Zvizualizuj si svoje sny

Kurzom sprevádza  Bea Brosková

Ujasnite si, v čom ste dobrí, čo vás baví, o čom v živote snívate a ako sa k tomu dostať! Všetko pomocou jednoduchého a zábavného čmárania!

24,00 € s DPH

Celková dĺžka

47 min

Počet lekcií

14

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Skôr než kurz by som to nazvala časom pre seba – mnohí z nás si ho v dnešnej dobe nie a nie nájsť, pretože sme zavalení prácou či inými povinnosťami. Zrazu si možno uvedomíme, že nám naše sny utekajú medzi prsty alebo že ani netušíme, v čom vlastne vynikáme a čo môžeme pre tento svet urobiť – a je úplne jedno, či ste čerstvý absolvent strednej školy, mamička na materskej alebo máte „krízu stredného veku“.

Darujte si teda chvíľku pre seba a pomocou jednoduchého čmárania si v týchto snoch urobte poriadok. A nielen to – jednoduché vizuály, ktoré si môžete stiahouť a vytlačiť, vám pomôžu aj naplánovať konkrétne kroky k dosiahnutiu týchto snov. Konkrétne sa v tomto „kurze“ zameriame na:    

  • to, čo nám ide, v čom sme dobrí,  
  • naše vášne – čo nás baví robiť,  
  • naše sny,  
  • ako tieto tri oblasti (v čom som dobrý – čo ma baví – o čom snívam) prepojiť,  
  • zmapovanie súčasnej situácie a naplánovanie krokov k realizácii našich snov.

Tak čo, stoja vaše sny za realizáciu? Ak áno, vezmite si do ruky ceruzku, nájdite si príjemné miesto, vypnite mobil a dajte sa do čmárania 😊. 

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Bea Brosková

Vizuálna facilitátorka

Bea sa špecializuje na vizuálnu facilitáciu a zaznamenávanie, ktoré jej prirástli k srdcu už počas štúdia. Svoje znalosti a zručnosti v tejto oblasti si rozšírila aj počas trojmesačného programu Christiny Merkley. Svoju vášeň pre vizualizáciu zdieľa cez vizuálne záznamy pre klientov, tréningy vizualizácie, skečnoutingu a vizuálneho myslenia. Bea je členom IFVP (International Forum of Visual Practitioners).

Hodnotenie kurzu

83 %

76 hodnotenie
38x
20x
12x
3x
3x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Maroš S.

ďakujem


Pavel H.

Možná kdyby u kurzu bylo napsáno, že jde o projektový management pro mateřské školy, tak bych na něj neklikal. Tak trochu jako když pejsek s kočičkou pekli dort. Teorie poslepovana omalovankou. Nic jsem netisknul a na nacrtky mi stacil jeden list papiru. Čekal jsem víc, řekl bych...


Andrea B.

*******

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.