Staňte sa projektovým manažérom

Kurzom sprevádza Jiří Krátký Česky

Cena: 64,00 € s DPH

Počet lekcií:
82
Celková dĺžka videí:
3:12 hod
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Poznajte kľúčové fázy každého projektu a získajte zručnosti, bez ktorých sa ako projektový manažér nezaobídete.

V kurze si osvojíte

V tomto rozsiahlom kurze, ktorý v sebe zahŕňa štyri čiastkové kurzy Seduo, sa naučíte používať tie najdôležitejšie nástroje, ktoré fungujú v mojej vlastnej praxi, ktoré som si vyskúšal na svojich klientoch, takže by mali fungovať pri riadení vašich projektov.

Vo viac ako 80 lekciách sa naučíte:    

  • projekt správne začať,  
  • plánovať rozsah s pomocou WBS,  
  • plánovať čas,  
  • pracovať s rizikami,  
  • pracovať so zainteresovanými stranami,  
  • ako motivovať členov tímu,  
  • sledovať a hodnotiť stav projektu.

Pripravil som pre vás desiatky šablón projektových dokumentov, ktoré môžete začať používať vo svojich projektoch.

Do videí sme pridali mnoho príkladov z praxe, obrázkov, kresieb a schém, takže verím, že vás kurz bude baviť!

Osnova kurzu

Jiří Krátký

Jiří Krátký

Tréner projektových manažérov

Jirka pomáha ľuďom a organizáciám zvládať projekty a zmeny. Je výkonným riaditeľom poradenskej spoločnosti PM Consulting. Vymýšľa a čítať viacrealizuje simulácie a zážitkové tréningy projektového riadenia. Je spoluautorom Simulácie projektu Pacifická dráha či knihy Projektový management v praxi. V asociácii projektových manažérov IPMA Česká republika tvorí obsah testov medzinárodných certifikácií. Viac o ňom na LinkedIn.

Všetky kurzy lektora Jiří Krátký

Hodnotenie kurzu

96 %

215 hodnotenie
176x
36x
1x
0x
2x

Dana Š.

Strucne, prehledne, logicky serazene.


Michal K.

Po létech praxe, rychlý a přehledný kurz, jak řídit projekty lépe. Hutný výklad, a dostupné šablony s dostatečným vysvětlením pro další užití. Jediná chyba je prodleva mezi kurzy a reklama na Seduo. Kurz se tak protáhne min. o 5 min.


Václav M.

Kvůli průběžným testům se špatně studuje v autě, jinak super kurz

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.