Úlohy pod kontrolou: ako na nič nezabudnúť

Kurzom sprevádza  Daniel Gamrot

Vhodné na počúvanie

Lepiace lístky. E-maily s vlajkou. Asana. Poznámkový blok. Hlava. Na koľkých miestach máte uložené úlohy? Urobte si v nich poriadok, získajte pocit kontroly a prestaňte zabúdať. Celý popisok

27,00 € s DPH

Celková dĺžka

38 min

Počet lekcií

10

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Zostaňte ľadovo pokojní, aj keď sa kopa úloh tvári, že vás v blízkej chvíli zavalí a živých nepustí.
Naučte sa zorganizovať si úlohy tak, aby ste im vládli vy a nie ony vám.

Obľúbený lektor produktivity Daniel Gamrot vám odovzdá najzásadnejšie overené princípy organizovania úloh, ktoré za 12 rokov nazbieral s ľuďmi, ako ste vy. Nečakajte jeden univerzálny recept, ktorý za vás mávnutím čarovného prútika vyrieši úlohy, do ktorých sa vám nechce. Tešte sa na fungujúce princípy, ako nad svojimi úlohami premýšľať a ako ich organizovať. Tak, aby ste mohli pracovať viac na správnych veciach v správny čas a robiť ich správne.

Inšpirujte sa:

  • Ako sa zbaviť paralýzy, že neviete, kde začať.
  • Prečo všetky úlohy nahrnúť na jednu hromadu.
  • Ako odhadnúť, koľko času úloha zaberie.
  • Akú časovú rezervu pre istotu pridať.
  • Ako sa venovať hlavne dôležitým úlohám.
  • Ako efektívne odbaviť menšie úlohy a tie, čo horia.
Celý popisok
Lektori kurzu
Daniel Gamrot

Lektor osobnej produktivity

Daniel Gamrot je lektor a konzultant osobnej produktivity a propagátor moderných digitálnych technológií vo firmách. Založil portál LifeNotes, cez ktorý šíri myšlienku bezpapierovej kancelárie. Len za posledný rok prešla jeho seminármi tisícka účastníkov z firiem ako Orange Slovensko, AXA, Air Bank alebo Moravia IT, s ktorými pracoval na budovaní nových zručností na zvýšenie produktivity práce.

Hodnotenie kurzu

92 %

329 hodnotenie
241x
63x
15x
5x
5x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Ingrid M.

ďakujem za tipy na aplikácie

Reakcia lektora:

“Ingrid, já moc děkuji za hodnocení. Jsem moc rád, že se Vám kurz líbil. 🙂“


Jiří D. J.

Super

Reakcia lektora:

“To mám radost, moc děkuji. 🙂“


Zamestnanec502 Kaufland

skvelý kurz a skvelý lektor, ďakujem

Reakcia lektora:

“To je skvělé, moc děkuji a mávám z Prahy. 🙂“

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.