Starostlivosť o kontakty a základné princípy prerastania do organizácie

Kurzom sprevádza  Zbyněk Rozbořil

Vhodné na počúvanie

Starostlivosť o sieť kontaktov je nenápadnou, preventívnou a mimoriadne dôležitou obchodnou disciplínou. Ľudia, ktorí vedia pozorne a systematicky sa starať o svojich zákazníkov, si môžu vybudovať nesmierne produktívny okruh verných klientov. Celý popisok

36,00 € s DPH

Celková dĺžka

49 min

Počet lekcií

17

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

A pomocou dôkladnej starostlivosti o nich sa môžu dostať do pozície, kedy nemusia robiť aktívny predaj, ale predávajú pomocou skvele vybudovanej referencie. Jedno zo zlatých pravidiel obchodu hovorí, že starostlivosť o súčasného zákazníka je finančne a energeticky výhodnejšia než besné lovenie nových kontaktov. V tomto kurze si ukážeme kľúčové odporúčanie pre dlhodobú starostlivosť o klienta.

Po svete chodí toľko zaujímavých ľudí! Len pomyslite na to, aký benefit by to pre vás malo, ak by ste sa dokázali prepojiť so všetkými pre vás zaujímavými ľuďmi. Dokážete si predstaviť to množstvo inšpirácie? Poďte v tomto kurze pochopiť hlavné princípy budovania siete (networkingu) a starostlivosti o kontakty. Nájdete tu niekoľko praktických návodov na to, ako kontakt nadviazať a ako sa oňho starať. Pevne dúfame, že sa vám podarí na základe uvedených rád a odporúčaní vybudovať sieť, ktorá bude fungovať nielen obchodne, ale hlavne ľudsky. Sieť, ktorá bude plná pozitívnej a inšpirujúcej energie!

V kurze sa naučíte:    

  • Ako nadviazať prvý kontakt so zákazníkom a ako sa oňho ďalej starať  
  • Aké sú praktické odporúčania pre starostlivosť o vzťah s klientom  
  • Ako nehrať v predaji na jednu kartu, ale prerásť do celej organizácie.

Kurz je určený pre:    

  • Profesionálov, ktorí sa chcú naučiť nové, rešpektujúce techniky predaja. 
  • Profesionálov, ktorí chcú prerásť do organizačnej štruktúry zákazníka a ktorí chcú rozšíriť svoju sieť kontaktov u zákazníka a systematickejšie sa starať o celú spoločnosť, s ktorou obchodujú. 
  • Pre tých, ktorí chcú zvládnuť nadväzovanie prvého kontaktu a zlepšiť sa v zručnostiach budovania siete, tzv. networkingu. 
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Zbyněk Rozbořil

zakladateľ a architekt riešení v spoločnosti Development Ateliér

Zbyněk Rozbořil je psychológ, kouč a tréner, je zakladateľom Development Ateliéru (www.developmentatelier.com), butikovej spoločnosti zabezpečujúcej rozvoj zručností a firemných kultúr. Zbyněk sa vo svojom konzultačnom štýle snaží vyvažovať konfrontačný spôsob komunikácie s vnímavosťou a citlivosťou. V jeho portfóliu nájdete malé i veľké firmy, korporácie aj startupy. Vo svojej práci sa snaží inšpirovať k dosiahnutiu maximálne možnej excelencie v podstatných komunikačných zručnostiach. Aj keď je Zbyněk silným introvertom, miluje svojich zákazníkov aj predajné situácie. Za dobu svojej praxe vyvinul unikátny a nenásilný spôsob predaja, ktorý inšpiroval tisíce českých aj zahraničných obchodných profesionálov.

 

Hodnotenie kurzu

89 %

268 hodnotenie
174x
60x
24x
5x
5x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Jaroslav B.

Dobrá inspirace jak se více rozvíjet.


Ivana Beňová

Základné informácie. Príjemne spracované.


Gustav P.

Zbyněk mluvil zřetelně a jasně bavilo mě to i když jsem to poslouchal jen za jízdy v autě. Určitě si najdu čas si kurz projít znovu

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.