Uspejte na prijímacom pohovore a získajte prácu snov!

Kurzom sprevádza  Skřivánek

„A prijímací pohovor bude v angličtine.” Veta, ktorá vydesí štyri pätiny Slovákov. Vy sa ale nedeste! S naším kurzom hoďte starosti s jazykom za hlavu. Celý popisok

20,00 € s DPH

Celková dĺžka

18 min

Počet lekcií

8

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Patríte do kategórie “pasívnych angličtinárov”, ktorí získali základy ešte v škole, ale v bežnom živote už ju príliš nevyužívajú? Na pive sa anglicky dohovoríte, ale z dôležitého prijímacieho pohovoru máte obavy? Nenechajte nič na náhodu a majte po ruke pripravené frázy, ktorými zapôsobíte. Pripravte sa, predajte sa!

Naučíme vás frázy, s ktorými zažiarite na pohovore. Kurz je nielen pre kandidátov, ale aj pre personalistov, ktorí sa chcú naučiť, ako viesť prijímací pohovor v angličtine na profesionálnej úrovni. Chcete získať istotu? Pridajte sa do nášho kurzu!

Pre koho je kurz určený?    

 • Pre všetkých, ktorí chcú uspieť na pohovore v angličtine  
 • Pre všetkých, ktorí chcú zamestnávateľa zaujať  
 • Pre personalistov, ktorí chcú v angličtine pôsobiť sebaisto a profesionálne

V kurze sa naučíte, ako:    

 • Popísať svoje vzdelanie a profesijné skúsenosti  
 • Predať svoje silné stránky  
 • Vhodne odpovedať na zákerné otázky  
 • Preveriť profil kandidáta  
 • Ponúknuť pracovnú pozíciu  
 • Ako sa dohodnúť na platových podmienkach

Súvisiace kurzy:    

 • Prezentujte v angličtine!  
 • Zdvihnite telefón a dohovorte sa  
 • Mailujte ako profík: vecne, prehľadne a v angličtine!  
 • Kujte pikle formálne aj neformálne  
 • Presvedčte a dohodnite sa! 
   
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Skřivánek

Jazyková agentúra Skřivánek, s.r.o.

Spoločnosť Skřivánek bola založená v roku 1994 a dnes patrí medzi globálnych poskytovateľov jazykových služieb. Skupina Skřivánek disponuje sieťou viac ako 45 pobočiek v 15 krajinách sveta. Vysoké kvality služieb spoločnosti Skřivánek sú garantované medzinárodnou certifikáciou ISO 9001:2008 a EN 15038:2006 a medzi najvýznamnejších klientov patria globálne inštitúcie ako Spojené národy, EÚ, Európska investičná banka a Svetová banka.

Hodnotenie kurzu

95 %

307 hodnotenie
246x
50x
8x
3x
0x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Miroslava B.

Kurzy s Ashley sú super. Má veľmi krásnu a zrozumiteľnú angličtinu. Prosím, viete uviesť jeho celé meno aj s priezviskom? ďakujem.


Martin T.

Quite usefull, thanks

Reakcia lektora:

“Dobrý den, pane Töpfere, děkujeme za ohodnocení kurzu. Věříme, že pro vás budou přínosné i naše další kurzy. Tým Skřivánek (skrivanek.cz)“


Josef K.

přehledné, poučné

Reakcia lektora:

“Dobrý den, pane Kořenku, děkujeme za ohodnocení. Tým Skřivánek“

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.