Všetko, čo ste kedy chceli vedieť o anglických časoch I

hviezdička hodnotenia vyplnenáStar_Strokedhviezdička hodnotenia nevyplnená

Česky Česky
Kurzom sprevádza Bronislav Sobotka

Cena: 24,00 € s DPH

Zľava -50 %: 12,00 € s DPH

Platí do 31. 1. 2022

Počet lekcií:
8
Celková dĺžka videí:
1:02 hod

Záruka vrátenia peňazí, Certifikát absolventa, Neobmedzený prístup

Kúpiť kurz

Čo sa v kurze naučíte

a báli sa opýtať... Urobte si konečne poriadok v tom, kedy aký čas použiť!

V kurze si osvojíte

Anglický jazyk

Lektor kurzu Broňa sa hneď na úvod priznáva, že sa mu časy v angličtine naozaj zdajú fascinujúce a je nadšený z toho, že ich máme hneď dvanásť, a nie iba tri ako napríklad v slovenčine. A toto nadšenie z krásy anglických časov sa vám pokúsi odovzdať práve v tomto kurze.

Ale nebojte, nemá v pláne zdieľať s vami len svoju lásku k anglickým časom, ale tiež sa pozrieme na to, aké časy v angličtine máme, ako sa tvoria, ako sa správne používajú, na čo si dať pozor a ako sa presne odlišujú od iných časov. To všetko čo najviac prakticky, prehľadne, zrozumiteľne (a snáď tiež zábavne).

A pretože natlačiť toľko časov do jedného kurzu a pritom sa im všetkým naozaj poctivo venovať, sa nám zdalo takmer nemožné, na tento kurz nadväzuje kurz Všetko, čo ste kedy chceli vedieť o anglických časoch II. Ten sa zaoberá ostatnými časmi, na ktoré v tomto kurze už nezostal čas.

V tomto kurze sa na vás teší:    

  • prítomný čas jednoduchý,  
  • prítomný čas priebehový (plus vysvetlenie a precvičenie rozdielov medzi nimi),  
  • minulý čas jednoduchý,  
  • minulý čas priebehový (plus vysvetlenie a precvičenie rozdielov medzi nimi),  
  • budúci čas jednoduchý,  
  • budúci čas priebehový a ďalšie spôsoby vyjadrenia budúcnosti (plus vysvetlenie a precvičenie rozdielov medzi nimi)  
  • nadšený učiteľ angličtiny Broňa.

Ste pripravení vrhnúť sa do štúdia šiestich základných anglických časov? Tak poďme na to! :)

Súvisiace kurzy:    

  • Naučte sa konečne naozaj anglicky  
  • 76 najčastejšie zamieňaných slov v angličtine 

Osnova kurzu

Bronislav Sobotka

Bronislav Sobotka

Nadšený učiteľ angličtiny

Broňa je v Brne usadený učiteľ, milovník angličtiny a večný optimista, ktorý si často hovorí, že má asi tu najlepšiu prácu na svete. čítať viacPomáha totiž ľuďom nájsť si cestu k angličtine, zbaviť ich strachu z rozprávania a radovať sa z vlastných úspechov a pokrokov. Broňa sa začal učiť anglicky sám v dvadsiatke a dotiahol to až k červenému diplomu, skúškam CPE a Celta, k učeniu angličtiny v Oxforde.  Viac na www.brona.cz

Všetky kurzy lektora Bronislav Sobotka

Hodnotenie kurzu

98 %

348 hodnotenie
316x
30x
2x
0x
0x

Pavel R.

Konečně mi tyhle časy, pořád dokola nepochopené, dokázal někdo polopaticky vysvětlit!
Díky moc! ;-)

Reakcia lektora:

“To já moc děkuji! Mám z toho vážně radost! ❤️“


Jana T.

Jedním slovem perfektní, vše skvěle vysvětleno, zábavná forma, ráda vyzkouším další kurzy od Broni, vřele doporučuji :-)

Reakcia lektora:

“Hello Jana! Děkuji moc a moc a ještě jednou moc! ❤️“


Veronika N.

Tento kurz mě neuvěřitelně bavil, je velmi dobře vysvětlený a nechybí ani procvičení. Poslechla jsem si ho několikrát, jelikož je v něm mnoho informací. Prostě

Reakcia lektora:

“Thank you sooooo much, Veronika! ❤️ Mám z toho vážně radost! ☺️“

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.