Starostlivosť o kontakty a základné princípy prerastania do organizácie

i v audio verzii

Kurzom sprevádza Zbyněk Rozbořil Česky

Cena: 27,00 € s DPH

Počet lekcií:
17
Celková dĺžka videí:
49 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Starostlivosť o sieť kontaktov je nenápadnou, preventívnou a mimoriadne dôležitou obchodnou disciplínou. Ľudia, ktorí vedia pozorne a systematicky sa starať o svojich zákazníkov, si môžu vybudovať nesmierne produktívny okruh verných klientov.

V kurze si osvojíte

A pomocou dôkladnej starostlivosti o nich sa môžu dostať do pozície, kedy nemusia robiť aktívny predaj, ale predávajú pomocou skvele vybudovanej referencie. Jedno zo zlatých pravidiel obchodu hovorí, že starostlivosť o súčasného zákazníka je finančne a energeticky výhodnejšia než besné lovenie nových kontaktov. V tomto kurze si ukážeme kľúčové odporúčanie pre dlhodobú starostlivosť o klienta.

Po svete chodí toľko zaujímavých ľudí! Len pomyslite na to, aký benefit by to pre vás malo, ak by ste sa dokázali prepojiť so všetkými pre vás zaujímavými ľuďmi. Dokážete si predstaviť to množstvo inšpirácie? Poďte v tomto kurze pochopiť hlavné princípy budovania siete (networkingu) a starostlivosti o kontakty. Nájdete tu niekoľko praktických návodov na to, ako kontakt nadviazať a ako sa oňho starať. Pevne dúfame, že sa vám podarí na základe uvedených rád a odporúčaní vybudovať sieť, ktorá bude fungovať nielen obchodne, ale hlavne ľudsky. Sieť, ktorá bude plná pozitívnej a inšpirujúcej energie!

V kurze sa naučíte:    

  • Ako nadviazať prvý kontakt so zákazníkom a ako sa oňho ďalej starať  
  • Aké sú praktické odporúčania pre starostlivosť o vzťah s klientom  
  • Ako nehrať v predaji na jednu kartu, ale prerásť do celej organizácie.

Kurz je určený pre:    

  • Profesionálov, ktorí sa chcú naučiť nové, rešpektujúce techniky predaja. 
  • Profesionálov, ktorí chcú prerásť do organizačnej štruktúry zákazníka a ktorí chcú rozšíriť svoju sieť kontaktov u zákazníka a systematickejšie sa starať o celú spoločnosť, s ktorou obchodujú. 
  • Pre tých, ktorí chcú zvládnuť nadväzovanie prvého kontaktu a zlepšiť sa v zručnostiach budovania siete, tzv. networkingu. 

Osnova kurzu

Zbyněk Rozbořil

Zbyněk Rozbořil

zakladateľ a architekt riešení v spoločnosti Development Ateliér

Zbyněk Rozbořil je psychológ, kouč a tréner, je zakladateľom Development Ateliéru (www.developmentatelier.com), butikovej čítať viacspoločnosti zabezpečujúcej rozvoj zručností a firemných kultúr. Zbyněk sa vo svojom konzultačnom štýle snaží vyvažovať konfrontačný spôsob komunikácie s vnímavosťou a citlivosťou. V jeho portfóliu nájdete malé i veľké firmy, korporácie aj startupy. Vo svojej práci sa snaží inšpirovať k dosiahnutiu maximálne možnej excelencie v podstatných komunikačných zručnostiach. Aj keď je Zbyněk silným introvertom, miluje svojich zákazníkov aj predajné situácie. Za dobu svojej praxe vyvinul unikátny a nenásilný spôsob predaja, ktorý inšpiroval tisíce českých aj zahraničných obchodných profesionálov.  

Všetky kurzy lektora Zbyněk Rozbořil

Hodnotenie kurzu

89 %

218 hodnotenie
142x
48x
19x
4x
5x

Luděk B.

super, s přehledem, jasně a srozumitelně!


Vladimír K.

Zaujímavý kurz pre oblasť rozširovania kontaktov, najmä pre skupinu ľudí, ktorí pracujú v danom obore, ďakujem.


Josef T.

dobré tempo a svěží projev

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.