Zákernosti anglického slovosledu

i v audio verzii i v audio verzii

Kurzom sprevádza Bronislav Sobotka Česky

Cena: 27,00 € s DPH

Počet lekcií:
37
Celková dĺžka videí:
1:19 hod
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Odhaľte logiku používania anglického slovosledu, prekuknite jeho zákernosti a naučte sa správne skladať anglické vety!

V kurze si osvojíte

Hovoríte anglicky? Alebo hovoríte česky s anglickými slovíčkami? Čo sú toto za otázky? Možno vás to prekvapí, ale veľa ľudí (často aj s inak skvelou angličtinou) skladá svoje anglické vety rovnako ako v češtine. Takto to ale, bohužiaľ, nefunguje. Anglický slovosled má na rozdiel od toho českého svoje presné a pevne dané pravidlá.

A práve preto je tu tento kurz. Aby ste konečne mohli sebavedomo komunikovať skutočnou angličtinou a nie iba češtinou doslova preloženou do angličtiny.

V kurze získate:    

  • Pevné základy anglického slovosledu    
  • Prehľad o tom, kam, kedy a prečo patrí ktoré slovo    
  • Istotu v skladbe anglických viet a súvetí    
  • Prehľad o hlavných rozdieloch medzi českým a anglickým slovosledom.

Kurz je pre vás ak:    

  • chcete komunikovať skutočne anglicky anglicky    
  • láka vás raz navždy pochopiť logiku anglického slovosledu    
  • mať tvorbu anglických viet v malíčku    
  • túžite svoju angličtinu posunúť o level vyššie.

Osnova kurzu

Bronislav Sobotka

Bronislav Sobotka

Nadšený učiteľ angličtiny

Broňa je v Brne usadený učiteľ, milovník angličtiny a večný optimista, ktorý si často hovorí, že má asi tu najlepšiu prácu na svete. čítať viacPomáha totiž ľuďom nájsť si cestu k angličtine, zbaviť ich strachu z rozprávania a radovať sa z vlastných úspechov a pokrokov. Broňa sa začal učiť anglicky sám v dvadsiatke a dotiahol to až k červenému diplomu, skúškam CPE a Celta, k učeniu angličtiny v Oxforde.  Viac na www.brona.cz

Všetky kurzy lektora Bronislav Sobotka

Hodnotenie kurzu

96 %

126 hodnotenie
106x
16x
2x
0x
2x

Imrich P.

Strašne dlhý kurz s veľmi prekombinovanými odpoveďami v teste. Mohol byť radšej rozdelený na dve časti. Ale vysvetlené je v ňom všetko veľmi poctivo.


Luděk N.

Opět musím Broňu upřímně pochválit za způsob prezentace a výuky

Reakcia lektora:

“Thank you sooo much, Luděk! ☺️“


Radka L.

kurz se mi líbil velice, ani jsem netušila, jak anglický slovosled neznám :) ale teď je to již v pohodě

Reakcia lektora:

“Hello Radka! Tak to mám radost a moc děkuji! :)“

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.