Česky

Všetko, čo ste kedy chceli vedieť o anglických časoch II

Kurzom sprevádza  Bronislav Sobotka

a báli sa opýtať... Urobte si konečne poriadok v tom, kedy aký čas použiť!

27,00 € s DPH

Celková dĺžka videí

53 min

Počet lekcií

9

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Lektor kurzu Broňa sa hneď na úvod priznáva, že sa mu časy v angličtine naozaj zdajú fascinujúce a je nadšený z toho, že ich máme hneď dvanásť, a nie iba tri ako napríklad v slovenčine. A toto nadšenie z krásy anglických časov sa vám pokúsi odovzdať práve v tomto kurze.

Ale nebojte, nemá v pláne zdieľať s vami len svoju lásku k anglickým časom, ale tiež sa pozrieme na to, aké časy v angličtine máme, ako sa tvoria, ako sa správne používajú, na čo si dať pozor a ako sa presne odlišujú od iných časov. To všetko čo najviac prakticky, prehľadne, zrozumiteľne (a snáď tiež zábavne :)).

A pretože natlačiť toľko časov do jedného kurzu a pritom sa im všetkým naozaj poctivo venovať, sa nám zdalo takmer nemožné, rozhodli sme sa kurz rozdeliť do dvoch kurzov.

V tomto druhom kurze sa na vás teší:    

  • predprítomný čas jednoduchý  
  • predprítomný čas priebehový  
  • predminulý čas jednoduchý  
  • predminulý čas priebehový  
  • predbudúci čas jednoduchý  
  • predbudúci čas priebehový  
  • nadšený učiteľ angličtiny Broňa :)

Okrem toho vás tiež na záver čaká jedno veľké a naozaj komplexné opakovanie, v ktorom si precvičíme všetkých 12 anglických časov.

Ak teda zvládnete oba tieto kurzy – stanú sa z vás znalci všetkých anglických časov – a to už stojí za to, nie?

Ste pripravení stať sa majstrami všetkých anglických časov, vystúpiť z radu a vrhnúť sa do štúdia anglických časov? Tak poďme na to!

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Bronislav Sobotka

Bronislav Sobotka

Nadšený učiteľ angličtiny

Broňa je v Brne usadený učiteľ, milovník angličtiny a večný optimista, ktorý si často hovorí, že má asi tú najlepšiu prácu na čítať viacsvete. Pomáha totiž ľuďom nájsť cestu k angličtine, zbaviť ich strachu z rozprávania a radovať sa z vlastných úspechov a pokrokov. Broňa sa začal učiť anglicky sám v dvadsiatich a dotiahol to až k červenému diplomu, skúškam CPE a Celta, k učeniu angličtiny v Oxforde. Viac na  www.brona.cz  

Všetky kurzy lektora Bronislav Sobotka

Hodnotenie kurzu

98 %

265 hodnotenie
245x
16x
1x
2x
1x

Júlia T.

Fantasticky podané, Broňa to proste vie :) Všetky jeho kurzy sú skvelé a štýl, akým ich robí je výborný :) Za mňa, nie len tento kurz, za 100 bodov z 10 ;)

Reakcia lektora:

“Thank you soooooooooo much, Júlia! ❤️ ☺️“


Filip Ž.

Všetko potrebné o uvedených časoch zhrnuté v jednom kurze, vhodné aj na rýchle zopakovanie.


Maria J.

ano, libi se

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.