Vizuálne myslenie

Kurzom sprevádza  Bea Brosková

Objavte silu vizualizácie a dovoľte jej uľahčiť vám prácu alebo rodinný život – všetko jednoduchšie a tak, že vás to bude baviť!

80,00 € s DPH

Celková dĺžka

3:53 hod

Počet lekcií

55

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Dôkazov o tom, že človek kreslí už tisíce rokov, nájdeme veľa v jeskyniach po celom svete. Zároveň sa hovorí, že jeden obrázok vystačí za 1000 slov. Prečo teda čmáranie, kreslenie a iné vizuálne techniky nevyužívať viac? V tomto maxikurze sa vám pokúsim ukázať, čo všetko pod vizuálne techniky spadá, prečo je dobré ich využívať, v akých situáciách po nich siahnuť a potom tiež praktické návody ako na to. Neľakajte sa, ak máte pocit, že kresliť neviete 😊. To, čo ste kreslili ako deti, vám na začiatok bohato stačí. V kurzoch sa však môžete posunúť ďalej, či už čmáraním v rámci práce alebo keď si budete chcieť urobiť vizuálne poznámky, tzv. populárny skečnouting. Okrem toho preskúmame aj témy, ktoré sú „na scéne“ už nejaký ten čas:    

  • myšlienkové mapy  
  • vizuálne šablóny pre biznis  
  • prezentácie  
  • kto som, čo chcem v živote dosiahnuť a prečo? Taká mini-exkurzia do nášho vnútra pomocou obrázkov 😊.

Verím, že vo všetkých týchto kurzoch vám ponúknem nový pohľad, návod či inšpiráciu a sú teda vhodné prakticky pre kohokoľvek – hlavne ak vás baví si len tak čmárať (aj keď máte pocit, že to moc dobre nevyzerá 😊). Kurzy som sa snažila robiť prakticky, takže pod lekciami často nájdete domácu úlohu alebo ďalší materiál k preštudovaniu. A aj keď domáce úlohy nikto z nás moc nemusel, bez tréningu ani športovec nejde na štartovú čiaru. Zožeňte si teda zápisník, ceruzku a teším sa na vás v jednotlivých kurzoch!

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Bea Brosková

Vizuálna facilitátorka

Bea sa špecializuje na vizuálnu facilitáciu a zaznamenávanie, ktoré jej prirástli k srdcu už počas štúdia. Svoje znalosti a zručnosti v tejto oblasti si rozšírila aj počas trojmesačného programu Christiny Merkley. Svoju vášeň pre vizualizáciu zdieľa cez vizuálne záznamy pre klientov, tréningy vizualizácie, skečnoutingu a vizuálneho myslenia. Bea je členom IFVP (International Forum of Visual Practitioners).

Hodnotenie kurzu

79 %

31 hodnotenie
14x
8x
3x
5x
1x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Andrea B.

******


Klára M.

Druhá půle mě hodně oslovila - až tak, že mám po kurzu před sebou náčrt cílů roku 2020 a jdu si je překreslit na A3 a pověsím si je na ledničku :-) Že bych třeba poprvé nějaké svoje předsevzetí splnila? ;-) dík

Reakcia lektora:

“Kláro, to mě moc těší! :-) Tak ať Vám to čmárání a kreslení pomáhá celý rok!“


Hana K.

Kurz částečně splnil moje očekávání, ale čekala jsem ještě o trošku víc - zejména v konkrétních tipech, ne jen doporučení, ať si sami vyzkoušíme nástroje, které budou komu víc vyhovovat :) Malování by mělo být vyučováno ve všech vzdělávacích institucích a taky jako soft skills.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.