Sprievodca módou a štýlom úspešnej ženy

i v audio verzii

Kurzom sprevádza Lenka Zelenohorská Česky

Cena: 60,00 € s DPH

Počet lekcií:
12
Celková dĺžka videí:
54 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Chcete sa vedieť perfektne obliecť do práce či na inú príležitosť? Konečne dostanete návod, podľa ktorého to dokáže každá z nás! Prezradím vám väčšinu svojich tajomstiev z mojej dlhoročnej praxe. Žiadne zbytočné poučky, ale všetko, o čom hovorím, vám aj u

V kurze si osvojíte

Naučíte sa, ako nájsť svoj štýl a ako dosiahnuť to, aby sa za vami muži otáčali!

Keď viete, kým ste, dokážete si vytvoriť svoj osobný štýl a móda je spôsob, ako ho vyjadriť v oblečení. Prvýkrát vám niekto poskytne istotu vo svete módy, pretože vám prezradím všetky dôležité veci z mojej 18ročnej profesionálnej praxe. Odhalím vám úplne nový svet, ktorému konečne začnete rozumieť. Sľubujem vám, že vás nebudem zahlcovať stovkami poučiek, pretože tento kurz je unikátny v tom, že všetko, o čom budem hovoriť, vám aj ukážem! Nakoniec zistíte, že skvelo vyzerať je vlastne jednoduché.

Pozývam vás na tento kurz, kde vám prezradím väčšinu môjho tajomstva. Po jeho absolvovaní budete vedieť nájsť svôj štýl a to, ako dosiahnuť, aby vám to slušalo.

V kurze sa naučíte:

 • ako sa vhodne obliecť do kancelárie  
 • ako nájsť svoj štýl  
 • ako si efektívne tvoriť šatník  
 • ako nakupovať oblečenie
 • ako harmonizovať svoje proporcie  
 • kombinovať oblečenie podľa unikátnej metódy  
 • základy dobrého stylingu.

Kurz je určený pre všetkých, ktorí chcú:    

 • nájsť svoj jedinečný štýl  
 • vyjadriť prostredníctvom oblečenia, kým naozaj sú  
 • byť profesionálne oblečení do práce a príťažlivo na rande  
 • zostaviť si šatník snov, ktorý budete milovať  
 • naučiť sa správne kombinovať oblečenie  
 • vedieť, aké sú vaše obľúbené obchody a ako v nich nakupovať  
 • vypustiť zo svojho slovníka vetu „nemám čo na seba”.

Osnova kurzu

Lenka Zelenohorská

Lenka Zelenohorská

Osobná štylistka a milovníčka módy

Lenka je osobná štylistka a móda je jej vášňou.  Mala to šťastie, že do vienka dostala oči so zmyslom pre krásu. Možno je to tým, čítať viacže pochádza z umeleckej rodiny. Každopádne prostredie ju ovplyvnilo a k móde ju to prirodzene viedlo. Vyštudovala umeleckú školu a od roku 2002 sa móde venuje naplno. Ako jedna z prvých v Česku sa začala venovať osobnému stylingu profesionálne a od samotného začiatku si celý proces tvorila sama. Vymyslela autorskú módnu typológiu, unikátnu Kapsulu 3-2-1, návod ako si vytvoriť šatník snov a ďalšie potrebné nástroje k poznaniu svojho štýlu. Vybudovala Ateliér štýlu, v ktorom ju ročne navštívia desiatky žien, ktoré sa rozhodli nájsť samy seba aj v obliekaní. Viac nájdete na lenkazelenohorska.cz

Všetky kurzy lektora Lenka Zelenohorská

Hodnotenie kurzu

92 %

455 hodnotenie
335x
75x
33x
5x
7x

Michaela S.

S tímto kurzem jsem byla stoprocentně spokojená. Měním zaměstnání a chtěla bych se věnovat stylingu na profesionální rovině. Bohužel jsem jen samouk a neměla jsem žádné absolvované kurzy a díky tomuto jsem získala první certifikát. Zároveň se mi otevírají obzory pro získání vytouženého zaměstnání, které bude i mým koníčkem. Děkuji paní lektorce za přínosné rady z teoretické i praktické sféry. Něco nového jsem si i odnesla a uvědomila jsem si, že oblast módy je můj životní sen a půjdu si za ním.

Reakcia lektora:

“Dobrý den, Michaelo, to mě velmi těší. Pokud budete chtít, tak mě kontaktujte na mail info@indivine.cz. Otevřela jsem nový obchod INDIVINE s dámským oblečením v Praze a ráda Vás u mě přivítám. Můžete se zastavit třeba jen na kávu nebo si prohloubit Vaše znalosti nebo získat stáž u mě. To platí i pro další zájemce o práci osobní stylistky. Přeji krásný den a držím pěsti, ať se Vám daří. Lenka“


Lucie F.

Podání tématu lektorkou mi přijde velmi nešťastné - již po několika úvodních větách typu "muži chtějí abychom se jim líbily..., čím vyšší pozice ve firmě, tím je potřebné větší zahalení těla ..., jak má mít zapnuté sako Váš šéf...jsem měla nutkání kurz opustit (a krátce za jeho půlkou jsem tak opravdu učinila). Žádné nové ani přínosné informace, z mého pohledu naopak množství sporných bodů stejně jako otazníků - co mají mužské prefrence společného s ženským stylem a z jakých zdrojů informací letkorka vychází (módní proudy se mění každých 5 let..., pokud nebudete mít kaviltní boty, může se to na vašich nohou ošklivě podepsat..." - doprovázeno fotkou úzké lodičky na podpatku, která držení těla škodí velmi, ale ..."dodá Vám na eleganci"
Za mě opravdu nepovedený kurz po všech stránkách, bohužel nejde nedat žádnou hvězdičku


Eva K.

Obsah není špatný, ale dost konzervativní. Nepříjemné pro mě byly genderové stereotypy. Žena podřízená a šéf je vždy muž? To už je dost přežité pojetí.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.