Zoznamy v SharePointe 1: vytvárajte zoznamy a stĺpce

Kurzom sprevádza  CloudForce a Denisa Provazníková

Vytvárajte zoznamy a stĺpce jednoducho a efektívne. Majte všetky dôležité informácie na jednom mieste – v zoznamoch v SharePointe Online.

28,00 € s DPH

Celková dĺžka

42 min

Počet lekcií

17

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Máte mnoho údajov o objednávkach, projektoch, zamestnancoch, uchádzačoch o zamestnanie alebo napríklad o autách vo vašom vozovom parku? Potrebujete si tieto informácie ukladať tak, aby boli dostupné odkiaľkoľvek a dostali sa k nim iba tí správni ľudia? Chcete si nastaviť také prostredie, kam budete vkladať informácie v konzistentnej podobe?

Potom sú zoznamy na SharePointe Online pre vás tým pravým. S pomocou tohto kurzu si môžete vytvoriť zoznam šitý na mieru vašim potrebám.

Tento kurz tvorí prvý z trojice kurzov venujúcich sa zoznamom na SharePointe. Dozviete sa v ňom hlavne základné informácie o vytváraní zoznamov a stĺpcov.

Kurz je určený pre začiatočníkov aj mierne pokročilých. Začiatočníci ocenia predstavenie zoznamov na SharePointe krok za krokom, pokročilejší užívatelia zase veľa trikov a tipov pre prax.

Lektorka kurzu je súčásťou tímu CloudForce, zamestnanci ktorého sa venujú Office 365, kam patrí aj SharPoint Online. Zaoberajú sa organizovaním školení, tvorbou e-bookov, podporou, nasadením a správou SharePointu v malých a stredných firmách. Vďaka tomu vám teraz môžeme ponúknuť to najlepšie zo všetkých školení v spojení s mnohými užitočnými tipmi z praxe.

Na kurze sa naučíte:    

  • čo sú to zoznamy na SharePointe a aké informácie do nich môžete ukladať  
  • ako vytvoriť zoznam a stĺpce úplne od začiatku  
  • ako sa orientovať v rôznych typoch stĺpcov, v ktorých sa v zozname nachádzajú rôzne informácie  
  • na čo jednotlivé typy stĺpcov používať a čo je pre ne typické  
  • ako premenovať, presunúť či odstrániť stĺpec  
  • rôzne spôsoby pridávania informácií do zoznamu, ich úpravy a odstraňovanie.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
CloudForce

Špecialisti na Microsoft 365

Spoločnosť CloudForce, s.r.o., je certifikovaným partnerom spoločnosti Microsoft ČR a má výhradné právo poskytovať predpredajné poradenstvo, implementačnú/reimplementačnú podporu s nastavením služieb a následnou technickou podporou nastavených služieb. Viac na www.cloudforce.cz.


Denisa Provazníková

Office 365 Trainer

Denisa vo firme CloudForce, s.r.o., vytvára videokurzy a zoznamuje tak záujemcov s najužitočnejšími informáciami z oblasti Office 365. Je súčasťou tímu, ktorý sa o svojich zákazníkov v oblasti Office 365 stará od A až po Z. Vďaka tomu môže svojim poslucháčom odovzdať tie najnovšie informácie a najlepšie riešenia z tejto oblasti.

Hodnotenie kurzu

89 %

66 hodnotenie
43x
13x
7x
3x
0x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Ivana H.

Lektorka má příjemný hlas, ale kurz nezaujal. Preferovala bych kurz pro administrátora.


Andrea B.

******


Eva H.

Jednoduché, vhodné pro začátečníky

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.