Umelá inteligencia pre každého: ako efektívne využiť AI v práci

Kurzom sprevádza  Eliška Vyhnánková

Vhodné na počúvanie

Čo takto mať v práci po ruke asistenta, ktorý by urobil niektoré úlohy úplne celé za vás? A bez prehovárania? Môžete ho mať ešte dnes. Zistite, ako umelá inteligencia môže zefektívniť váš pracovný deň a zjednodušiť vám život. Celý popisok

45,00 € s DPH

Celková dĺžka

59 min

Počet lekcií

13

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Vezme vám prácu? Alebo vám prihrá novú a zásadne vám uľahčí život? Naučte sa zrozumiteľne o umelej inteligencii všetko, čo práve teraz potrebujete vedieť. Je tu a už nikam nezmizne. Podobne ako internet, bez ktorého sme sa relatívnenedávno tiež zaobišli. Podobne ako elektronické bankovníctvo, platby hodinkami alebo naše chytré domácnosti. Niekto saich bojí. Iní si bez nich nedokážu predstaviť svoj deň. Po zhliadnutí kurzu sa zaradíte medzi ľudí, pre ktorých umelá inteligencia predstavuje skvelú príležitosť. A ktorí vedia kriticky posúdiť jej limity.

Naučíte sa:

  • Jazykom normálnych smrteľníkov: Čo to tá umelá inteligencia (AI) vlastne je.
  • Na aké úlohy v práci sa AI hodí.
  • Ako AI správne zadávať úlohy, aby vám naozaj pomohla.
  • Na čo sa spoľahnúť a čo radšej robiť sami.
  • Ktoré nástroje AI stojí za to preskúmať. 
  • Že s AI nemôžete nič pokaziť a stojí za to sa s ňou hrať.

Koho bude kurz baviť:

  • všetkých, ktorí chcú za hodinu získať prehľad o možnostiach a limitoch AI pre svoju prácu
  • ľudí, ktorí si chcú AI rovno skúsiť na svojich pracovných úlohách
  • nadšencov, ktorí sa radšej na zmenu pripravia, než aby pred ňou zakrývali oči.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Eliška Vyhnánková

konzultantka v odbore sociálnych médií

Eliška je jedna z najskúsenejších marketingových lektoriek v Česku. Viac než 12 rokov učí firmy, ako používať sociálne siete. Jej hlavným cieľom je naučiť čo najviac ľudí pracovať s týmito službami, nebáť sa ich a využiť ich na lepšie výsledky. Má za sebou viac ako 800 firemných či verejných seminárov a workshopov pre viac než 11 000 poslucháčov. Mala to potešenie pracovať pre spoločnosti RENOMIA, Prague.eu, CzechTourism, Človek v tiesni, Johnson & Johnson, Unipetrol, Česká sporiteľňa, O2 Czech Republic, ČVUT, Rossmann, innogy, Charita Česká republika, ČSOB a ďalšiedesiatky skvelých klientov. Spoločne s Michelle Losekoot v roku 2019 vydala knižný bestseller Ako na siete, ktorého sa predalo už viac ako 35 tisíc exemplárov. Pravidelne spolu organizujú školenie Ako na siete, ktoré je dostupné aj v digitálnej verzii. Zároveň Eliška natáča rovnomenný podcast, kam si pozýva zaujímavých hostí z praxe. Založila tiež semestrálny projekt Social Media Akadémia. Pôsobí v porotách marketingových súťaží, moderuje a prednáša na odborných konferenciách. Okrem iných cien získali s Michelle v roku 2020 ocenenie Osobnosti digitálneho marketingu WebTop100.

Hodnotenie kurzu

95 %

1 388 hodnotenie
1103x
222x
55x
5x
3x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Branislav H.

Skvele.


Jaroslav K.

velice inspirující

Reakcia lektora:

“Jaroslave, moc děkuji za hodnocení.“


Lucie F.

Skvělé, doporučím kolegům.

Reakcia lektora:

“Lucie, děkuji za hodnocení a doporučení.“

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.