Vychytávky a tipy vo Wordu

Interaktívny

Kurzom sprevádza  CloudForce a Tereza Hoření

Rýchle formátovanie. Klávesové skratky. Práca s netlačiteľnými znakmi. Využívanie hromadnej korešpondencie a ďalšie vychytávky. Rozšírte svoje znalosti Wordu, buďte v ňom efektívnejší a ušetrite si čas aj prácu. Celý popisok

24,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:02 hod

Počet lekcií

13

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Určite už nejaký čas pracujete s Wordom a máte niekoľko obľúbených funkcií, ktoré často používate. Čo keby ste ale objavili ešte mnoho ďalších vychytávok, vďaka ktorým bude práca s dokumentmi hračkou? Výber toho najlepšieho nájdete práve v tomto kurze.

Naučíte sa triky na formátovanie a pohyb v dokumente. Dozviete sa, ako efektívne spolupracovať nad dokumentom či už pomocou spolupráce v reálnom čase, komentárov, alebo napríklad revízií. Dozviete sa, na čo slúžia funkcie Nájsť a Nahradiť alebo napríklad ikona Diktovať.

Pri kurze nebudete len pasívne počúvať, ale budete doň zapojení formou interaktívnych otázok. Navyše si všetko budete môcť vyskúšať na testovacích súboroch. Vďaka tomu si vychytávky naozaj osvojíte.

Kurz je určený pre začiatočníkov aj pokročilejších používateľov Wordu. Niektoré vychytávky, ako je napríklad označovanie alebo základy štýlov, sú skôr základné. Hromadnú korešpondenciu, netlačiteľné znaky alebo napríklad revízie ocenia určite aj pokročilejší používatelia. Ak ste vo Worde úplní nováčikovia, odporúčame vám pred týmto kurzom pozrieť sa na náš kurz Word 2016: základné kroky pre perfektné dokumenty.

Lektorka kurzu sa učením Microsoft 365, kam patrí aj Word, živí od roku 2015. Vychytávky do tohto kurzu vyberala zo svojich školení Wordu, ktoré mnohokrát viedla naživo aj online. Vďaka tomu vie, čo používateľov najčastejšie trápi, a môže vám teraz ponúknuť to najlepšie zo všetkých školení v spojení s mnohými užitočnými tipmi z praxe.

V kurze sa naučíte:

 • ako označovať text pomocou myši aj klávesnice,
 • aké sú najužitočnejšie klávesové skratky vo Worde,
 • ako formátovať text pomocou štýlov,
 • ako sa v dokumente ľahko pohybovať a napríklad aj meniť poradie jednotlivých kapitol,
 • ako priamo z Wordu vložiť do dokumentu ikony a profesionálne fotky,
 • na čo sú netlačiteľné znaky a čo ktoré symboly znamenajú,
 • ako pomocou Nájsť a nahradiť vymeniť ľubovoľné slovo za iné alebo vyčistiť celý dokument,
 • prečo ukladať dokument na OneDrive a ako ho zdieľať s kolegami,
 • ako spolupracovať s ostatnými pomocou komentárov a sledovaním zmien,
 • ako pomocou hromadnej korešpondencie vytvárať obálky,
 • ako priamo vo Worde otvárať PDF dokument
 • … a mnoho ďalšieho
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
CloudForce

Špecialisti na Microsoft 365

Spoločnosť CloudForce, s.r.o., je certifikovaným partnerom spoločnosti Microsoft ČR a má výhradné právo poskytovať predpredajné poradenstvo, implementačnú/reimplementačnú podporu s nastavením služieb a následnou technickou podporou nastavených služieb. Viac na www.cloudforce.cz.


Tereza Hoření

Microsoft 365 Trainer

Tereza je školiteľkou, ktorá v spoločnosti CloudForce, s.r.o., bravúrne zvláda pozíciu Microsoft 365 Trainer. Je trpezlivá a preškolila už stovky nadšencov a záujemcov o oblasť Microsoft 365. Tereza je súčasťou tímu, ktorý sa o svojich zákazníkov v oblasti Microsoft 365 stará od A až po Z. Jej kolegovia sú jej tou správnou oporou v technickej podpore aj v neustálom štúdiu a sledovaním noviniek z Microsoft 365. Je tak schopná svojim poslucháčom odovzdať tie najnovšie informácie a najlepšie riešenia z tejto oblasti.

Hodnotenie kurzu

96 %

202 hodnotenie
167x
28x
5x
2x
0x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Pavel K.

Srozumitelný a věcný.


Karel C.

Skvělé, našel jsem si tam věci, co jsem dosud nevěděl. Super je pustit si kurz zrychleně.
K tomu přikládám ještě jednu nezmíněnou vychytávku: Označení s přidržením 'Alt' označí tex v obdelníku nezávisle na řádkování.


David Z.

SUPER

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.