Základný technologický slovník

Kurzom sprevádza  Seduo.sk

Stáva sa vám, že sa rozprávate s kolegom a nerozumiete mu, aj keď by vám prisahal, že hovorí slovensky?

11,00 € s DPH

Celková dĺžka

15 min

Počet lekcií

6

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Zaujíma vás, čo sa vlastne deje, keď sťahujete z cloudu príručku pre KPI? Chcete poznať často používané technologické pojmy z oblastí marketingu, manažmentu či IT? V tomto kurze si spoločne prejdeme a vysvetlíme tie najčastejšie pojmy, ktoré práve vaši kolegovia z týchto oddelení používajú. Veľká časť z nich pochádza z angličtiny, preto sú v kurze uvedené aj ich české preklady, ak je to možné.

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Seduo.sk

Vzdelávací portál

Seduo.sk je vzdelávacím portálom spoločnosti LMC, ktorý ponúka profesijné videokurzy. Kurzy na Seduo.sk vytvárajú poprední lektori, čítať viacfirmy, vysoké školy alebo ide o vlastnú produkciu Seduo.

Hodnotenie kurzu

92 %

311 hodnotenie
222x
68x
16x
3x
2x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Kateřina B.

Jasne a srozumitelne


David D.

Jednoduché, krátke a praktické.


Miroslav V.

Jasné a stručné vysvětlení i méně známých pojmů.
Jednoduchá grafika by možná mohla být, v některých momentech, názornější, ale jinak dostačující.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.