Všetko, čo ste kedy chceli vedieť o anglických časoch I

Kurzom sprevádza  Bronislav Sobotka

a báli sa opýtať... Urobte si konečne poriadok v tom, kedy aký čas použiť!

36,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:02 hod

Počet lekcií

8

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Lektor kurzu Broňa sa hneď na úvod priznáva, že sa mu časy v angličtine naozaj zdajú fascinujúce a je nadšený z toho, že ich máme hneď dvanásť, a nie iba tri ako napríklad v slovenčine. A toto nadšenie z krásy anglických časov sa vám pokúsi odovzdať práve v tomto kurze.

Ale nebojte, nemá v pláne zdieľať s vami len svoju lásku k anglickým časom, ale tiež sa pozrieme na to, aké časy v angličtine máme, ako sa tvoria, ako sa správne používajú, na čo si dať pozor a ako sa presne odlišujú od iných časov. To všetko čo najviac prakticky, prehľadne, zrozumiteľne (a snáď tiež zábavne).

A pretože natlačiť toľko časov do jedného kurzu a pritom sa im všetkým naozaj poctivo venovať, sa nám zdalo takmer nemožné, na tento kurz nadväzuje kurz Všetko, čo ste kedy chceli vedieť o anglických časoch II. Ten sa zaoberá ostatnými časmi, na ktoré v tomto kurze už nezostal čas.

V tomto kurze sa na vás teší:    

  • prítomný čas jednoduchý,  
  • prítomný čas priebehový (plus vysvetlenie a precvičenie rozdielov medzi nimi),  
  • minulý čas jednoduchý,  
  • minulý čas priebehový (plus vysvetlenie a precvičenie rozdielov medzi nimi),  
  • budúci čas jednoduchý,  
  • budúci čas priebehový a ďalšie spôsoby vyjadrenia budúcnosti (plus vysvetlenie a precvičenie rozdielov medzi nimi)  
  • nadšený učiteľ angličtiny Broňa.

Ste pripravení vrhnúť sa do štúdia šiestich základných anglických časov? Tak poďme na to! :)

Súvisiace kurzy:    

  • Naučte sa konečne naozaj anglicky  
  • 76 najčastejšie zamieňaných slov v angličtine 
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Bronislav Sobotka

Nadšený učiteľ angličtiny

Broňa je v Brne usadený učiteľ, milovník angličtiny a večný optimista, ktorý si často hovorí, že má asi tú najlepšiu prácu na svete. Pomáha totiž ľuďom nájsť cestu k angličtine, zbaviť ich strachu z rozprávania a radovať sa z vlastných úspechov a pokrokov. Broňa sa začal učiť anglicky sám v dvadsiatich a dotiahol to až k červenému diplomu, skúškam CPE a Celta, k učeniu angličtiny v Oxforde. Viac na  www.brona.cz

 

Hodnotenie kurzu

97 %

762 hodnotenie
674x
75x
12x
0x
1x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Peter D.

Po ukončení testu by mohlo byť vysvetlenie.


Hana Š.

Musím se přiznat, že jsem neustálý začátečník v angličtině, ale pan lektor Broněk Sobotka suprově v krátkém čase vše vysvětlil. Díky.

Reakcia lektora:

“Hello Hanka! To já moc děkuji! ☺️“


Tereza S.

Kurz mi dost pomohl v pochopení používání časů. Děkuji

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.