Todoist - zorganizujte si život

Kurzom sprevádza Seduo.sk Česky

Cena: 7,00 € s DPH

Black Friday: 3,00 € s DPH

Platí do 27. 11. 2022

Počet lekcií:
13
Celková dĺžka videí:
24 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Potrebujete sa zorganizovať a udržovať si prehľad o všetkom, na čom pracujete? Pomôcť vám môže aplikácia Todoist.

V kurze si osvojíte

Todoist je populárna aplikácia na zvýšenie produktivity. Umožní vám udržať si prehľad o všetkých úlohách, na ktorých pracujete, takže si môžete uvoľniť mentálnu kapacitu a naplno sa sústrediť na úlohu, na ktorej pracujete.

V tomto kurze sa naučíte, ako v aplikácii:    

  • plánovať  
  • vytvárať rôzne pohľady na úlohy, ktoré sú pred vami  
  • nastavovať pripomenutia  
  • využiť na maximum verziu zdarma. 

Osnova kurzu

Seduo.sk

Seduo.sk

Vzdelávací portál

Seduo.sk je vzdelávacím portálom spoločnosti LMC, ktorý ponúka profesijné videokurzy. Kurzy na Seduo.sk vytvárajú poprední lektori, čítať viacfirmy, vysoké školy alebo ide o vlastnú produkciu Seduo.

Všetky kurzy lektora Seduo.sk

Hodnotenie kurzu

86 %

232 hodnotenie
129x
60x
32x
6x
5x

Andrea B.

******


Michaela N.

Rychlé, stručné, efektivní :)


Pavel J.

Jednoduché seznámení s další aplikací. Používat nebudu, neboť bych ji nevyužil.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.