Vyjednávanie pre každý deň

Kurzom sprevádza  Martin Konečný

Vhodné na počúvanie

Väčšina ľudí má predstavu, že úspešné vyjednávanie je založené na dobrej argumentácii a snahe za každých podmienok dosiahnuť svoje. Opak je pravdou. Zoznámte sa so základnými princípmi vyjednávania a vyjednávajte lepšie v práci alebo v osobnom živote. Celý popisok

70,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:35 hod

Počet lekcií

15

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Vyjednávanie nemusí byť konfliktným stretom protichodných stanovísk, ale spoločným hľadaním nového riešenia. Väčšina ľudí si vyjednávanie spája so situáciami jednaní, na ktoré sa vopred pripravujú a pri nich očakávajú, že druhá strana bude chcieť niečo iné, či dokonca opačné než oni sami. Napríklad vyjednávanie o kúpe bytu, o splnení pracovnej úlohy alebo pri vyjednávaní s deťmi. Vyjednávanie vo väčšine prípadov neznamená, že druhá strana je v nepriateľskej pozícii a že nutne musí chcieť niečo iné než my.

Kurz Vyjednávanie pre každý deň vás naučí viesť rôzne typy vyjednávaní. Ukáže vám tiež, ako byť „tvrdý“ z hľadiska vyjednávaného výsledku a „mäkký“ z hľadiska vzťahov k druhej strane. Dozviete sa rôzne techniky, stratégie, tipy a triky, ako jednoducho a lepšie vyjednávať. To všetko na mnohých praktických príkladoch z pracovného aj osobného života.

V kurze sa naučíte a prehĺbite znalosti a zručnosti:

  • Ako sa efektívne pripraviť na rôzne typy vyjednávaní.
  • Ako pracovať s cieľmi vo vyjednávaní, ústupkami a mapovaním zóny dohody.
  • Ako vytvárať alternatívne riešenie k prípadnej nedohode, tzv. plán B.
  • Ako dosiahnuť maximálny zisk pre seba a tiež pre druhú stranu.
  • Ako pracovať s argumentmi a zvládať námietky druhej strany.
  • Ako sa dohodnúť s druhou stranou.
  • Ako si udržať pri vyjednávaní dobré vzťahy a zároveň byť maximálne tvrdý ohľadom výsledku.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Martin Konečný

Manažér, psychológ a lektor, majiteľ spoločnosti MK Consulting

Martin Konečný je poprednou českou autoritou v oblasti situačného leadershipu a psychológie vyjednávania. Dlhodobo spolupracuje s top manažérmi, kľúčovými zamestnancami a talentmi najväčších českých aj nadnárodných spoločností. Dlhoročné praktické skúsenosti z oblasti riadenia tímov, obchodu a vyjednávania využíva vo svojej lektorskej a koučovacej profesii. Pôsobí aj ako externý lektor na VŠE a v MBA programoch.

Hodnotenie kurzu

93 %

999 hodnotenie
750x
176x
56x
12x
5x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Jaroslav J.

super


Petr D.

Dobrý den,
kurz byl zajimavý, asi často nepřinesl informace, které by byly nové nebo neznáme, ale vhodnou formou je shrnul a poskytnul ucelený pohled na danou problematiku


Vendula B.

Srozumitelný úvod do vyjednávání, jasně vymezené pojmy, dobré příklady, dokonce jsem si udělala pár poznámek. Úvod by mohl kratší a spíše potom udělat navazující konkrétnější kurzy pro zájemce.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.