Vyjednávanie pre každý deň

i v audio verzii

Kurzom sprevádza Martin Konečný Česky

Cena: 59,00 € s DPH

Počet lekcií:
15
Celková dĺžka videí:
1:35 hod
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Väčšina ľudí má predstavu, že úspešné vyjednávanie je založené na dobrej argumentácii a snahe za každých podmienok dosiahnuť svoje. Opak je pravdou. Zoznámte sa so základnými princípmi vyjednávania a vyjednávajte lepšie v práci alebo v osobnom živote.

Vyjednávanie nemusí byť konfliktným stretom protichodných stanovísk, ale spoločným hľadaním nového riešenia. Väčšina ľudí si vyjednávanie spája so situáciami jednaní, na ktoré sa vopred pripravujú a pri nich očakávajú, že druhá strana bude chcieť niečo iné, či dokonca opačné než oni sami. Napríklad vyjednávanie o kúpe bytu, o splnení pracovnej úlohy alebo pri vyjednávaní s deťmi. Vyjednávanie vo väčšine prípadov neznamená, že druhá strana je v nepriateľskej pozícii a že nutne musí chcieť niečo iné než my.

Kurz Vyjednávanie pre každý deň vás naučí viesť rôzne typy vyjednávaní. Ukáže vám tiež, ako byť „tvrdý“ z hľadiska vyjednávaného výsledku a „mäkký“ z hľadiska vzťahov k druhej strane. Dozviete sa rôzne techniky, stratégie, tipy a triky, ako jednoducho a lepšie vyjednávať. To všetko na mnohých praktických príkladoch z pracovného aj osobného života.

V kurze sa naučíte a prehĺbite znalosti a zručnosti:

  • Ako sa efektívne pripraviť na rôzne typy vyjednávaní.
  • Ako pracovať s cieľmi vo vyjednávaní, ústupkami a mapovaním zóny dohody.
  • Ako vytvárať alternatívne riešenie k prípadnej nedohode, tzv. plán B.
  • Ako dosiahnuť maximálny zisk pre seba a tiež pre druhú stranu.
  • Ako pracovať s argumentmi a zvládať námietky druhej strany.
  • Ako sa dohodnúť s druhou stranou.
  • Ako si udržať pri vyjednávaní dobré vzťahy a zároveň byť maximálne tvrdý ohľadom výsledku.

Osnova kurzu

Martin Konečný

Martin Konečný

Manažér, psychológ a lektor, majiteľ spoločnosti MK Consulting

Martin Konečný je poprednou českou autoritou v oblasti situačného leadershipu a psychológie vyjednávania. Dlhodobo spolupracuje s top manažérmi, čítať viackľúčovými zamestnancami a talentmi najväčších českých aj nadnárodných spoločností. Dlhoročné praktické skúsenosti z oblasti riadenia tímov, obchodu a vyjednávania využíva vo svojej lektorskej a koučovacej profesii. Pôsobí aj ako externý lektor na VŠE a v MBA programoch.

Všetky kurzy lektora Martin Konečný

Hodnotenie kurzu

93 %

403 hodnotenie
295x
75x
26x
6x
1x

Kristýna J.

Steucne, jasne, vcetne konkretnich prikladu


Vojtěch B.

Velmi užitečné a lidské shrnutí hlavních principů vyjednávání. 👌🏻


Pavlína N.

velmi prakticky zaměřený kurz, dal mi další nástroj při přípravě na mítinky a zároveň jsem si uvědomila, jak často vlastně vyjednávám (i doma)

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.