Word 2016: ako na pokročilé formátovanie

Kurzom sprevádza  Tereza Hoření a CloudForce

Spoznajte pokročilé formátovanie vo Worde 2016. Naučte sa, ako správne zvýrazniť písmo alebo ako upraviť vzhľad odseku. Vytvorte si vlastné sady štýlov na rýchle a elegantné formátovanie všetkých vašich dokumentov. Celý popisok

28,00 € s DPH

Celková dĺžka

51 min

Počet lekcií

13

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

V tomto kurze vás najprv podrobne prevedieme pokročilými možnosťami formátovania písma a odsekov. Zorientujete sa v správnom nastavení veľkých písmen, odsadenia, riadkovania a mnohých ďalších pomocníkov na dokonalý vzhľad dokumentu.

Až získate prehľad o všetkých užitočných možnostiach formátovania, vytvoríte si vďaka nim svoje vlastné sady štýlov. Pomocou nich potom môžete ľahko a rýchlo naformátovať veľké množstvo dokumentov. Vaše dokumenty získajú jednotný profesionálny vzhľad, ktorý očarí vašich nadriadených aj zákazníkov.

Celý kurz je prekladaný tipmi pre prax – dozviete sa, aké formátovanie sa hodí presne pre váš typ dokumentu. Počas kurzu budete mať k dispozícii testovacie súbory, na ktorých si budete môcť všetko skúšať. Vďaka tomu si z kurzu odnesiete mnoho praktických zručností pre prácu s dokumentmi.

Kurz je určený pre mierne pokročilých aj pokročilejších užívateľov Wordu. Získate vďaka nemu ucelený prehľad o pokročilom formátovaní odsekov a písma, naučíte sa správne využívať štýly. Dozviete sa veľa trikov a tipov do praxe. Tento kurz perfektne nadväzuje na kurz Word 2016: Vytvárajte perfektné dokumenty.

Lektorka kurzu sa učením Office 365, kam patrí aj Word, živí. Do kurzu sa tak premietajú ako univerzálne postupy zozbierané s ohľadom na ich rýchle a rutinné používanie, tak tipy a triky, ktoré zdieľa s komunitou firemných užívateľov a svojimi kolegami. Word je miesto, v ktorom vytvára mnohostránkové príručky pre zákazníkov, aj vysokoškolské dokumenty s presne daným formátovaním. Počas dlhoročného používania tohto programu objavila tie najefektívnejšie postupy, o ktoré sa s vami v tomto kurze rada podelí.

Po absolvovaní kurzu budete s prehľadom ovládať:    

  • pokročilé formátovanie písma – ľahko vyberiete a nastavíte to najvhodnejšie formátovanie na zvýraznenie všetkého dôležitého;  
  • presné nastavenie odsadenia a riadkovania odsekov;  
  • nastavenie toku textu – napríklad aby vám nadpis už nikdy nezostal osamotený na konci stránky;  
  • úpravu a vytváranie štýlov pre profesionálne formátovanie dokumentov;  
  • vytváranie a praktické používanie štýlov pre ľahké dosiahnutie jednotného vzhľadu vašich dokumentov. 
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Tereza Hoření

Microsoft 365 Trainer

Tereza je školiteľkou, ktorá v spoločnosti CloudForce, s.r.o., bravúrne zvláda pozíciu Microsoft 365 Trainer. Je trpezlivá a preškolila už stovky nadšencov a záujemcov o oblasť Microsoft 365. Tereza je súčasťou tímu, ktorý sa o svojich zákazníkov v oblasti Microsoft 365 stará od A až po Z. Jej kolegovia sú jej tou správnou oporou v technickej podpore aj v neustálom štúdiu a sledovaním noviniek z Microsoft 365. Je tak schopná svojim poslucháčom odovzdať tie najnovšie informácie a najlepšie riešenia z tejto oblasti.


CloudForce

Špecialisti na Microsoft 365

Spoločnosť CloudForce, s.r.o., je certifikovaným partnerom spoločnosti Microsoft ČR a má výhradné právo poskytovať predpredajné poradenstvo, implementačnú/reimplementačnú podporu s nastavením služieb a následnou technickou podporou nastavených služieb. Viac na www.cloudforce.cz.

Hodnotenie kurzu

91 %

116 hodnotenie
82x
22x
8x
2x
2x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Karel S.

iNSPIRATIVNÍ.


Jaroslav B.

Perfektně podané a skvělé vychytávky k práci ve Wordu. Hodně mi to pomohlo. Děkuji.


Rostislav P.

Spoustu zajímavých tipů, díky

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.