Umelá inteligencia prakticky: sprievodca užitočnými AI aplikáciami

Kurzom sprevádza  Daniel Gamrot

Ste stratení vo svete AI? Nemusíte. Ovládnite tie najlepšie aplikácie. Žiadne zdĺhavé teórie, len rýchle návody a praktické ukážky! Začnite používať umelú inteligenciu a ušetrite čas a energiu pri bežných úlohách. Celý popisok

43,00 € s DPH

Celková dĺžka

48 min

Počet lekcií

14

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Tu a tam si niečo v AI vyskúšate. Občas skúsite nejakého chatbota. Začínate sa v tom však strácať… Je toho toľko. Každý deň počujete o ďalších nových AI nástrojoch a aplikáciách. S ktorou začať? Bude sa mi hodiť? Ktorý nástroj si vybrať na svoje aktivity?

Daniel Gamrot, expert na produktivitu a digitálne technológie, za vás vyskúšal desiatky AI aplikácií a vybral pre vás (podľa neho) 12 najlepších. Môžete ich ľahko využívať hlavne v práci na zefektívnenie všetkého, čo robíte, a začať:

  • Zaznamenávať bleskovo myšlienky s aplikáciou Audiopen.
  • Získať chytrého asistenta, ktorý vám uľahčí prácu, v podobe Copilot, ChatGPT alebo Gemini.
  • Tvoriť vlastnú grafiku vďaka AI nástrojom Canva a Adobe Firefly.
  • Posunúť písanie v angličtine na novú úroveň vďaka Grammarly.
  • Prekladať texty a súbory hravo a jednoducho s DeepL.
  • Alebo vytvárať pútavých video avatarov s HeyGen, či už pre prácu, alebo zábavu.

Kurz je vytvorený tak, aby ste získali praktické znalosti a zručnosti čo najrýchlejšie. Žiadne zdĺhavé teórie. Rýchle návody s konkrétnymi ukážkami, aby ste si nástroje dokázali predstaviť v praxi.

AI nie je len pre expertov!  S novými AI aplikáciami si môžete ušetriť čas a energiu pri bežných úlohách aj vy.

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Daniel Gamrot

Lektor osobnej produktivity

Daniel Gamrot je lektor a konzultant osobnej produktivity a propagátor moderných digitálnych technológií vo firmách. Založil portál LifeNotes, cez ktorý šíri myšlienku bezpapierovej kancelárie. Len za posledný rok prešla jeho seminármi tisícka účastníkov z firiem ako Orange Slovensko, AXA, Air Bank alebo Moravia IT, s ktorými pracoval na budovaní nových zručností na zvýšenie produktivity práce.

Hodnotenie kurzu

95 %

483 hodnotenie
385x
84x
13x
0x
1x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Jan K.

Moc dobrý kurz, jednoduše zpracovaný. Autorovi děkuji

Reakcia lektora:

“Super, já taky moc děkuji. Ať Vám AI slouží!“


Jakub Z.

Kurz je skvělý. V závěrečném testu je dost překlepů, ale nic, co by bránilo pochopení významu. Asi to psala taky nějaká AI ... :)))

Reakcia lektora:

“Moc díky, za hodnocení i upozornění (mrknu na to).“


Radek S.

Super

Reakcia lektora:

“Super, moc děkuji za hodnocení. 🙂“

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.