Základy farebnej osobnostnej typológie

Kurzom sprevádza  Jana Horáková

Vhodné na počúvanie

Jedným z kľúčových faktorov je schopnosť nájsť spoločnú reč, prekonať odlišný pohľad na svet, pochopiť sa a napriek tomu zostať efektívni. Účastníci kurzu získajú návod ako sa orientovať v odlišnostiach ostatných ľudí a ako s nimi efektívnejšie spolupraco Celý popisok

28,00 € s DPH

Celková dĺžka

36 min

Počet lekcií

11

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Naprostá väčšina našich výsledkov vzniká v spolupráci s inými ľuďmi. Pracovať s ostatnými môže byť nesmierne obohacujúce často však aj veľmi náročné, neefektívne, stresujúce, konfliktné. Jedným z kľúčových faktorov je schopnosť nájsť spoločnú reč, prekonať odlišný pohľad na svet, pochopiť sa a napriek tomu zostať efektívny.

V kurze sa naučíte:    

  • Poznať hlbšie sami seba, uvedomiť si svoje silné stránky aj slabiny  
  • Porozumieť ostatným, orientovať sa v rozdieloch ich správania  
  • Prispôsobiť správanie tak, aby ste dosiahli lepšie vzťahy a výsledky pri spolupráci s ostatnými ľuďmi.

Kurz je určený pre:    

  • Každého, kto spolupracuje s ostatnými ľuďmi 
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Jana Horáková

Lektorka a koučka pre osobný rozvoj a leadership

Jana realizovala za posledných 5 rokov viac ako 500 úspešných tréningov a workshopov hlavne v rámci rozvojových programov zameraných na leadership, talent programy, osobný rozvoj, efektívnu komunikáciu a prezentačné zručnosti. Väčšinu programov má postavených na princípoch osobnostnej typológie, ktorá je jej srdcovou záležitosťou. Svojím postojom si dokáže získať dôveru účastníkov, nadchnúť ich a posilniť ich odhodlanie k zmenám v profesijnom aj osobnom živote. Motivuje ich k prijatiu osobnej zodpovednosti za realizáciu nových poznatkov vo vlastnej praxi. Zmysel svojej práce vníma v možnosti pomáhať ľuďom žiť spokojnejší, úspešnejší a radostnejší život.

Hodnotenie kurzu

88 %

979 hodnotenie
613x
220x
100x
29x
17x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Jitka R.

Velmi oceňuji zahrané typy, naprosto jsem se v něm poznala (a také své mnohé kolegy). Je dobré, že kurz nejen rozřadí a popíše jednotlivé typy, ale hlavně ukáže, co s tím dál - např. jak vzájemně jednat, aby spolupráce nedrhla. Ačkoliv je otázkou, zda se takový ohnivý červený typ dokáže v jednání přizpůsobit ostatním... My zelení to zvládneme. :)

Reakcia lektora:

“Děkuji a věřím, že to zvládnete :)“


Beáta F.

Páči sa mi spracovanie kurzu a vysvetlenie farebnej typológie na jednotlivých príkladoch.

Reakcia lektora:

“Děkuji :)“


Veronika F.

Fajn podání i praktické tipy nejen pro pracovní život. Určitě zkusím i další kurzy paní lektorky.

Reakcia lektora:

“Děkuji a přeji hodně úspěchu.“

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.