Zoznamy v SharePointe 3: zobrazenie pre prehľadnú prácu s údajmi

Kurzom sprevádza  CloudForce a Denisa Provazníková

Filtrujte, zaraďujte či zoskupujte informácie pre lepšiu orientáciu – zobrazte si v zozname presne tie dáta, ktoré práve potrebujete.

24,00 € s DPH

Celková dĺžka

15 min

Počet lekcií

10

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Chcete vedieť rýchlo zobrazovať údaje a efektívne s nimi pracovať? Osvojte si teda tieto funkcie a naučte sa zjednodušovať si prácu s veľkým množstvom informácií.

Naučte sa vytvárať rôzne pohľady na údaje v zoznamoch na SharePointe Online. Rôzne zobrazenia sú rôzne spôsoby, akými sa môžete pozerať na vaše údaje bez toho, aby ste sa museli obávať toho, že ich stratíte alebo sa vám nejakým spôsobom zmenia.

Všetky lekcie v kurze sú určené pre mierne pokročilých užívateľov, ktorí už vedia, ako zoznamy vytvárať a aké vychytávky im uľahčia prácu s položkou a so zoznamom na SharePointe. Ide o tretie pokračovanie našich kurzov o zoznamoch.

Lektorka kurzu je súčasťou tímu CloudForce, zamestnanci ktorého sa venujú Office 365, kam patrí aj SharPoint Online. Zaoberajú sa organizovaním školení, tvorbou e-bookov, podporou, nasadením a správou SharePointu v malých a stredných firmách. Vďaka tomu vám teraz môžeme ponúknuť to najlepšie zo všetkých školení v spojení s mnohými užitočnými tipmi z praxe.

Na kurze sa naučíte:    

  • zoraďovať, filtrovať a zoskupovať informácie v zoznamoch  
  • upraviť si šírku stĺpca  
  • ukladať zobrazenia, ktoré budete využívať častejšie na svoju prácu  
  • zobrazovať a skrývať stĺpce  
  • prepínať medzi jednotlivými zobrazeniami.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
CloudForce

Špecialisti na Microsoft 365

Spoločnosť CloudForce, s.r.o., je certifikovaným partnerom spoločnosti Microsoft ČR a má výhradné právo poskytovať predpredajné poradenstvo, implementačnú/reimplementačnú podporu s nastavením služieb a následnou technickou podporou nastavených služieb. Viac na www.cloudforce.cz.


Denisa Provazníková

Office 365 Trainer

Denisa vo firme CloudForce, s.r.o., vytvára videokurzy a zoznamuje tak záujemcov s najužitočnejšími informáciami z oblasti Office 365. Je súčasťou tímu, ktorý sa o svojich zákazníkov v oblasti Office 365 stará od A až po Z. Vďaka tomu môže svojim poslucháčom odovzdať tie najnovšie informácie a najlepšie riešenia z tejto oblasti.

Hodnotenie kurzu

93 %

32 hodnotenie
23x
6x
3x
0x
0x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Andrea B.

******


Jan Š.

Celkem užitečné filtrování a seskupení dat, dále také zobrazení skrytých sloupců a možnosti zobrazení.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.