Česky

Zákernosti anglického slovosledu

Kurzom sprevádza  Bronislav Sobotka

Vhodné na počúvanie

Odhaľte logiku používania anglického slovosledu, prekuknite jeho zákernosti a naučte sa správne skladať anglické vety!

27,00 € s DPH

Celková dĺžka videí

1:19 hod

Počet lekcií

37

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Hovoríte anglicky? Alebo hovoríte česky s anglickými slovíčkami? Čo sú toto za otázky? Možno vás to prekvapí, ale veľa ľudí (často aj s inak skvelou angličtinou) skladá svoje anglické vety rovnako ako v češtine. Takto to ale, bohužiaľ, nefunguje. Anglický slovosled má na rozdiel od toho českého svoje presné a pevne dané pravidlá.

A práve preto je tu tento kurz. Aby ste konečne mohli sebavedomo komunikovať skutočnou angličtinou a nie iba češtinou doslova preloženou do angličtiny.

V kurze získate:    

  • Pevné základy anglického slovosledu    
  • Prehľad o tom, kam, kedy a prečo patrí ktoré slovo    
  • Istotu v skladbe anglických viet a súvetí    
  • Prehľad o hlavných rozdieloch medzi českým a anglickým slovosledom.

Kurz je pre vás ak:    

  • chcete komunikovať skutočne anglicky anglicky    
  • láka vás raz navždy pochopiť logiku anglického slovosledu    
  • mať tvorbu anglických viet v malíčku    
  • túžite svoju angličtinu posunúť o level vyššie.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Bronislav Sobotka

Bronislav Sobotka

Nadšený učiteľ angličtiny

Broňa je v Brne usadený učiteľ, milovník angličtiny a večný optimista, ktorý si často hovorí, že má asi tú najlepšiu prácu na čítať viacsvete. Pomáha totiž ľuďom nájsť cestu k angličtine, zbaviť ich strachu z rozprávania a radovať sa z vlastných úspechov a pokrokov. Broňa sa začal učiť anglicky sám v dvadsiatich a dotiahol to až k červenému diplomu, skúškam CPE a Celta, k učeniu angličtiny v Oxforde. Viac na  www.brona.cz  

Všetky kurzy lektora Bronislav Sobotka

Hodnotenie kurzu

96 %

164 hodnotenie
139x
20x
3x
0x
2x

Danka S.

Pre mňa ťažký test.


Zuzana V.

Kurz byl výborný. Uvítala bych správné odpovědi u závěrečného testu.

Reakcia lektora:

“Hello Zuzana! Moc zdravím, moc děkuji a pokud chcete, tak mi napište (info@brona.cz) a já se pokusím ty otázky a správné odpovědi najít a poslat vám je.“


Dagmar M.

Ani som netušila, že táto problematika je taká rozsiahla. Náš Broňa to však aj v tomto kurze opäť dotiahol (pre mňa) do dokonalosti: veľmi oceňujem jasné vysvetlenie a následne precvičovanie na konkrétnych vetách.
Na záver len zbožné prianie - kiež by bolo podobne pozitívne naladených učiteľov viac. Ja sa normálne teším na jeho hodiny! (a to som zamestnaná a mám rodinu, večery pri telke som však vymenila za Broňu, a vďaka jeho entuziazmu som už prečítala aj mojú prvú, no rozhodne nie poslednú anglickú knihu) :)

Reakcia lektora:

“Dagmar! I love you! ❤️ Thank you soooo much! You are a star! ❤️“

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.