Vyjednávanie a zvládanie manipulácie v praxi

Kurzom sprevádza  Martin Konečný

Vhodné na počúvanie

Vyjednávanie je hlavne o praxi. Prejdite si rad praktických vyjednávacích situácií a naučte sa vďaka nim lepšie vyjednávať a zvládať i náročné manipulatívne situácie. Celý popisok

65,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:19 hod

Počet lekcií

16

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Naučíte sa lepšie vyjednávať a zvládať manipuláciu na praktických príkladoch.
V prvej časti si na ukážkach pomenujete typické prejavy dvoch vyjednávacích štýlov – pozičného a integratívneho vyjednávania. Dozviete sa ich výhody, ale aj limity. Ukážeme si, aké najčastejšie chyby sa objavujú. Prečo je lepšia dohoda než kompromis. Prečo sú lepšie otázky než argumenty.

Dozviete sa, aké sú najčastejšie manipulatívne techniky vo vyjednávaní a ako na ne reagovať.
V druhej časti sa pozriete na manipulatívne vyjednávanie. Formou "elektronickej ceruzky" si ukážeme najčastejšie manipulatívne techniky. Získate tipy, ako reagovať trebárs na prehnanú požiadavku, vyvolávanie súcitu alebo na to, keď vás druhá strana pri vyjednávaní zaskočí niečím nečakaným.

Kurz tak ponúka kombináciu praktických ukážok a rozboru konkrétnych situácií.
Na konci každého bloku nájdete zhrnutie kľúčovej teórie k danej téme.

A môžete sa tešiť i na bonusovú lekciu - vyjednávanie s bagristom :-)

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Martin Konečný

Manažér, psychológ a lektor, majiteľ spoločnosti MK Consulting

Martin Konečný je poprednou českou autoritou v oblasti situačného leadershipu a psychológie vyjednávania. Dlhodobo spolupracuje s top manažérmi, kľúčovými zamestnancami a talentmi najväčších českých aj nadnárodných spoločností. Dlhoročné praktické skúsenosti z oblasti riadenia tímov, obchodu a vyjednávania využíva vo svojej lektorskej a koučovacej profesii. Pôsobí aj ako externý lektor na VŠE a v MBA programoch.

Hodnotenie kurzu

92 %

505 hodnotenie
363x
102x
33x
4x
3x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Eva V.

Zajímavé.


Jaroslav J.

Skvělé


Petr D.

kurz se mi líbil, byl dobře kombinovaný s ukázkami vyjednávání, co mi chybělo byla ukázka vyjednávání které přes veškerou snahu nedopadlo dobře a jeho rozbor

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.