Základy Excelu pre začiatočníkov

Kurzom sprevádza  Pavel Lasák

V dnešnej dobe sa bez tabuliek a grafov už nikto nezaobíde. Opakované činnosti nechajte na Excel. Naučte sa ovládať základné nástroje tohto programu na praktických príkladoch, vďaka ktorým si jednotlivé nástroje naozaj zapamätáte. Celý popisok

40,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:11 hod

Počet lekcií

36

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Excel = tabuľky v elektronickej podobe. Nie je preto prekvapujúce, že je jeho znalosť vyžadovaná u väčšiny pracovných pozícií. Nielenže zrýchli každodennú prácu, ale umožňuje využívať nástroje, ktoré z neprehľadnej skupiny údajov vytvoria pekne vyzerajúce prehľady.

Či už ste úplný začiatočník a o Exceli viete zatiaľ len z počutia, alebo patríte do kategórie „večný začiatočník“, je tento kurz určený presne vám. Po tomto kurze si budete vedieť  poradiť so základnými problémami, ktoré na vás pri práci s tabuľkami čakajú. V tomto kurze sa v 35 lekciách naučíte, ako Excel lepšie využiť a rutinné a opakujúce sa činnosti nechať nabudúce na Excel.

Súvisiace kurzy:

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Pavel Lasák

Expert na Microsoft Excel

Pavel Lasák pred 18 rokmi založil obsahový web www.JakNaExcel.cz, ktorý učí, ako efektívne využívať Excel na tvorbu, spracovanie a editáciu dát. Mesačne jeho web zaznamenáva 100.000 návštev. Firmám pomáha s efektívnym spracovaním dát, tvorbou šablón a programovaním vo VBA. Ďalej externe lektoruje pre MUNI a Czechitas. Je jediným držiteľom prestížneho ocenenia MVP (Most Valued Professional) od Microsoftu v Česku.

Hodnotenie kurzu

95 %

192 hodnotenie
161x
22x
4x
1x
4x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Janka O.

Veľmi dobrý kurz, naučila som sa kopu nových vecí, čo Excel ponúka. Isto sa k nemu este vrátim.


Tamara H.

Ne vždy je možné lektora úplně do podrobna poslouchat, bylo by vhodné alespoň heslovitě video doplnit o úkony které jsou lektorem činěny.


Petr K.

Super, možná jen trochu pomaleji..
Díky Petr

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.