Zoznamy v SharePointe 3: zobrazenie pre prehľadnú prácu s údajmi

Cena: 19,00 € s DPH

Počet lekcií:
10
Celková dĺžka videí:
15 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Filtrujte, zaraďujte či zoskupujte informácie pre lepšiu orientáciu – zobrazte si v zozname presne tie dáta, ktoré práve potrebujete.

Chcete vedieť rýchlo zobrazovať údaje a efektívne s nimi pracovať? Osvojte si teda tieto funkcie a naučte sa zjednodušovať si prácu s veľkým množstvom informácií.

Naučte sa vytvárať rôzne pohľady na údaje v zoznamoch na SharePointe Online. Rôzne zobrazenia sú rôzne spôsoby, akými sa môžete pozerať na vaše údaje bez toho, aby ste sa museli obávať toho, že ich stratíte alebo sa vám nejakým spôsobom zmenia.

Všetky lekcie v kurze sú určené pre mierne pokročilých užívateľov, ktorí už vedia, ako zoznamy vytvárať a aké vychytávky im uľahčia prácu s položkou a so zoznamom na SharePointe. Ide o tretie pokračovanie našich kurzov o zoznamoch.

Lektorka kurzu je súčasťou tímu CloudForce, zamestnanci ktorého sa venujú Office 365, kam patrí aj SharPoint Online. Zaoberajú sa organizovaním školení, tvorbou e-bookov, podporou, nasadením a správou SharePointu v malých a stredných firmách. Vďaka tomu vám teraz môžeme ponúknuť to najlepšie zo všetkých školení v spojení s mnohými užitočnými tipmi z praxe.

Na kurze sa naučíte:    

  • zoraďovať, filtrovať a zoskupovať informácie v zoznamoch  
  • upraviť si šírku stĺpca  
  • ukladať zobrazenia, ktoré budete využívať častejšie na svoju prácu  
  • zobrazovať a skrývať stĺpce  
  • prepínať medzi jednotlivými zobrazeniami.

Osnova kurzu

CloudForce

CloudForce

Špecialisti na Office 365

Spoločnosť CloudForce, s.r.o., je certifikovaným partnerom spoločnosti Microsoft ČR a má výhradné právo poskytovať predpredajné poradenstvo, čítať viacimplementačnú/reimplementačnú podporu s nastavením služieb a následnou technickou podporou nastavených služieb. Viac na www.cloudforce.cz.

Všetky kurzy lektora CloudForce
Denisa Provazníková

Denisa Provazníková

Office 365 Trainer

Denisa vo firme CloudForce, s.r.o., vytvára videokurzy a zoznamuje tak záujemcov s najužitočnejšími informáciami z oblasti Office 365. Je súčasťou čítať viactímu, ktorý sa o svojich zákazníkov v oblasti Office 365 stará od A až po Z. Vďaka tomu môže svojim poslucháčom odovzdať tie najnovšie informácie a najlepšie riešenia z tejto oblasti.

Všetky kurzy lektora Denisa Provazníková

Hodnotenie kurzu

91 %

25 hodnotenie
17x
5x
3x
0x
0x

Andrea B.

******


Jan Š.

Celkem užitečné filtrování a seskupení dat, dále také zobrazení skrytých sloupců a možnosti zobrazení.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.