Základy riadenia značky

Kurzom sprevádza  Tomáš Hrivnák

Ako rozumieť značkám a ako ich využiť v rozvoji vášho podnikania? Vydajte sa s Tomášom Hrivnákom na cestu do sveta značiek a naučte sa, ako úspešne riadiť a budovať svoju vlastnú značku! Celý popisok

55,00 € s DPH

Celková dĺžka

59 min

Počet lekcií

18

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Kurz sa zameriava na základy riadenia značky - brandingu. Je určený podnikateľom, marketingovým manažérom malých a stredných firiem, ale aj skúseným profesionálom, ktorých bude zaujímať polemický a neotrelý pohľad na značky.

V kurze sa naučíte:    

  • ako značky pomáhajú vášmu podnikaniu,  
  • kde sa značky vzali a aká je ich história,  
  • aký je rozdiel medzi značkovou identitou a obrazom (image),  
  • ako značky vytvárať a budovať,  
  • ako využiť archetypy na tvorbu vlastného značkového príbehu,  
  • ako k brandingu pristúpili značky ako Nespresso, AirBank alebo Rajec.

Dozviete sa, že značka nie je len a hlavne logo, ale že je to vlastne základný návod na vaše podnikanie – ktorý robí prácu aj za vás.

Naučte sa vdýchnuť svojej značke príbeh a pripravte ju na cestu svetom, v ktorom je dnes „preznačkované“. A staňte sa značkou úspešnou!

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Tomáš Hrivnák

Poradca na riadenie značiek

Tomáš je poradcom v oblasti riadenia značiek. V odbore pôsobí 25 rokov. Pracoval v oblasti reklamy, marketingu a poradenstva ako textár (MARK/BBDO), kreatívny riaditeľ (MARK/BBDO), riaditeľ firmy (Men on the Moon) a strategic planner (TBWA a Euro RSCG). Pracoval pre značky malé i veľké, miestne aj medzinárodné, neziskové aj komerčné, v Čechách, na Slovensku a v Európe. V súčasnosti riadi svoj vlastný tím poradcov a špecialistov. Viac na www.hrivnak.cz.

Hodnotenie kurzu

88 %

111 hodnotenie
67x
28x
12x
3x
1x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Táňa A.

naprosto skvělé! díky


Agata A.

Perfektní kurz, výborně podáno.


Miroslav J.

Za mě jako pro nováčka velmi dobré a srozumitelné.
Relativně obtížnější test.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.