Česky

Všetko, čo ste kedy chceli vedieť o anglických časoch I

Kurzom sprevádza  Bronislav Sobotka

a báli sa opýtať... Urobte si konečne poriadok v tom, kedy aký čas použiť!

27,00 € s DPH

Celková dĺžka videí

1:02 hod

Počet lekcií

8

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Lektor kurzu Broňa sa hneď na úvod priznáva, že sa mu časy v angličtine naozaj zdajú fascinujúce a je nadšený z toho, že ich máme hneď dvanásť, a nie iba tri ako napríklad v slovenčine. A toto nadšenie z krásy anglických časov sa vám pokúsi odovzdať práve v tomto kurze.

Ale nebojte, nemá v pláne zdieľať s vami len svoju lásku k anglickým časom, ale tiež sa pozrieme na to, aké časy v angličtine máme, ako sa tvoria, ako sa správne používajú, na čo si dať pozor a ako sa presne odlišujú od iných časov. To všetko čo najviac prakticky, prehľadne, zrozumiteľne (a snáď tiež zábavne).

A pretože natlačiť toľko časov do jedného kurzu a pritom sa im všetkým naozaj poctivo venovať, sa nám zdalo takmer nemožné, na tento kurz nadväzuje kurz Všetko, čo ste kedy chceli vedieť o anglických časoch II. Ten sa zaoberá ostatnými časmi, na ktoré v tomto kurze už nezostal čas.

V tomto kurze sa na vás teší:    

  • prítomný čas jednoduchý,  
  • prítomný čas priebehový (plus vysvetlenie a precvičenie rozdielov medzi nimi),  
  • minulý čas jednoduchý,  
  • minulý čas priebehový (plus vysvetlenie a precvičenie rozdielov medzi nimi),  
  • budúci čas jednoduchý,  
  • budúci čas priebehový a ďalšie spôsoby vyjadrenia budúcnosti (plus vysvetlenie a precvičenie rozdielov medzi nimi)  
  • nadšený učiteľ angličtiny Broňa.

Ste pripravení vrhnúť sa do štúdia šiestich základných anglických časov? Tak poďme na to! :)

Súvisiace kurzy:    

  • Naučte sa konečne naozaj anglicky  
  • 76 najčastejšie zamieňaných slov v angličtine 
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Bronislav Sobotka

Bronislav Sobotka

Nadšený učiteľ angličtiny

Broňa je v Brne usadený učiteľ, milovník angličtiny a večný optimista, ktorý si často hovorí, že má asi tú najlepšiu prácu na čítať viacsvete. Pomáha totiž ľuďom nájsť cestu k angličtine, zbaviť ich strachu z rozprávania a radovať sa z vlastných úspechov a pokrokov. Broňa sa začal učiť anglicky sám v dvadsiatich a dotiahol to až k červenému diplomu, skúškam CPE a Celta, k učeniu angličtiny v Oxforde. Viac na  www.brona.cz  

Všetky kurzy lektora Bronislav Sobotka

Hodnotenie kurzu

98 %

576 hodnotenie
517x
51x
7x
0x
1x

Michal D.

Super, Broňa to jinak ani neumí 😄👍

Reakcia lektora:

“Broňa táááááák moc děkuje! ❤️“


Marcela M.

Perfektní ❤️

Reakcia lektora:

“Thank you soooo much, Marcela! ❤️“


Milan Majling

Velmi zrozumitelne vysvetlene, v akych situaciach sa pouzivaju jednotlive casy. Z maloktorej ucebnice sa to da tak pochopit ako z vykladu lektora.

Reakcia lektora:

“Milane, vážně moc děkuji! ☺️“

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.