Umenie presvedčiť druhých

Kurzom sprevádza  Jiří Kula

Vhodné na počúvanie

My druhých nepresvedčujeme. Presvedčujú sa sami. Jediné, čo môžeme urobiť, je im pomôcť sami seba presvedčiť. Naučte sa, ako na to.

70,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:21 hod

Počet lekcií

16

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

V kurze dostanete tipy, ako viesť presvedčivú a presvedčovaciu konverzáciu a čoho sa vyvarovať. Okrem tipov a praktických metód sa tešte na skutočné a často vtipné situácie zo sveta vyjednávania vrcholového manažéra pôsobiaceho v medzinárodnom prostredí. 

Praktické techniky presvedčovania

  • Zoznámite sa s myšlienkou identít, za ktoré všetci z nás bojujeme, a ako ju pri presvedčovaní využiť vo svoj prospech s ľahkosťou a šarmom.
  • Naučíte sa techniku páky a spoznate jej silu.
  • Lektor vám ponúkne vlastný model práce s faktmi, názormi a emóciami a tiež niekoľko praktických a rýchlych techník na zvládanie nepríjemnej námietky.
  • Po kurze budete mať dobre nakročené k tomu, aby ste brali námietky ako darček. Dozviete sa, ako zasadiť semienko pochybnosti, keď sú druhí zabetónovaní na svojom stanovisku a nejde s nimi hnúť.
  • Dozviete sa, ako sa otvoriť voči ľuďom, ktorí nás iritujú.
  • Kurz zakončíme návodom, ako presvedčovanie ukončiť v biznise, aj v súkromí.

Prakticky, zo života a vtipne

Kurz dáva dôraz na praktickú stránku. Lektor s 25ročnou praxou v medzinárodnom biznise vás chce nielen obohatiť, ale aj pobaviť. V kurze nájdete mnoho skutočných a často zábavných situácií zo života top manažéra, ktorý svoj vyjednávací um brúsil na európskom, ale aj ázijskom trhu. 

Pre (večných) vyjednávacích zelenáčov aj ostrieľaných vyjednávačov

  • Kurz obohatí každého, kto sa vyjednávania obáva, vyhýba sa mu a často kvôli tomu odchádza z jednania nespokojný. 
  • Skúsenejší vyjednávači môžu kurz brať ako rozšírenie svojich zručností a reflexie, čo by vo vyjednávaní mohli zlepšiť. 
  • Znalosti z kurzu pomôžu aj ľuďom, ktorí doteraz vyjednávanie považovali za disciplínu len pre obchodníkov alebo policajné zložky. Teda disciplínu, ktorá sa bežného človeka netýka. Práve naopak. Zistite, ako vám umenie vyjednávania pomôže v živote siahnuť si na lepší.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Jiří Kula

Krízový manažér, konzultant, kouč

Jiří pôsobil v role krízového manažéra v posledných 10 rokoch v korporácii Colfax/ESAB, najskôr v rámci pozície Regionálneho lídra pre Indiu a Južnú Áziu a neskôr v role Globálneho lídra pre biznis integráciu a reštrukturalizáciu.

Pred rolou krízového lídra si Jiří prešiel mnohými krízovými situáciami v dobách, kedy riadil firmy v Česku, Fínsku, Poľsku a Taliansku. Veľkou školou života pre získanie tejto expertízy mu boli špeciálne tréningy na krízový manažment v Britskej kráľovskej vojenskej akadémii Sandhurst a v IMD v Lausanne.

Na zvládnutie mnoho rokov mentálne náročných výziev Jiřímu pomáhali hlavne aktivity dlhoročného odpočinku ako pútnická Svätojakubská cesta, pobyt v Himalájach a v budhistickom centre v Thajsku a trvalé investovanie do vlastného sebarozvoja.

V súčasnej dobe sa Jiří venuje odovzdávaniu svojich skúseností formou lektorstva, prednášok, mentoringov a koučingov.Pre jeho lektorský štýl je typický ťah na bránku, praktickosť a zábavnosť, autenticita a mimoriadne skúsenosti. 

S Jiřím sa môžete spojiť na LinkedIne.

Hodnotenie kurzu

93 %

713 hodnotenie
540x
110x
50x
6x
7x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Marek M.

Stráviteľná forma a dĺžka s podnetmi na zamyslenie. Oceňujem modelovanie situácií a príklady.


Michal M.

Kurz me velmi mile prekvapil svoji prakticnosti, dobrymi tipy a navrhy reseni namitek. Doporucuji


František F.

Prima povídání, mnoho příkladů že života, při lekci jsem si vybavoval některé situace, které jsem zažil sám.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.