Zoznamy v SharePointe 2: vychytávky na prácu s položkami a zoznamom

Kurzom sprevádza  CloudForce a Denisa Provazníková

Naučte sa tie najlepšie vychytávky, ktoré vám uľahčia prácu s jednotlivými položkami i celým zoznamom.

24,00 € s DPH

Celková dĺžka

19 min

Počet lekcií

9

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Vytvorili ste si zoznam na SharePointe podľa nášho kurzu Zoznamy na SharePointe 1 a neviete čo ďalej? Máte už svoj zoznam v Exceli, ale chceli by ste si svoje údaje ľahko a rýchlo nahrať na SharePoint? Chcete sa vyhnúť duplikovaniu údajov pomocou funkcie vyhľadávania? Alebo sa potrebujete v čo najkratšej dobe dozvedieť, či sa vo vašom zozname niečo zmenilo?

Potom neváhajte a poďte smelo do toho!

Tento kurz je určený pre užívateľov, ktorí už vedia, ako vytvoriť zoznam na SharePointe a chcú sa naučiť rôzne mierne pokročilé triky pre ľahšiu prácu s ním. Ide o pokračovanie nášho prvého kurzu o vytváranie zoznamov.

Lektorka kurzu je súčasťou tímu CloudForce, zamestnanci ktorého sa venujú Office 365, kam patrí aj SharPoint Online. Zaoberajú sa organizovaním školení, tvorbou e-bookov, podporou, nasadením a správou SharePointu v malých a stredných firmách. Vďaka tomu vám teraz môžeme ponúknuť to najlepšie zo všetkých školení v spojení s mnohými užitočnými tipmi z praxe.

Na kurze sa naučíte:    

  • ľahko a rýchlo dostať údaje zo zoznamu do Excelu  
  • importovať údaje z Excelu do zoznamu na SharePointe  
  • pridať prílohu k položke – napríklad motivačný list k uchádzačovi  
  • rýchlo skopírovať informácie zo zoznamu na ďalšie využitie  
  • efektívne vyhľadávať v zozname podľa rôznych kritérií  
  • ako na upozornenie na jednu položku či celý zoznam  
  • ako odstrániť nepoužívaný zoznam.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
CloudForce

Špecialisti na Microsoft 365

Spoločnosť CloudForce, s.r.o., je certifikovaným partnerom spoločnosti Microsoft ČR a má výhradné právo poskytovať predpredajné poradenstvo, implementačnú/reimplementačnú podporu s nastavením služieb a následnou technickou podporou nastavených služieb. Viac na www.cloudforce.cz.


Denisa Provazníková

Office 365 Trainer

Denisa vo firme CloudForce, s.r.o., vytvára videokurzy a zoznamuje tak záujemcov s najužitočnejšími informáciami z oblasti Office 365. Je súčasťou tímu, ktorý sa o svojich zákazníkov v oblasti Office 365 stará od A až po Z. Vďaka tomu môže svojim poslucháčom odovzdať tie najnovšie informácie a najlepšie riešenia z tejto oblasti.

Hodnotenie kurzu

87 %

55 hodnotenie
34x
12x
6x
1x
2x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Quanganh N.

Užitečné tipy a triky.


Michaela V.

Ten robotický hlas prostě nedokážu vnímat. Myslím, že kdybyste to říkala vlastními slovy a text nečetla, i kdybyste se stokrát přeřekla, bylo by to pro mě přínosnější.
Některé otázky v závěrečném testu mi přijdou nesmyslné, proč si mám z hlavy pamatovat něco, co při používání uvidím (např. otázka jak se zobrazí ano/ne - pravda/nepravda).
I přes výtky děkuji za kurz.


Pavel V.

uspávání hadů pokračuje

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.