Základy Excelu pre začiatočníkov

Kurzom sprevádza Pavel Lasák Česky

Cena: 35,00 € s DPH

Počet lekcií:
36
Celková dĺžka videí:
1:11 hod
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

V dnešnej dobe sa bez tabuliek a grafov už nikto nezaobíde. Opakované činnosti nechajte na Excel. Naučte sa ovládať základné nástroje tohto programu na praktických príkladoch, vďaka ktorým si jednotlivé nástroje naozaj zapamätáte.

Excel = tabuľky v elektronickej podobe. Nie je preto prekvapujúce, že je jeho znalosť vyžadovaná u väčšiny pracovných pozícií. Nielenže zrýchli každodennú prácu, ale umožňuje využívať nástroje, ktoré z neprehľadnej skupiny údajov vytvoria pekne vyzerajúce prehľady.

Či už ste úplný začiatočník a o Exceli viete zatiaľ len z počutia, alebo patríte do kategórie „večný začiatočník“, je tento kurz určený presne vám. Po tomto kurze si budete vedieť  poradiť so základnými problémami, ktoré na vás pri práci s tabuľkami čakajú. V tomto kurze sa v 35 lekciách naučíte, ako Excel lepšie využiť a rutinné a opakujúce sa činnosti nechať nabudúce na Excel.

Súvisiace kurzy:

Osnova kurzu

Pavel Lasák

Pavel Lasák

Expert na Microsoft Excel

Pavel Lasák pred 18 rokmi založil obsahový web www.JakNaExcel.cz, ktorý učí, ako efektívne využívať čítať viacExcel na tvorbu, spracovanie a editáciu dát. Mesačne jeho web zaznamenáva 100.000 návštev. Firmám pomáha s efektívnym spracovaním dát, tvorbou šablón a programovaním vo VBA. Ďalej externe lektoruje pre MUNI a Czechitas. Je jediným držiteľom prestížneho ocenenia MVP (Most Valued Professional) od Microsoftu v Česku.

Všetky kurzy lektora Pavel Lasák

Hodnotenie kurzu

95 %

68 hodnotenie
60x
4x
1x
1x
2x

Dominika J.

Kurz byl pro mě velmi přínosný. Vše bylo jasně, hezky a stručně vysvětleno, obohatila jsem se o plno nových poznatků, na 100 % využiji. Doporučuji a děkuji :-)


Hana Š.

Velmi dobrý kurz, prakticky pojato.


Marcela Š.

Kurz se mi líbil, zopakovala jsem si, co jsem uměla a ještě jsem se dozvěděla hodně nových nepoužívaných znalostí, které budu ráda využívat. Vše je jednoduše vysvětleno, ukázáno na praktických příkladech a hlavně se mi líbí řeč, jakou pan Lasák mluví, není to nudné, naopak je v tom cítit cit a zapálení do dané problematiky. Už se těším na další kurz excelu. Děkuji.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.