Vytvorte si web pomocou WordPressu za 20 min.

Kurzom sprevádza David Krupička Česky

Cena: zdarma

Počet lekcií:
15
Celková dĺžka videí:
14 min
Spustiť kurz zdarma
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Začnite sa prezentovať na internete. Vytvorte si vlastný web pomocou redakčného systému WordPress.

V kurze si osvojíte

Neplaťte zbytočne za webové štúdium. Naučte sa, ako si jednoducho vytvoriť vlastnú webovú prezentáciu. Počas niekoľkých krátkych lekcií vás prevedieme systémom WordPress. Jeho adminstrácia je veľmi ľahká na správu webu.

Kurz je určený pre laikov, ktorí chcú vstúpiť do sveta internetu.

Vďaka kurzu budete schopní:    

  • Vytvoriť vlastný blog či jednoduchú webovú stránku,  
  • Vložiť web na internet, aby ho ostatní videli,  
  • Ušetriť peniaze, pretože WordPress je zdarma.

Začnite sa konečne prezentovať na internete, zistite, že to nie je žiadna veda a spoznajte silu jednoduchosti Wordpressu.

Osnova kurzu

Všetky lekcie sú prístupné
David Krupička

David Krupička

Programátor

David je programátor a svoje skúsenosti zdieľa v kurzoch na StarkMedia.cz/blog. Študuje na Univerzite Pardubice odbor Informačné čítať viactechnológie. Popri štúdiu pracuje ako PHP programátor.

Všetky kurzy lektora David Krupička

Hodnotenie kurzu

85 %

999 hodnotenie
534x
267x
141x
35x
22x

Mgr. M. K.

Myslím že kurz vlastně vůbec nevysvětluje jak si vytvořit pomocí wordpressu web, a spíš jen popisuje funkcionality. Navíc lektor odkazuje na svůj web www.oceantutorials.com, ale tato doména je na webu na prodej a žádné tutoriály autora tam nejsou.


Dagmar K.

moc děkuji


Lenka Č.

Kurz byl přehledný, jasný a vše dobře vysvětlil.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.