Zoznamy v SharePointe 2: vychytávky na prácu s položkami a zoznamom

Čo sa v kurze naučíte

Naučte sa tie najlepšie vychytávky, ktoré vám uľahčia prácu s jednotlivými položkami i celým zoznamom.

Vytvorili ste si zoznam na SharePointe podľa nášho kurzu Zoznamy na SharePointe 1 a neviete čo ďalej? Máte už svoj zoznam v Exceli, ale chceli by ste si svoje údaje ľahko a rýchlo nahrať na SharePoint? Chcete sa vyhnúť duplikovaniu údajov pomocou funkcie vyhľadávania? Alebo sa potrebujete v čo najkratšej dobe dozvedieť, či sa vo vašom zozname niečo zmenilo?

Potom neváhajte a poďte smelo do toho!

Tento kurz je určený pre užívateľov, ktorí už vedia, ako vytvoriť zoznam na SharePointe a chcú sa naučiť rôzne mierne pokročilé triky pre ľahšiu prácu s ním. Ide o pokračovanie nášho prvého kurzu o vytváranie zoznamov.

Lektorka kurzu je súčasťou tímu CloudForce, zamestnanci ktorého sa venujú Office 365, kam patrí aj SharPoint Online. Zaoberajú sa organizovaním školení, tvorbou e-bookov, podporou, nasadením a správou SharePointu v malých a stredných firmách. Vďaka tomu vám teraz môžeme ponúknuť to najlepšie zo všetkých školení v spojení s mnohými užitočnými tipmi z praxe.

Na kurze sa naučíte:    

  • ľahko a rýchlo dostať údaje zo zoznamu do Excelu  
  • importovať údaje z Excelu do zoznamu na SharePointe  
  • pridať prílohu k položke – napríklad motivačný list k uchádzačovi  
  • rýchlo skopírovať informácie zo zoznamu na ďalšie využitie  
  • efektívne vyhľadávať v zozname podľa rôznych kritérií  
  • ako na upozornenie na jednu položku či celý zoznam  
  • ako odstrániť nepoužívaný zoznam.

Osnova kurzu

CloudForce

CloudForce

Špecialisti na Office 365

Spoločnosť CloudForce, s.r.o., je certifikovaným partnerom spoločnosti Microsoft ČR a má výhradné právo poskytovať predpredajné poradenstvo, čítať viacimplementačnú/reimplementačnú podporu s nastavením služieb a následnou technickou podporou nastavených služieb. Viac na www.cloudforce.cz.

Všetky kurzy lektora CloudForce
Denisa Provazníková

Denisa Provazníková

Office 365 Trainer

Denisa vo firme CloudForce, s.r.o., vytvára videokurzy a zoznamuje tak záujemcov s najužitočnejšími informáciami z oblasti Office 365. Je súčasťou čítať viactímu, ktorý sa o svojich zákazníkov v oblasti Office 365 stará od A až po Z. Vďaka tomu môže svojim poslucháčom odovzdať tie najnovšie informácie a najlepšie riešenia z tejto oblasti.

Všetky kurzy lektora Denisa Provazníková

Hodnotenie kurzu

93 %

35 hodnotenie
26x
6x
2x
1x
0x

Áron K.

ty závěrečné testy jsou příšerné


Andrea B.

******


Radovan J.

V 2. kapitole této lekce, bych opravil vyjádření "import dat".
Podle mého názoru se nejedná o import dat, ale kopírování části tabulky.
Kromě toho se mi nepodařilo udělat to co prezentující. Vše se mi vložilo do jediné buňky v SEZNAMU.
V celém tomto kurzu bych přidal kapitolu o "skutečném importu dat = celého excelového listu". Toto je věc, kterou zákazníci opravdu potřebují. IRJ

Reakcia lektora:

“Děkujeme za vyplnění hodnocení. Do jedné buňky se data vloží, pokud do ní kliknete. Jeden z možných způsobů jak se tomu vyhnout je z buňky odjet šipkou doprava, pak se šipkou doleva vrátit a dát Ctrl+V. Ať se Vám daří!“

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.

Cena: 19,00 € s DPH

Počet lekcií:
9
Celková dĺžka videí:
19 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup