Tajomstvo flow: ako využiť potenciál na maximum

Kurzom sprevádza  Marian Jelínek

Vhodné na počúvanie

Niekedy robíme niečo tak sústredene, že prestaneme vnímať čas a okolie. Nič iné nie je tak dôležité. Pracujeme oveľa viac než inokedy, ale pritom sa cítime odpočinutí. Hovoríme o flow. Spoznajte ho a naučte sa ho využívať v pracovnom a aj bežnom živote. Celý popisok

58,00 € s DPH

Celková dĺžka

45 min

Počet lekcií

10

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Ak človek robí nejakú činnosť, v ktorej vidí veľký zmysel a do ktorej zapojuje svoje zručnosti, tak ho tá činnosť doslova pohltí. Prestane vnímať čas. A dostane sa do stavu flow. Vo flow sa naša vôľa vysiluje výrazne menej, než keď v ňom nie sme. Vo flow sme dlhodobo spokojnejší, kreatívnejší, lepšie nám funguje mozog z pohľadu učenia. Nájdite si teda aktivity, ktoré vás do flow privádzajú.

V tomto kurze sa dozviete, ako sa dostať do stavu flow a ako ho využiť v bežnom aj pracovnom živote. Počas kurzu sa pozrieme na to, aké sú kľúčové faktory, ktoré prispievajú k dosiahnutiu stavu flow. V kurze sa tiež dozviete, ako sa dá tento stav využiť na dosiahnutie vyššej produktivity, kreativity a spokojnosti v práci aj osobnom živote. Kurz bude vhodný pre všetkých, ktorí chcú zlepšiť svoju pracovnú a osobnú výkonnosť, rozvinúť svoju kreativitu.

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Marian Jelínek

hokejový tréner, kouč a pedagóg

Marian sa ako hokejový tréner okrem iného preslávil aj dlhoročnou spoluprácou s Jaromírom Jágrom. Medzi jeho najväčšie trénerské hokejové úspechy sa zaraďuje zlatá medaila z MS v roku 2005 vo Viedni a dva majstrovské tituly s pražskou Spartou. Ako tréner potom pôsobil šesť rokov v Nemecku, pri českom národnom tíme dvadsaťročných v Liberci, Mladej Boleslavi a Českých Budejoviciach. Dokončil doktorát z kinantropológie (veda o pohybe) a v roku 2015 získal druhý doktorát zo športovej psychológie. Svoje mnohoročné skúsenosti z vrcholového športu využíva pri inšpiratívnych prednáškach pre manažérov, na vysokých školách, konferenciách v Čechách a v zahraničí, ale aj v rámci osobného koučovania. Je garantom odboru Manažérskej psychológie na Newton University. Individuálne spolupracuje s mnohými vrcholovými športovcami a tímami. Je autorom či spoluautorom trinástich kníh.

Hodnotenie kurzu

92 %

656 hodnotenie
456x
142x
41x
14x
3x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Lukáš M.

Perfektni


Eva V.

Doporučuji!!


František F.

Super !!! Každý kdysi sportoval, proto výklad lépe chápu, ale každý přeci trochu kopnul do balonu, nebo si hrál na pískovišti. Vždyť ono to jde i v práci, brát to jako sport. Už se těším na další.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.