Tímová spolupráca: ako rozvíjať špičkový tím

i v audio verzii

Cena: 39,00 € s DPH

Počet lekcií:
11
Celková dĺžka videí:
53 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Často sme silno orientovaní na výkon jednotlivcov. Základnou jednotkou každej organizácie sú ale tímy, nie jednotlivci. Budovanie výkonného tímu je teda kľúčová zručnosť, ktorú by nemali poznať iba manažéri a HR, ale všetci pracovníci.

Veda skúma tímy už desaťročia, ale posledné roky začínajú tímovú prácu a tímový leadership (znovu)objavovať firmy. A to aj vďaka Google, ktorý tímy spopularizoval v rámci Projektu Aristoteles v roku 2014 a poukázal na to, že tímy, manažéri, angažovanosť a výsledky sú prepojené viac, než si myslíme.

Tento kurz vás prevedie zákutiami tímovej práce tak, aby ste po jeho absolvovaní vedeli tím začať profesionálne rozvíjať.

V tomto kurze:

  • Pochopíte, prečo je rozvoj tímov kľúčová zručnosť v organizácii
  • Naučíte sa rozoznať mýty a realitu v oblasti tímovej práce
  • Porozumiete vzťahu tímov a leadershipu
  • Naučíte sa základy psychológie tímov
  • Pochopíte, ako robiť hodnotenie tímov
  • Naučiťe sa používať základné techniky na rozvoj tímov

Osnova kurzu

Rastislav Duriš

Rastislav Duriš

Psycholog, facilitátor a specialista na leadership a týmovou práci

Viac než 11 rokov sa venuje leadershipu ako bývalý tímlíder, člen projektových tímov, konzultant a psychológ. V minulosti sa špecializoval na čítať viacdiagnostiku a rozvoj osobnosti manažérov, dnes im pomáha s rozvojom tímov a organizačnými zmenami. Do ČR a SR priniesol Raketový model tímovej práce. V SR je jediným oficiálnym facilitátorom agilného prístupu Management 3.0. Borí mýtus, že delegovanie sa rovná úkolovaniu.

Všetky kurzy lektora Rastislav Duriš

Hodnotenie kurzu

90 %

129 hodnotenie
84x
29x
12x
3x
1x

Vladimír K.

Zaujímavý návod na budovanie a rozvoj kvalitného tímu, výborný kurz s množstvom príkladov pre dosiahnutie cieľa - byť lídrom a zároveň i členom špičkového tímu, ďakujem.


Miloš B.

.

Reakcia lektora:

“Díky, Miloš 👍“


Juraj Z.

Jednoduche a pochopitelne navody, ako vylepsovat tim.
Inspirativne

Reakcia lektora:

“Teším sa, Juraj, ďakujem za hodnotenie.“

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.