Todoist - zorganizujte si život

Kurzom sprevádza  Seduo.sk

Potrebujete sa zorganizovať a udržovať si prehľad o všetkom, na čom pracujete? Pomôcť vám môže aplikácia Todoist.

8,00 € s DPH

Celková dĺžka

24 min

Počet lekcií

13

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Todoist je populárna aplikácia na zvýšenie produktivity. Umožní vám udržať si prehľad o všetkých úlohách, na ktorých pracujete, takže si môžete uvoľniť mentálnu kapacitu a naplno sa sústrediť na úlohu, na ktorej pracujete.

V tomto kurze sa naučíte, ako v aplikácii:    

  • plánovať  
  • vytvárať rôzne pohľady na úlohy, ktoré sú pred vami  
  • nastavovať pripomenutia  
  • využiť na maximum verziu zdarma. 
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Seduo.sk

Vzdelávací portál

Seduo.sk je vzdelávacím portálom spoločnosti Alma Career, ktorý ponúka profesijné videokurzy. Kurzy na Seduo.sk vytvárajú poprední lektori, firmy, vysoké školy alebo ide o vlastnú produkciu Seduo.

Hodnotenie kurzu

86 %

273 hodnotenie
150x
75x
34x
7x
7x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Pavel V.

svižný a dostatečný pro zahájení práce v nástroji


Martin Ř.

Lektor velice, ale velice slabý. Žádný oční kontakt, mluví velmi rychle, chvílemi nesrozumitelně, nechápu, jak se tímto může vůbec živit. Poškozuje skvělou pověst SEDUO.cz. Za cca 130 kurzů jsem nepoznal někoho tak marného.


Anežka V.

Tenhle kurz mi udělal opravdu radost - krátký a jasný, ale přitom nabitý praktickými tipy. I u tak krátkého kurzu oceňuji průběžné kvízy, protože postupy člověk lépe vstřebá a nemusí pak při závěrečném kvízu nijak hloubat nad odpověďmi.
Ano, některé informace jsou již v roce 2023 zastaralé. Ocenila bych také seznámení s mobilní aplikací, protože ta po nainstalování vypadá hodně odlišně od webové verze a tedy pro začátečníky je těžší se s ní seznámit...

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.