Vychytávky v Exceli

Kurzom sprevádza  Seduo.sk

Vedeli ste, že existujú vychytávky, ktoré môžu výrazne urýchliť vašu prácu v programe Microsoft Excel?

12,00 € s DPH

Celková dĺžka

15 min

Počet lekcií

10

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Naučte sa používať funkcie, ktoré pri práci s veľkým množstvom údajov môžu ušetriť až desiatky minút. Či už pracujete v Exceli na dennej báze alebo len občas. Naučte sa, napríklad, ako vyplniť desiatky až stovky buniek rovnakým textom počas niekoľkých sekúnd alebo ako rozdeliť text z jedného stĺpca do viacerých bez toho, aby ste ho museli manuálne prepisovať.
 


Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Seduo.sk

Vzdelávací portál

Seduo.sk je vzdelávacím portálom spoločnosti Alma Career, ktorý ponúka profesijné videokurzy. Kurzy na Seduo.sk vytvárajú poprední lektori, firmy, vysoké školy alebo ide o vlastnú produkciu Seduo.

Hodnotenie kurzu

93 %

1 396 hodnotenie
1031x
250x
93x
13x
9x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Jan Č.

Fajn. Krátké jasné. Možná by mohli být pár sekundové mezery. Když si píšu poznámky, nestíhám se dívat na obrazovku. Ale mezerníkem zastavuji video.


Martin V.

Ctrl+Shift+; nefunguje na zapis datumu vo vsetkych exceloch, ale je alternativa Ctrl+Shift+H


Petr B.

Stručné, úsporné, ale velmi užitečné.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.