Todoist - zorganizujte si život

hviezdička hodnotenia vyplnenáStar_Strokedhviezdička hodnotenia nevyplnená

Česky Česky
Kurzom sprevádza Seduo.sk

Cena: 5,00 € s DPH

Počet lekcií:
13
Celková dĺžka videí:
24 min

Záruka vrátenia peňazí, Certifikát absolventa, Neobmedzený prístup

Kúpiť kurz

Čo sa v kurze naučíte

Potrebujete sa zorganizovať a udržovať si prehľad o všetkom, na čom pracujete? Pomôcť vám môže aplikácia Todoist.

V kurze si osvojíte

Aplikácie

Todoist je populárna aplikácia na zvýšenie produktivity. Umožní vám udržať si prehľad o všetkých úlohách, na ktorých pracujete, takže si môžete uvoľniť mentálnu kapacitu a naplno sa sústrediť na úlohu, na ktorej pracujete.

V tomto kurze sa naučíte, ako v aplikácii:    

  • plánovať  
  • vytvárať rôzne pohľady na úlohy, ktoré sú pred vami  
  • nastavovať pripomenutia  
  • využiť na maximum verziu zdarma. 

Osnova kurzu

Todoist - plánovacia aplikácia
Celková dĺžka videí
24 min
Seduo.sk

Seduo.sk

Vzdelávací portál

Seduo.sk je vzdelávacím portálom spoločnosti LMC, ktorý ponúka profesijné videokurzy. Kurzy na Seduo.sk vytvárajú poprední lektori, čítať viacfirmy, vysoké školy alebo ide o vlastnú produkciu Seduo.

Všetky kurzy lektora Seduo.sk

Hodnotenie kurzu

88 %

149 hodnotenie
88x
39x
16x
2x
4x

Tomáš P.


Lucia S.


Radoslav P.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.