Start Speaking Czech Now! - More Essentials

Kurzom sprevádza  Vít Benešovský

Vhodné na počúvanie

In this course, you will broaden your knowledge of basic Czech in a practical, straightforward way. Learn more!

28,00 € s DPH

Celková dĺžka

42 min

Počet lekcií

11

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

The course is suitable for complete beginners as well as for people who would like to revise what they already know or finally understand parts of Czech they have always found difficult. Learn how to use all types of Czech verbs, talk about years and months, family, food and the future. See how Czechs say what people and things are like, how Czech words change depending on gender, how we order at a restaurant and more using videos, worksheets and content for mobile apps carefully prepared by the teacher, Vít Benešovský, and Seduo! 

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Vít Benešovský

Czech and English teacher

Mgr. Vít Benešovský (Czech With a Praguer) has taught languages since 2014. He has a bachelor’s degree in journalism and a master’s in Teaching Czech as a Second Language from Charles University in Prague. Vít has experience teaching Czech and English for language schools and NGOs (CIC - Centrum pro integraci cizinců). He runs Czech With a Praguer, an Instagram and Facebook platform about Czech, and teaches the language online and in person. Vít speaks Czech, Slovak, English, Russian and some German.

See website: www.czechwithapraguer.thinkific.com

Hodnotenie kurzu

96 %

34 hodnotenie
29x
3x
2x
0x
0x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Jan S.

super


Aleks K. K.

Test je dobre


Mihail L.

Well done. Thanks.
Good English, by the way.

Noticed in worksheet 6 ( I think), "The office is new" translated as: "ta kancelář je stará."

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.