Tímová spolupráca: ako rozvíjať špičkový tím

Kurzom sprevádza  Rastislav Duriš

Vhodné na počúvanie

Často sme silno orientovaní na výkon jednotlivcov. Základnou jednotkou každej organizácie sú ale tímy, nie jednotlivci. Budovanie výkonného tímu je teda kľúčová zručnosť, ktorú by nemali poznať iba manažéri a HR, ale všetci pracovníci. Celý popisok

39,00 € s DPH

Celková dĺžka

53 min

Počet lekcií

11

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Veda skúma tímy už desaťročia, ale posledné roky začínajú tímovú prácu a tímový leadership (znovu)objavovať firmy. A to aj vďaka Google, ktorý tímy spopularizoval v rámci Projektu Aristoteles v roku 2014 a poukázal na to, že tímy, manažéri, angažovanosť a výsledky sú prepojené viac, než si myslíme.

Tento kurz vás prevedie zákutiami tímovej práce tak, aby ste po jeho absolvovaní vedeli tím začať profesionálne rozvíjať.

V tomto kurze:

  • Pochopíte, prečo je rozvoj tímov kľúčová zručnosť v organizácii
  • Naučíte sa rozoznať mýty a realitu v oblasti tímovej práce
  • Porozumiete vzťahu tímov a leadershipu
  • Naučíte sa základy psychológie tímov
  • Pochopíte, ako robiť hodnotenie tímov
  • Naučiťe sa používať základné techniky na rozvoj tímov
Celý popisok
Lektori kurzu
Rastislav Duriš

Psycholog, facilitátor a specialista na leadership a týmovou práci

Viac než 11 rokov sa venuje leadershipu ako bývalý tímlíder, člen projektových tímov, konzultant a psychológ. V minulosti sa špecializoval na čítať viacdiagnostiku a rozvoj osobnosti manažérov, dnes im pomáha s rozvojom tímov a organizačnými zmenami. Do ČR a SR priniesol Raketový model tímovej práce. V SR je jediným oficiálnym facilitátorom agilného prístupu Management 3.0. Borí mýtus, že delegovanie sa rovná úkolovaniu.

Hodnotenie kurzu

88 %

205 hodnotenie
123x
50x
23x
6x
3x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Juraj Šterdas

Slabý zvuk oproti inym kurzom

Reakcia lektora:

“Vďaka za spätnú väzbu, Juraj, o slabom zvuku počujem prvýkrát, preverím technické možnosti na našej strane.“


Jaroslav Lompart

Obsahovo bohaté a množstvo výborných príkladov. Palec hore. Výborný koncept aj motivácia na okamžité vyskúšanie. Nechcem dať dole hviezdu za račkovanie moderátora, lebo si to nezaslúži. Mňa to však odrádzalo - dosť ma to rušilo to pri počúvaní a koncentrácii.

Reakcia lektora:

“Ďakujem za úprimnosť, Jaro, a som rád, že ste to so mnou napriek tomu zvládli dokonca :)“


Miroslav O.

Super motivátor

Reakcia lektora:

“Ďakujem!“

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.