Start Speaking Czech Now! - The Essentials

Kurzom sprevádza  Vít Benešovský

Vhodné na počúvanie

In this course you will learn the basics of Czech in a practical, straightforward way. Kickstart your Czech!

zdarma

Celková dĺžka

46 min

Počet lekcií

12

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

The course is suitable for complete beginners as well as people who would like to revise what they already know or finally understand concepts that had always been challenging for them. Learn how to introduce yourself, spell, talk about work, countries and languages, count, tell time in Czech and much more using videos, worksheets and content for mobile apps carefully prepared by the teacher, Vít Benešovský, and Seduo!


Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Vít Benešovský

Czech and English teacher

Mgr. Vít Benešovský (Czech With a Praguer) has taught languages since 2014. He has a bachelor’s degree in journalism and a master’s in Teaching Czech as a Second Language from Charles University in Prague. Vít has experience teaching Czech and English for language schools and NGOs (CIC - Centrum pro integraci cizinců). He runs Czech With a Praguer, an Instagram and Facebook platform about Czech, and teaches the language online and in person. Vít speaks Czech, Slovak, English, Russian and some German.

See website: www.czechwithapraguer.thinkific.com

Hodnotenie kurzu

96 %

141 hodnotenie
120x
13x
7x
0x
1x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Sofija M.

Velmi dobře


Tatiana-Mihaela F.

The test is not for beginners!


Angelina V.

Děkuju moc, velmi prospěšný kurz

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.