale ve chvíli, kdy se od nich oprostíme nebo je ignorujeme, lze v kurzu najít i pár zajímavých rad.


Katarína S.

Bohužiaľ kurz nedoporučujem, je veľmi zastaralý. Viem, že pani lektorka sa snažila a odviedla na tom veľa práce, sama som si nejaké 2-3 tipy v kurze našla (o nakupovaní), ale inak je dosť nepoužitelný. Hodí sa možno pre generáciu 40-50+. Dnes už je vo firmách aj na manžérskych pozíciach veľká volnosť v obliekaní a rozhodne neplatí že "žena može mať odhalené len kotníky a zápastie". Je dnes úplne OK mať v kancelárii ako manažérka trebárs ripped jeans s nejakým drahším sakom a elegantným topom. Viac prínosné je násť si Youtuberku vašej generácie s podobným typom tela a dostanete lepšie súčastné inšpirácie. Oblečenie ukazované na videu v pozadí vyzerá fakt strašne, to sa dnes už nenosí, resp. nie je "in".


Radmila T.

Kurz se mi velmi líbil, vrátím se k němu znovu, abych si vše zopakovala a lépe dostala do paměti.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.