Umenie žiť alebo tvorca vlastného života

i v audio verzii

Kurzom sprevádza Pavel Moric Česky Anglické   + 2 ďalšie

Cena: 55,00 € s DPH

Počet lekcií:
19
Celková dĺžka videí:
1:02 hod
Kúpiť kurz
Poľské, České, Anglické
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Predstavte si život ako bonboniéru. Nie, počkajte, to už tu bolo. Tak čo život ako korále? Náhrdelník, ktorého výsledná krása (alebo aj nie) záleží na každom koráliku, ktorý na svoj život navliekate a ktorý si vo väčšine prípadov sami vyberáte.

V kurze si osvojíte

Ako si šťastie pozvať do života každý deň? Stačí málo: vyriešte rovnicu života s premennými kondícia, vzťahy a čas. Kurz vám dá praktické a vyskúšané tipy, ako rovnicu dosadiť správne. 

Užijete si jazdu s obľúbeným energickým lektorom, ktorý na sebaobjavných výpravách svetom zistil, že lepší život vás čaká aj doma. Čo však neznamená, že sa vám odovzdá napospas. V kurze vás prevedie cestou k lepšiemu životu, ktorý môžete začať žiť zo dňa na deň.

Tešte sa na príbehy: Niekedy vtipné, vždy zo života a plné prostých, ale nie triviálnych uvedomení.

Pripravte sa na praktické reflektívne cvičenia. Bez vášho aktívneho zapojenia to nepôjde. 

Čo vás v kurze čaká:

  • Zmapujete oblasti života, ktoré tvoria vaše šťastie a spokojnosť.
  • Pomenujete si, ako váš lepší život vyzerá.
  • Zistíte, bez čoho sa na ceste k lepšiemu životu nezaobídete.
  • Uvedomíte si, ako lepší život vytvárať každý deň.
  • Dostanete tipy, ako si cestu za lepším životom užiť.
  • Odhalíte, ako mať lepšie vzťahy a lepšie prežívať čas.

Súčasťou kurzu je Superzošit lepšieho života

  • Čas a priestor, bez ktorých kurz bude mať pre vás len zlomkovú hodnotu.
  • Sada reflektívnych cvičení, ktorými si ujasníte, ako váš lepší život vyzerá a ako a s kým k nemu dôjdete.

Osnova kurzu

Pavel Moric

Pavel Moric

Tréner, kouč, spíker, zakladateľ klubu Karatevision

Pavel Moric je úspešný lektor a mentor na českej scéne osobného rozvoja. Okrem toho vzišiel zo športového prostredia, kde na poli karate čítať viaczískal 7x titul majstra Českej republiky. Vychoval mnoho majstrov ČR v karate. Je veľkým priaznivcom sebaobjavovania a cestovania za poznaním. Absolvoval viac ako 400 terapeutických schôdzok so svojím vlastným materiálom a tiež strávil týždeň na púšti Sahara. Navštívil 2x Peru a zúčastnil sa šamanských ceremónií. Neustále inšpiruje a zdieľa svoje nadobudnuté skúsenosti rôznou formou medzi rôznymi publikami od korporátnych sfér cez širokú verejnosť až po workshopové akcie mimo ČR (Kréta/Thajsko). Uvedomenie je kľúč k zmene a dáva možnosť realizovať vyššie a rozvinutejšie formy bytia tu na Zemi. Má mnoho videí na Youtube a stovky tisíc zhliadnutí. Je to rebel :-).

Všetky kurzy lektora Pavel Moric

Hodnotenie kurzu

95 %

755 hodnotenie
619x
95x
30x
6x
5x

Lenka T.

Moc zajímavý přednes a vůbec lektor, který zaujme k sledování celého kurzu.


Zuzana B.

Někdy nesrozumitelné, někdy mi unikaly souvislosti?


Anežka K.

zábavnou formou nenuceně získané sebe-poznávající metodiky bez "šalamounství" a pseudo-receptů; lektor si na nic nehraje, a tím nakonec správně hraje svou roli lektora :)

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.