Česky

Todoist - zorganizujte si život

Kurzom sprevádza  Seduo.sk

Potrebujete sa zorganizovať a udržovať si prehľad o všetkom, na čom pracujete? Pomôcť vám môže aplikácia Todoist.

7,00 € s DPH

Celková dĺžka videí

24 min

Počet lekcií

13

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Todoist je populárna aplikácia na zvýšenie produktivity. Umožní vám udržať si prehľad o všetkých úlohách, na ktorých pracujete, takže si môžete uvoľniť mentálnu kapacitu a naplno sa sústrediť na úlohu, na ktorej pracujete.

V tomto kurze sa naučíte, ako v aplikácii:    

  • plánovať  
  • vytvárať rôzne pohľady na úlohy, ktoré sú pred vami  
  • nastavovať pripomenutia  
  • využiť na maximum verziu zdarma. 
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Seduo.sk

Seduo.sk

Vzdelávací portál

Seduo.sk je vzdelávacím portálom spoločnosti LMC, ktorý ponúka profesijné videokurzy. Kurzy na Seduo.sk vytvárajú poprední lektori, čítať viacfirmy, vysoké školy alebo ide o vlastnú produkciu Seduo.

Všetky kurzy lektora Seduo.sk

Hodnotenie kurzu

86 %

244 hodnotenie
134x
65x
33x
6x
6x

Květoslava H.

rychlý, jasný přehled


Tomáš M.

Chtělo by to již upgrade kurzu.


Andrea B.

******

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.