Vychytávky v Exceli

Kurzom sprevádza Seduo.sk Česky

Cena: 11,00 € s DPH

Počet lekcií:
10
Celková dĺžka videí:
15 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Vedeli ste, že existujú vychytávky, ktoré môžu výrazne urýchliť vašu prácu v programe Microsoft Excel?

V kurze si osvojíte

Naučte sa používať funkcie, ktoré pri práci s veľkým množstvom údajov môžu ušetriť až desiatky minút. Či už pracujete v Exceli na dennej báze alebo len občas. Naučte sa, napríklad, ako vyplniť desiatky až stovky buniek rovnakým textom počas niekoľkých sekúnd alebo ako rozdeliť text z jedného stĺpca do viacerých bez toho, aby ste ho museli manuálne prepisovať.
 

Osnova kurzu

Seduo.sk

Seduo.sk

Vzdelávací portál

Seduo.sk je vzdelávacím portálom spoločnosti LMC, ktorý ponúka profesijné videokurzy. Kurzy na Seduo.sk vytvárajú poprední lektori, čítať viacfirmy, vysoké školy alebo ide o vlastnú produkciu Seduo.

Všetky kurzy lektora Seduo.sk

Hodnotenie kurzu

93 %

1 144 hodnotenie
834x
215x
79x
9x
7x

Marek N.

zajímavé, rychlé a praktické osvěžení


Markéta K.

Rychlé a šikovné rady a zkratky v excelu.


Viktória Novicvkt

Jednoduché, stručné, zrozumiteľné

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.