Uspejte na prijímacom pohovore a získajte prácu snov!

Kurzom sprevádza Skřivánek Česky

Cena: 15,00 € s DPH

Počet lekcií:
8
Celková dĺžka videí:
18 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

„A prijímací pohovor bude v angličtine.” Veta, ktorá vydesí štyri pätiny Slovákov. Vy sa ale nedeste! S naším kurzom hoďte starosti s jazykom za hlavu.

V kurze si osvojíte

Patríte do kategórie “pasívnych angličtinárov”, ktorí získali základy ešte v škole, ale v bežnom živote už ju príliš nevyužívajú? Na pive sa anglicky dohovoríte, ale z dôležitého prijímacieho pohovoru máte obavy? Nenechajte nič na náhodu a majte po ruke pripravené frázy, ktorými zapôsobíte. Pripravte sa, predajte sa!

Naučíme vás frázy, s ktorými zažiarite na pohovore. Kurz je nielen pre kandidátov, ale aj pre personalistov, ktorí sa chcú naučiť, ako viesť prijímací pohovor v angličtine na profesionálnej úrovni. Chcete získať istotu? Pridajte sa do nášho kurzu!

Pre koho je kurz určený?    

 • Pre všetkých, ktorí chcú uspieť na pohovore v angličtine  
 • Pre všetkých, ktorí chcú zamestnávateľa zaujať  
 • Pre personalistov, ktorí chcú v angličtine pôsobiť sebaisto a profesionálne

V kurze sa naučíte, ako:    

 • Popísať svoje vzdelanie a profesijné skúsenosti  
 • Predať svoje silné stránky  
 • Vhodne odpovedať na zákerné otázky  
 • Preveriť profil kandidáta  
 • Ponúknuť pracovnú pozíciu  
 • Ako sa dohodnúť na platových podmienkach

Súvisiace kurzy:    

 • Prezentujte v angličtine!  
 • Zdvihnite telefón a dohovorte sa  
 • Mailujte ako profík: vecne, prehľadne a v angličtine!  
 • Kujte pikle formálne aj neformálne  
 • Presvedčte a dohodnite sa! 
   

Osnova kurzu

Skřivánek

Skřivánek

Jazyková agentúra Skřivánek, s.r.o.

Spoločnosť Skřivánek bola založená v roku 1994 a dnes patrí medzi globálnych poskytovateľov jazykových služieb. čítať viacSkupina Skřivánek disponuje sieťou viac ako 45 pobočiek v 15 krajinách sveta. Vysoké kvality služieb spoločnosti Skřivánek sú garantované medzinárodnou certifikáciou ISO 9001:2008 a EN 15038:2006 a medzi najvýznamnejších klientov patria globálne inštitúcie ako Spojené národy, EÚ, Európska investičná banka a Svetová banka.

Všetky kurzy lektora Skřivánek

Hodnotenie kurzu

96 %

246 hodnotenie
203x
35x
5x
3x
0x

Miroslav H.

Velmi pěkně zpracovaná série kurzů s výborným lektorem.

Reakcia lektora:

“Dobrý den, pane Horo, děkujeme za ohodnocení kurzu! Velmi si toho vážíme a věříme, že pro vás budou přínosné i naše další lekce angličtiny. Tým Skřivánek“


Jakub Š.

Kurz je hezky udělaný, srozumitelný a věcný. Děkuji

Reakcia lektora:

“Hezký den, děkujeme za ohodnocení kurzu, jsme rádi, že se vám líbil! :) Tým Skřivánek“


Petr Š.

Perfektní

Reakcia lektora:

“Hezký den, pane Špíno, děkujeme za ohodnocení našeho kurzu. Doporučujeme vyzkoušet i další naše kurzy, věříme, že i ty pro Vás budou přínosné. Tým Skřivánek“

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.