Umelá inteligencia na maximum

Kurzom sprevádza  Barbora Brabcová

Nové nápady. Prezentácie. Analýza dát. Obrázky a videá... s tým všetkým vám dnes môže pomôcť umelá inteligencia. Stačí len vedieť sa správne pýtať, poznať tie správne nástroje, nebrať všetky výstupy doslova a dávať si pozor na bezpečnosť. Celý popisok

51,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:23 hod

Počet lekcií

18

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Už sa trocha s AI hráte, ale chcete začať ju používať naozaj prakticky? Uľahčiť si bežnú prácu? Ukážeme vám, ako pomocou umelej inteligencie rýchlo prísť na nové nápady, ako si pomôcť s tvorbou prezentácií alebo ako spracovať veľké množstvo dát. Získate informácie, ako AI funguje a ako s ňou hovoriť, aby ste dosiahli požadované výsledky. Aké sú jej limity a základy bezpečnosti, aby vaše dáta boli chránené. Na naozaj praktických príkladoch sa ju naučíte používaťv každodennej práci, či už ste samostatne pracujúci profesionáli, alebo členovia väčších tímov. Počas kurzu sa s AI nudiť nebudete – spoločne s ňou zažijete, ako môže byť práca zábavná a kreatívna. 

Čo sa dozviete?

  • Ako s AI hovoriť, aby ste dostali odpovede, ktoré hľadáte.
  • Riešenia reálnych situácií a príkladov – od zhrnutia dlhých textov po automatické vytváranie reportov.
  • Ako využiť AI na brainstorming a generovanie nových nápadov.
  • Cenné tipy na užitočné nástroje, aplikácie a stránky, kde čerpať ďalšie informácie.
  • Mnoho podkladov a šablón, ktoré sú pripravené ihneď na praktické využitie.

A aby toho nebolo málo, pridáme aj malú radu, ako na to všetko pozerať s rozumom a zohľadniť etiku a bezpečnosť dát.

Koho bude kurz baviť:

  • Nadšencov pre AI, ale aj tých, ktorí sa nadšencami ešte len stanú.
  • Všetkých, ktorí chcú rýchlo a prehľadne získať naozaj praktické znalosti v oblasti umelej inteligencie.
  • Tých, ktorí si chcú uľahčiť rutinné činnosti a venovať sa tomu, čo ich skutočne baví.
  • Ľudí, čo sa chcú s generatívnou AI hrať a skúšať jej limity.
  • Zvedavé mysle pripravené prijať zmenu a technologický pokrok.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Barbora Brabcová

expertka a konzultantka na AI vo firemných procesoch

Barbora je jednou z popredných odborníčok na optimalizáciu firemných procesov pomocou umelej inteligencie. Už viac ako dvadsať rokov sa zaoberá optimalizáciou procesov, venuje sa zefektívneniu práce vďaka práci s digitalizačnými a automatizačnými nástrojmi. Má za sebou úspešné projekty v oblasti nákupu a logistiky a je známa svojou schopnosťoupreviesť teoretické znalosti do praxe. Barbora ponúka školenia na mieru, ktoré pomáhajú tímom rozumieť a využívaťumelú inteligenciu vo svojich každodenných pracovných procesoch. Jej cieľom je demystifikovať AI a naučiť sa jusprávne využívať aj u bežných zamestnancov. Jej prístup ku školeniam je praktický a zameraný na konkrétne potreby a výzvy, s ktorými sa firmy stretávajú. Vo svojej práci dáva dôraz na strategické poradenstvo, vyvinula nástroj Lernfix, ktorý pomáha tímom učiť sa z minulých chýb a zvyšovať efektivitu projektov. So vzdelaním v odbore medzinárodné vzťahy a bohatou praxou vo vedúcich pozíciách v oblasti nákupu pre nadnárodné spoločnosti prináša Barbora jedinečný pohľad na využitie AI v medzinárodnom obchodnom prostredí. Ako uznávaná odborníčka prednáša na konferenciách, na Západočeskej univerzite v Plzni a je aktívnou v profesijných kruhoch, kde zdieľa svoje hlboké znalosti a skúsenosti v oblasti AI a podnikania. https://www.barborabrabcova.cz

Hodnotenie kurzu

97 %

143 hodnotenie
128x
11x
4x
0x
0x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Tomáš Š.

Skvělé tohle jsem hledal!

Reakcia lektora:

“Děkuji moc Tomáši, to jsem ráda, že to sedlo :-)“


Serhii T.

Super


Marcela F.

Jasné a pochopitelné. Jednotlivě příklady jsem si hned zkoušela a konečně mám představu, jak AI používat

Reakcia lektora:

“Super Marcelo, to jsem moc ráda!“

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.