Základný technologický slovník

Kurzom sprevádza Seduo.sk Česky

Cena: 11,00 € s DPH

Počet lekcií:
6
Celková dĺžka videí:
15 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Stáva sa vám, že sa rozprávate s kolegom a nerozumiete mu, aj keď by vám prisahal, že hovorí slovensky?

V kurze si osvojíte

Zaujíma vás, čo sa vlastne deje, keď sťahujete z cloudu príručku pre KPI? Chcete poznať často používané technologické pojmy z oblastí marketingu, manažmentu či IT? V tomto kurze si spoločne prejdeme a vysvetlíme tie najčastejšie pojmy, ktoré práve vaši kolegovia z týchto oddelení používajú. Veľká časť z nich pochádza z angličtiny, preto sú v kurze uvedené aj ich české preklady, ak je to možné.

Osnova kurzu

Seduo.sk

Seduo.sk

Vzdelávací portál

Seduo.sk je vzdelávacím portálom spoločnosti LMC, ktorý ponúka profesijné videokurzy. Kurzy na Seduo.sk vytvárajú poprední lektori, čítať viacfirmy, vysoké školy alebo ide o vlastnú produkciu Seduo.

Všetky kurzy lektora Seduo.sk

Hodnotenie kurzu

93 %

279 hodnotenie
199x
63x
13x
2x
2x

Bianka K.

Super pre moju prácu vedieť tieto pojmy


Vladimír K.

Človek sa učí celý život, obzvlášť v dynamickom IT sektore, ďakujem.


Viktória Novicvkt

Jasné, vecné, zrozumiteľné :-)

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.