Tri piliere úspešnej prezentácie

Kurzom sprevádza Olga Lošťáková Česky

Cena: 27,00 € s DPH

Počet lekcií:
16
Celková dĺžka videí:
55 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Chcete vedieť pripraviť a viesť skvelé prezentácie? V kurze získate praktické tipy ako čarovať rečou tela, naplniť prezentáciu presvedčivými argumentmi a upútať pozornosť publika.

V kurze si osvojíte

Chcete sa cítiť sebaisto a byť vnímaní publikom ako profesionálni rečníci? Premýšľate nad tým, aké informácie do prezentácie zahrnúť, aby ste účastníkov presvedčili a nadchli? Neviete v priebehu vystúpenia čo robiť s rukami, kde stáť, ako sa hýbať, s kým nadviazať očný kontakt? Chcete, aby účastníci sledovali vaše vystúpenie po celú dobu, bavilo ich a zaujímalo?

V kurze Tri piliere úspešnej prezentácie vám odovzdám praktické návody, nástroje a tipy ako sa stať profesionálnym a sebavedomým rečníkom.

V kurze sa naučíte:    

 • pripraviť logickú štruktúru a presvedčivý obsah prezentácie  
 • posilniť pochopenie a zapamätanie odovzdávaných informácií  
 • profesionálne vystupovať, reprezentovať firmu a seba  
 • zvýšiť motiváciu účastníkov vás počúvať a prijať prezentované informácie  
 • publikum zapojiť a vtiahnť do deja  
 • posilniť vašu autoritu prezentujúceho  
 • skryť trému  
 • efektívne využívať neverbálnu komunikáciu a čoho sa vyvarovať  
 • posilniť svoju sebaistotu pri prezentovaní.

Kurz som doplnila praktickými pracovnými listami, ktoré vám uľahčia prípravu prezentácie a odkazy na zaujímavé a inšpiratívne videá (niektoré v AJ).

Kurz je určený pre:    

 • každého, kto sa chce dobre pripraviť na verejné vystúpenia pre malú alebo veľkú skupinu  
 • toho, kto potrebuje posilniť kľúčové prezentačné zručnosti a získať pri prezentovaní istotu  
 • manažérov, špecialistov, obchodníkov, technikov, administratívnych pracovníkov a ďalšie profesie.

Osnova kurzu

Olga Lošťáková

Olga Lošťáková

Lektorka, psychologička a koučka

Školeniam soft skills (prezentácia, komunikácia, emočná inteligencia, manažérske zručnosti) sa venuje od roku 2007. Je spoluautorkou kníh čítať viac„Obchodná a manažérska prezentácia“ (Grada, 2010) a „Ako získať úspech, pokoj a vyrovnanosť v hektickej súčasnosti“ (Grada, 2017). Je držiteľkou ocenení LIGS AWARDS: Osobnosť vzdelávania dospelých 2014. Spoločne s Radkou Loja prevádzkuje úspešný web osobného rozvoja mindtrix.cz

Všetky kurzy lektora Olga Lošťáková

Hodnotenie kurzu

94 %

481 hodnotenie
383x
69x
21x
4x
4x

Lukáš H.

Pekny kurz, srozumitelne vysvetleny.


Karolína V.

Děkuji, velice poutavý kurz, od kterého jsem se neodtrhla :-)
Karolína


Matúš H.

Neodbočuje od témy. Dostatok informácii k danej téme bez zbytočného naťahovania času. Zdôraznené podstatné body.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.