Start Speaking Czech Now! - The Essentials

i v audio verzii

Kurzom sprevádza Vít Benešovský Česky

Cena: zdarma

Počet lekcií:
12
Celková dĺžka videí:
46 min
Spustiť kurz zdarma
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

In this course you will learn the basics of Czech in a practical, straightforward way. Kickstart your Czech!

V kurze si osvojíte

The course is suitable for complete beginners as well as people who would like to revise what they already know or finally understand concepts that had always been challenging for them. Learn how to introduce yourself, spell, talk about work, countries and languages, count, tell time in Czech and much more using videos, worksheets and content for mobile apps carefully prepared by the teacher, Vít Benešovský, and Seduo!

Osnova kurzu

Všetky lekcie sú prístupné
Vít Benešovský

Vít Benešovský

Czech and English teacher

Mgr. Vít Benešovský (Czech With a Praguer) has taught languages since 2014. He has a bachelor’s degree in journalism and a master’s in Teaching Czech as a Second čítať viacLanguage from Charles University in Prague. Vít has experience teaching Czech and English for language schools and NGOs (CIC - Centrum pro integraci cizinců). He runs Czech With a Praguer, an Instagram and Facebook platform about Czech, and teaches the language online and in person. Vít speaks Czech, Slovak, English, Russian and some German. See website: www.czechwithapraguer.thinkific.com

Všetky kurzy lektora Vít Benešovský

Hodnotenie kurzu

96 %

112 hodnotenie
96x
10x
6x
0x
0x

Angelina V.

Děkuju moc, velmi prospěšný kurz


Гузiк О.

Очень понравился курс .
Вся информация рожложена по полочкам .Лектор все доходчиво объясняет .
Нет 'води'.
Осталась довольна .


Bohdan T.

I liked the course. The lecturer explained everything clearly

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.