Storytelling 2: Predávajte príbehom a zaujmite

Kurzom sprevádza  Pavel Wieser

Chcete sa naučiť lepšie predávať a prezentovať produkt, seba samého alebo vašu spoločnosť? Potrebujete pôsobiť presvedčivo na zákazníkov, kolegov, žiakov alebo podriadených? Celý popisok

36,00 € s DPH

Celková dĺžka

30 min

Počet lekcií

11

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Využívajte storytelling. Storytelling nie je len o rozprávaní príbehov s hlavnou postavou a so zápletkou. Ide tiež o jednoduché triky ako získať pozornosť, prezentovať, predať, učiť a riadiť.

Vedeli ste, že príbehy aktivujú v mozgu centrá spojené s empatiou? Inými slovami príbehu sa viac otvoríme a prijmeme ho, zatiaľ čo oproti holým faktom máme tendenciu argumentovať.

Keď vypočujete niečí príbeh, máte pocit, že toho človeka poznáte lepšie. Vďaka kurzu sa naučíte rozprávať tie správne príbehy a ovplyvníte to, ako si vás, váš produkt alebo vašu spoločnosť druhí zapamätajú.

Storytelling je nielen efektívna forma komunikácie, vďaka ktorej sa stanete presvedčivejšími, autentickejšími, ale aj spôsob ako druhých nadchnúť pre vašu myšlienku.

„Pomocou príbehov utvárame svet. Ak chcete zmeniť svet, zmeňte príbehy, ktoré rozprávate. Toto platí pre jednotlivcov aj pre celé inštitúcie.” Michael Margolis, americký podnikateľ.

Čo si z kurzu odnesiete:    

  • Naučíte sa zvýšiť cenu produktu a služby príbehom  
  • Dokážete povedať svoj osobný príbeh tak, že zapôsobí a inšpiruje  
  • Osvojíte si triky na udržanie pozornosti poslucháčov  
  • Nazriete pod pokrievku storytellingu na sociálnych sieťach  
  • Naučíte sa tvoriť originálne príbehy  
  • Získate rad praktických tipov ako správne storytelling využiť  
  • Ako bonus získate triky na improvizované rozprávanie.

Z kurzu si odnesiete niekoľko praxou overených trikov, ktoré vylepšia vaše prezentačné zručnosti.

Pre koho je kurz určený:

  • Pre každého, kto chce vedieť ovplyvňovať svet okolo seba pomocou slov.  
  • Pre manažérov, obchodníkov, markeťákov aj ďalších, ktorí chcú komunikovať presvedčivo.  
  • Pre tých, ktorí sa chcú vedieť presadiť a budovať svoj alebo firemný brand.

Kurz ťaží z poznatkov psychológie, neurovied, divadla a naratívnych smerov.

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Pavel Wieser

Psychológ, kouč, lektor, herec a moderátor

Pavel si vás získa svojou bezprostrednosťou a pozitívnym prístupom. Od roku 2004 sa profesionálne venuje verejnému vystupovaniu a prezentačným zručnostiam. Ako kouč a lektor spoločnosti Nandaru, s.r.o., pracuje s jednotlivcami a tímami s cieľom zvýšenia ich výkonnosti a spokojnosti. V rokoch 2014-2018 pôsobil v Prezídiu ČAKO - Českej asociácie koučov. Je členom EMCC – European Mentoring and Coaching Council. Ako moderátor vystupoval na business konferenciách, kulturných akciách a moderoval diskusie. Verejné vystupovanie a umenie bolo tiež predmetom jeho záujmu pri štúdiu psychológie na Univerzite Karlovej. Je absolventom 4ročného výcviku PCA - Prístup zameraný na človeka podľa Carla Rogersa. Ako lektor a herec pôsobil v Seattle, Krakove, Berlíne alebo dokonca v Bangkoku. Študoval hereckú metódu Jacques Lecoq a po dobu 7 rokov sa zaoberal Dialogickým konaním na pražskej DAMU. V roku 2018 sa stal ako herec improvizačného divadla súčasťou európskeho projektu Our Lives, vďaka ktorému si zahral s improvizátormi z 28 krajín EÚ doma aj v zahraničí. Na VOŠ ekonomických štúdií prednášal témy improvizácie v pracovnej praxi a vyjednávania. Dnes sa okrem koučovania zameriava na školenia rozličných oblastí soft-skills, predovšetkým na kreativitu, manažérske zručnosti a schopnosť prezentovať prirodzene a autenticky.

Hodnotenie kurzu

90 %

267 hodnotenie
178x
54x
23x
9x
3x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Vladimír K.

Zaujímavý kurz a návod, ako si skvalitniť život príbehmi. Ďakujem.


Hana B.

Užitečné informace, utříbení myšlenek


Drahoslav D.

Tento kurz je dle meho smeskou toho, co se neveslo do prvniho dilu

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.