Česky

Vytvorte si web pomocou WordPressu za 20 min.

Kurzom sprevádza  David Krupička

Začnite sa prezentovať na internete. Vytvorte si vlastný web pomocou redakčného systému WordPress.

Zdarma

Celková dĺžka videí

14 min

Počet lekcií

15

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Neplaťte zbytočne za webové štúdium. Naučte sa, ako si jednoducho vytvoriť vlastnú webovú prezentáciu. Počas niekoľkých krátkych lekcií vás prevedieme systémom WordPress. Jeho adminstrácia je veľmi ľahká na správu webu.

Kurz je určený pre laikov, ktorí chcú vstúpiť do sveta internetu.

Vďaka kurzu budete schopní:    

  • Vytvoriť vlastný blog či jednoduchú webovú stránku,  
  • Vložiť web na internet, aby ho ostatní videli,  
  • Ušetriť peniaze, pretože WordPress je zdarma.

Začnite sa konečne prezentovať na internete, zistite, že to nie je žiadna veda a spoznajte silu jednoduchosti Wordpressu.

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
David Krupička

David Krupička

Programátor

David je programátor a svoje skúsenosti zdieľa v kurzoch na StarkMedia.cz/blog. Študuje na Univerzite Pardubice odbor Informačné čítať viactechnológie. Popri štúdiu pracuje ako PHP programátor.

Všetky kurzy lektora David Krupička

Hodnotenie kurzu

85 %

1 041 hodnotenie
560x
271x
147x
39x
24x

Michal Bíro

Je to skôr prezentácia toho, čo je wordpress, než kurz ako si vytvoriť web v tomto nástroji. Obsahovo slabé, v kurze nájdete len stručný prehľad fragmentu základných funkcií.


Alena K.

Kurz se mi líbil. Pro mě je důležité si rozšířit vědomosti, ráda se vzdělávám. A hlavně mě to motivuje více, když na konci skládám test a dostanu "odměnu" ve formě certifikátu.


Aleš K.

Fajne
Krátké a jasné pro úvodní kroky

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.