Základy farebnej osobnostnej typológie

i v audio verzii

Kurzom sprevádza Jana Horáková Česky

Cena: 23,00 € s DPH

Počet lekcií:
11
Celková dĺžka videí:
36 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Jedným z kľúčových faktorov je schopnosť nájsť spoločnú reč, prekonať odlišný pohľad na svet, pochopiť sa a napriek tomu zostať efektívni. Účastníci kurzu získajú návod ako sa orientovať v odlišnostiach ostatných ľudí a ako s nimi efektívnejšie spolupraco

V kurze si osvojíte

Naprostá väčšina našich výsledkov vzniká v spolupráci s inými ľuďmi. Pracovať s ostatnými môže byť nesmierne obohacujúce často však aj veľmi náročné, neefektívne, stresujúce, konfliktné. Jedným z kľúčových faktorov je schopnosť nájsť spoločnú reč, prekonať odlišný pohľad na svet, pochopiť sa a napriek tomu zostať efektívny.

V kurze sa naučíte:    

  • Poznať hlbšie sami seba, uvedomiť si svoje silné stránky aj slabiny  
  • Porozumieť ostatným, orientovať sa v rozdieloch ich správania  
  • Prispôsobiť správanie tak, aby ste dosiahli lepšie vzťahy a výsledky pri spolupráci s ostatnými ľuďmi.

Kurz je určený pre:    

  • Každého, kto spolupracuje s ostatnými ľuďmi 

Osnova kurzu

Jana Horáková

Jana Horáková

Lektorka a koučka pre osobný rozvoj a leadership

Jana realizovala za posledných 5 rokov viac ako 500 úspešných tréningov a workshopov hlavne v rámci rozvojových programov zameraných na čítať viacleadership, talent programy, osobný rozvoj, efektívnu komunikáciu a prezentačné zručnosti. Väčšinu programov má postavených na princípoch osobnostnej typológie, ktorá je jej srdcovou záležitosťou. Svojím postojom si dokáže získať dôveru účastníkov, nadchnúť ich a posilniť ich odhodlanie k zmenám v profesijnom aj osobnom živote. Motivuje ich k prijatiu osobnej zodpovednosti za realizáciu nových poznatkov vo vlastnej praxi. Zmysel svojej práce vníma v možnosti pomáhať ľuďom žiť spokojnejší, úspešnejší a radostnejší život.

Všetky kurzy lektora Jana Horáková

Hodnotenie kurzu

88 %

784 hodnotenie
484x
180x
85x
23x
12x

Ingrid K.

Obsah kurzu je jednoznačne užitočný. Oceňujem kvalitný študijný materiál ako súčasť kurzu. Ďakujem.


Julie Š.

Zajímavé a poučné :)

Reakcia lektora:

“Děkuji :)“


Vladimír K.

Kurz ma zaujal, skĺbiť teoretické poznatky s praxou bude v každom prípade náročný a dlhodobý proces z akéhokoľvek pohľadu interakcie. Hodnotovo kurz na vysokej úrovni, ďakujem.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.