Zoznamy v SharePointe 1: vytvárajte zoznamy a stĺpce

Cena: 23,00 € s DPH

Počet lekcií:
17
Celková dĺžka videí:
42 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Vytvárajte zoznamy a stĺpce jednoducho a efektívne. Majte všetky dôležité informácie na jednom mieste – v zoznamoch v SharePointe Online.

Máte mnoho údajov o objednávkach, projektoch, zamestnancoch, uchádzačoch o zamestnanie alebo napríklad o autách vo vašom vozovom parku? Potrebujete si tieto informácie ukladať tak, aby boli dostupné odkiaľkoľvek a dostali sa k nim iba tí správni ľudia? Chcete si nastaviť také prostredie, kam budete vkladať informácie v konzistentnej podobe?

Potom sú zoznamy na SharePointe Online pre vás tým pravým. S pomocou tohto kurzu si môžete vytvoriť zoznam šitý na mieru vašim potrebám.

Tento kurz tvorí prvý z trojice kurzov venujúcich sa zoznamom na SharePointe. Dozviete sa v ňom hlavne základné informácie o vytváraní zoznamov a stĺpcov.

Kurz je určený pre začiatočníkov aj mierne pokročilých. Začiatočníci ocenia predstavenie zoznamov na SharePointe krok za krokom, pokročilejší užívatelia zase veľa trikov a tipov pre prax.

Lektorka kurzu je súčásťou tímu CloudForce, zamestnanci ktorého sa venujú Office 365, kam patrí aj SharPoint Online. Zaoberajú sa organizovaním školení, tvorbou e-bookov, podporou, nasadením a správou SharePointu v malých a stredných firmách. Vďaka tomu vám teraz môžeme ponúknuť to najlepšie zo všetkých školení v spojení s mnohými užitočnými tipmi z praxe.

Na kurze sa naučíte:    

  • čo sú to zoznamy na SharePointe a aké informácie do nich môžete ukladať  
  • ako vytvoriť zoznam a stĺpce úplne od začiatku  
  • ako sa orientovať v rôznych typoch stĺpcov, v ktorých sa v zozname nachádzajú rôzne informácie  
  • na čo jednotlivé typy stĺpcov používať a čo je pre ne typické  
  • ako premenovať, presunúť či odstrániť stĺpec  
  • rôzne spôsoby pridávania informácií do zoznamu, ich úpravy a odstraňovanie.

Osnova kurzu

CloudForce

CloudForce

Špecialisti na Office 365

Spoločnosť CloudForce, s.r.o., je certifikovaným partnerom spoločnosti Microsoft ČR a má výhradné právo poskytovať predpredajné poradenstvo, čítať viacimplementačnú/reimplementačnú podporu s nastavením služieb a následnou technickou podporou nastavených služieb. Viac na www.cloudforce.cz.

Všetky kurzy lektora CloudForce
Denisa Provazníková

Denisa Provazníková

Office 365 Trainer

Denisa vo firme CloudForce, s.r.o., vytvára videokurzy a zoznamuje tak záujemcov s najužitočnejšími informáciami z oblasti Office 365. Je súčasťou čítať viactímu, ktorý sa o svojich zákazníkov v oblasti Office 365 stará od A až po Z. Vďaka tomu môže svojim poslucháčom odovzdať tie najnovšie informácie a najlepšie riešenia z tejto oblasti.

Všetky kurzy lektora Denisa Provazníková

Hodnotenie kurzu

92 %

48 hodnotenie
34x
9x
4x
1x
0x

Andrea B.

******


Eva H.

Jednoduché, vhodné pro začátečníky


Lukáš K.

Velmi svižný úvod do seznamů. Jedinné, co mi chybělo byla informace na začátku která implementace SP je používána, protože layout té naší vypadá jinak a položky jsou jinde.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.