Vytvorte si web pomocou WordPressu za 20 min.

Kurzom sprevádza  David Krupička

Začnite sa prezentovať na internete. Vytvorte si vlastný web pomocou redakčného systému WordPress.

zdarma

Celková dĺžka

14 min

Počet lekcií

15

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Neplaťte zbytočne za webové štúdium. Naučte sa, ako si jednoducho vytvoriť vlastnú webovú prezentáciu. Počas niekoľkých krátkych lekcií vás prevedieme systémom WordPress. Jeho adminstrácia je veľmi ľahká na správu webu.

Kurz je určený pre laikov, ktorí chcú vstúpiť do sveta internetu.

Vďaka kurzu budete schopní:    

  • Vytvoriť vlastný blog či jednoduchú webovú stránku,  
  • Vložiť web na internet, aby ho ostatní videli,  
  • Ušetriť peniaze, pretože WordPress je zdarma.

Začnite sa konečne prezentovať na internete, zistite, že to nie je žiadna veda a spoznajte silu jednoduchosti Wordpressu.

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
David Krupička

Programátor

David je programátor a svoje skúsenosti zdieľa v kurzoch na StarkMedia.cz/blog. Študuje na Univerzite Pardubice odbor Informačné technológie. Popri štúdiu pracuje ako PHP programátor.

Hodnotenie kurzu

85 %

1 070 hodnotenie
579x
277x
148x
41x
25x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Jiří S.

Pěkně udělaný návod


Miroslav G.

Prakticky zbytečné, reklama na Wedos obalená do několika minut povídání o Wordpresu. Obsahově velmi slabé, pro někoho kdo ve Wordpresu nikdy nedělal, je to málo, pro znalejší zbytečné. Otázky v závěrečném testu jsou nejednoznačné a zmatečné. Web oceantutorials na který se autor odkazuje je nefunkční a doména na prodej.


Karla I.

Kurz se mi líbil. Získala jsem přehledné informace - základní představu, jak se mohou tvořit webové stránky, jaké jsou možnosti...

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.