Umenie žiť alebo tvorca vlastného života

Kurzom sprevádza  Pavel Moric

Vhodné na počúvanie

Predstavte si život ako bonboniéru. Nie, počkajte, to už tu bolo. Tak čo život ako korále? Náhrdelník, ktorého výsledná krása (alebo aj nie) záleží na každom koráliku, ktorý na svoj život navliekate a ktorý si vo väčšine prípadov sami vyberáte. Celý popisok

65,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:02 hod

Počet lekcií

19

Hodnotenie
Pridať do plánu
Poľské, České, Anglické
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Ako si šťastie pozvať do života každý deň? Stačí málo: vyriešte rovnicu života s premennými kondícia, vzťahy a čas. Kurz vám dá praktické a vyskúšané tipy, ako rovnicu dosadiť správne. 

Užijete si jazdu s obľúbeným energickým lektorom, ktorý na sebaobjavných výpravách svetom zistil, že lepší život vás čaká aj doma. Čo však neznamená, že sa vám odovzdá napospas. V kurze vás prevedie cestou k lepšiemu životu, ktorý môžete začať žiť zo dňa na deň.

Tešte sa na príbehy: Niekedy vtipné, vždy zo života a plné prostých, ale nie triviálnych uvedomení.

Pripravte sa na praktické reflektívne cvičenia. Bez vášho aktívneho zapojenia to nepôjde. 

Čo vás v kurze čaká:

  • Zmapujete oblasti života, ktoré tvoria vaše šťastie a spokojnosť.
  • Pomenujete si, ako váš lepší život vyzerá.
  • Zistíte, bez čoho sa na ceste k lepšiemu životu nezaobídete.
  • Uvedomíte si, ako lepší život vytvárať každý deň.
  • Dostanete tipy, ako si cestu za lepším životom užiť.
  • Odhalíte, ako mať lepšie vzťahy a lepšie prežívať čas.

Súčasťou kurzu je Superzošit lepšieho života

  • Čas a priestor, bez ktorých kurz bude mať pre vás len zlomkovú hodnotu.
  • Sada reflektívnych cvičení, ktorými si ujasníte, ako váš lepší život vyzerá a ako a s kým k nemu dôjdete.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Pavel Moric

Tréner, kouč, spíker, zakladateľ klubu Karatevision

Pavel Moric je úspešný lektor a mentor na českej scéne osobného rozvoja. Okrem toho vzišiel zo športového prostredia, kde na poli karate získal 7x titul majstra Českej republiky. Vychoval mnoho majstrov ČR v karate. Je veľkým priaznivcom sebaobjavovania a cestovania za poznaním. Absolvoval viac ako 400 terapeutických schôdzok so svojím vlastným materiálom a tiež strávil týždeň na púšti Sahara. Navštívil 2x Peru a zúčastnil sa šamanských ceremónií.

Neustále inšpiruje a zdieľa svoje nadobudnuté skúsenosti rôznou formou medzi rôznymi publikami od korporátnych sfér cez širokú verejnosť až po workshopové akcie mimo ČR (Kréta/Thajsko). Uvedomenie je kľúč k zmene a dáva možnosť realizovať vyššie a rozvinutejšie formy bytia tu na Zemi. Má mnoho videí na Youtube a stovky tisíc zhliadnutí. Je to rebel :-).

Hodnotenie kurzu

95 %

1 282 hodnotenie
1070x
148x
46x
9x
9x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Eva V.

Doporučuji. Pozitivní nadšení, naladění lektora je velice nakažlivé :)


Václav V.

Skvělé, u vás vždy najdu něco nového.


Martina M.

výborný

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.