Start Speaking Czech Now! - More Essentials

i v audio verzii

Kurzom sprevádza Vít Benešovský Česky

Cena: 23,00 € s DPH

Počet lekcií:
11
Celková dĺžka videí:
42 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

In this course, you will broaden your knowledge of basic Czech in a practical, straightforward way. Learn more!

V kurze si osvojíte

The course is suitable for complete beginners as well as for people who would like to revise what they already know or finally understand parts of Czech they have always found difficult. Learn how to use all types of Czech verbs, talk about years and months, family, food and the future. See how Czechs say what people and things are like, how Czech words change depending on gender, how we order at a restaurant and more using videos, worksheets and content for mobile apps carefully prepared by the teacher, Vít Benešovský, and Seduo! 

Osnova kurzu

Vít Benešovský

Vít Benešovský

Czech and English teacher

Mgr. Vít Benešovský (Czech With a Praguer) has taught languages since 2014. He has a bachelor’s degree in journalism and a master’s in Teaching Czech as a Second čítať viacLanguage from Charles University in Prague. Vít has experience teaching Czech and English for language schools and NGOs (CIC - Centrum pro integraci cizinců). He runs Czech With a Praguer, an Instagram and Facebook platform about Czech, and teaches the language online and in person. Vít speaks Czech, Slovak, English, Russian and some German. See website: www.czechwithapraguer.thinkific.com

Všetky kurzy lektora Vít Benešovský

Hodnotenie kurzu

94 %

24 hodnotenie
19x
3x
2x
0x
0x

Tatiana-Mihaela F.

The course itself was good but the test is too difficult for a beginner.


Bohdan T.

To je fajn)


Jack A.

Excellent teacher! Explains everything in a nice and easy way to understand. It all made a lot more sense to me when he explained it. Very Impressed! A+++

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.