Storytelling 1: Prezentácia a business storytelling

Kurzom sprevádza Pavel Wieser Česky

Cena: 27,00 € s DPH

Počet lekcií:
12
Celková dĺžka videí:
30 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Potrebujete vedieť motivovať a presvedčiť druhých? Chcete získať druhých pre vašu myšlienku? Pomohlo by vám odovzdávať informácie efektívne a jasne?

Rozprávajte príbehy. Príbeh vám odomkne srdce vášho zákazníka, zamestnanca, žiaka aj člena rodiny. Budete mať ľahšiu cestu k nadviazaniu spolupráce.

Príbehy aktivujú v mozgu centrá spojené s empatiou. Inými slovami príbehu sa viac otvoríme a prijmeme ho, zatiaľ čo oproti holým faktom máme tendenciu argumentovať.

Využiť môžete iba prvky storytellingu, napríklad, v marketingu, obchodnom rozhovore alebo pri riadení ľudí.

„Storytelling je najmocnejšou cestou ako do dnešného sveta vypúšťať nápady.”  Robert McKee, americký spisovateľ a kreatívny konzultant.

Čo si z kurzu odnesiete:    

  • Dokážete druhým veci oznamovať zrozumiteľne a na príkladoch  
  • Stanete sa lepším obchodníkom  
  • Naučíte sa budovať váš osobný brand aj brand vašej spoločnosti  
  • Naučíte sa vyvolať v poslúchačoch emócie  
  • Technické informácie sa naučíte prezentovať pútavo  
  • Získate rad tipov, kde prakticky storytelling využiť  
  • Osvojíte si rad techník na spestrenie každej vašej prezentácie.

Z kurzu si odnesiete niekoľko praxou overených postupov pre výstavbu príbehu.

Pre koho je kurz určený:    

  • Pre každého, kto chce vedieť ovplyvňovať svet okolo seba pomocou slov.  
  • Pre manažérov, obchodníkov, markeťákov aj ďalších, ktorí chcú komunikovať presvedčivo.  
  • Pre tých, ktorí sa chcú vedieť presadiť a budovať svoj brand.

Vedeli ste, že keď hovoríte o zmyslových vnemoch (o vôni, chuti, zvuku atď.), tak sa v mozgu poslucháčov aktivuje viac oblastí? Poslucháčov tým doslova vťahujete do rozprávania.

Kurz ťaží z poznatkov psychológie, neurovied, divadla a naratívnych smerov.

Osnova kurzu

Pavel Wieser

Pavel Wieser

Psychológ, kouč, lektor, herec a moderátor

Pavel si vás získa svojou bezprostrednosťou a pozitívnym prístupom. Od roku 2004 sa profesionálne venuje verejnému vystupovaniu a prezentačným čítať viaczručnostiam. Ako kouč a lektor spoločnosti Nandaru, s.r.o., pracuje s jednotlivcami a tímami s cieľom zvýšenia ich výkonnosti a spokojnosti. V rokoch 2014-2018 pôsobil v Prezídiu ČAKO - Českej asociácie koučov. Je členom EMCC – European Mentoring and Coaching Council. Ako moderátor vystupoval na business konferenciách, kulturných akciách a moderoval diskusie. Verejné vystupovanie a umenie bolo tiež predmetom jeho záujmu pri štúdiu psychológie na Univerzite Karlovej. Je absolventom 4ročného výcviku PCA - Prístup zameraný na človeka podľa Carla Rogersa. Ako lektor a herec pôsobil v Seattle, Krakove, Berlíne alebo dokonca v Bangkoku. Študoval hereckú metódu Jacques Lecoq a po dobu 7 rokov sa zaoberal Dialogickým konaním na pražskej DAMU. V roku 2018 sa stal ako herec improvizačného divadla súčasťou európskeho projektu Our Lives, vďaka ktorému si zahral s improvizátormi z 28 krajín EÚ doma aj v zahraničí. Na VOŠ ekonomických štúdií prednášal témy improvizácie v pracovnej praxi a vyjednávania. Dnes sa okrem koučovania zameriava na školenia rozličných oblastí soft-skills, predovšetkým na kreativitu, manažérske zručnosti a schopnosť prezentovať prirodzene a autenticky.

Všetky kurzy lektora Pavel Wieser

Hodnotenie kurzu

91 %

372 hodnotenie
263x
61x
36x
7x
5x

Svitlana D.

Vyborne


František Z.

storytelling je s nami od pociatku ludstva a prepaja nas vsetkych cez miesto aj cas... preto milujeme knihy, filmy, hovorene slovo, umenie ale aj vedu... kurz bol jasny, strucny bez zbytocneho balastu. uz len si osvojit spominane zrucnosti a pretavit ich v praxi :)


Vladimír K.

Hodnotný kurz, jasný a výstižný návod, ako získať a udržať pozornosť aj dospelých poslucháčov, ich náklonnosť či empatiu, ďakujem.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.