Zvizualizuj si svoje sny

hviezdička hodnotenia vyplnenáStar_Strokedhviezdička hodnotenia nevyplnená

Česky Česky
Kurzom sprevádza Bea Brosková

Cena: 16,00 € s DPH

Počet lekcií:
14
Celková dĺžka videí:
47 min

Záruka vrátenia peňazí, Certifikát absolventa, Neobmedzený prístup

Kúpiť kurz

Čo sa v kurze naučíte

Ujasnite si, v čom ste dobrí, čo vás baví, o čom v živote snívate a ako sa k tomu dostať! Všetko pomocou jednoduchého a zábavného čmárania!

V kurze si osvojíte

Vizuálne myslenie

Skôr než kurz by som to nazvala časom pre seba – mnohí z nás si ho v dnešnej dobe nie a nie nájsť, pretože sme zavalení prácou či inými povinnosťami. Zrazu si možno uvedomíme, že nám naše sny utekajú medzi prsty alebo že ani netušíme, v čom vlastne vynikáme a čo môžeme pre tento svet urobiť – a je úplne jedno, či ste čerstvý absolvent strednej školy, mamička na materskej alebo máte „krízu stredného veku“.

Darujte si teda chvíľku pre seba a pomocou jednoduchého čmárania si v týchto snoch urobte poriadok. A nielen to – jednoduché vizuály, ktoré si môžete stiahouť a vytlačiť, vám pomôžu aj naplánovať konkrétne kroky k dosiahnutiu týchto snov. Konkrétne sa v tomto „kurze“ zameriame na:    

  • to, čo nám ide, v čom sme dobrí,  
  • naše vášne – čo nás baví robiť,  
  • naše sny,  
  • ako tieto tri oblasti (v čom som dobrý – čo ma baví – o čom snívam) prepojiť,  
  • zmapovanie súčasnej situácie a naplánovanie krokov k realizácii našich snov.

Tak čo, stoja vaše sny za realizáciu? Ak áno, vezmite si do ruky ceruzku, nájdite si príjemné miesto, vypnite mobil a dajte sa do čmárania 😊. 

Osnova kurzu

Než začneme
Základné kamene
OD SNÍVANIA K AKCII

4:112:53


2:43


11.  Zdroje

2:41


12.  Plán

6:14

Záverečné zhrnutie a test
Celková dĺžka videí
47 min
Bea Brosková

Bea Brosková

Vizuálna facilitátorka

Bea sa špecializuje na vizuálnu facilitáciu a zaznamenávanie, ktoré jej prirástli k srdcu už počas štúdia. Svoje znalosti a zručnosti v tejto čítať viacoblasti si rozšírila aj počas trojmesačného programu Christiny Merkley. Svoju vášeň pre vizualizáciu zdieľa cez vizuálne záznamy pre klientov, tréningy vizualizácie, skečnoutingu a vizuálneho myslenia. Bea je členom IFVP (International Forum of Visual Practitioners).

Všetky kurzy lektora Bea Brosková

Hodnotenie kurzu

85 %

44 hodnotenie
24x
11x
6x
2x
1x

Jiří P. L.

Prijemne a celkove provedeni zivotem, sny, pranimi a kroky k jejich realizaci. Diky.


Mýša R.

Užitečné, děkuji :)


Kamil S.

Příjemné vystupování lektorky, klidné a povzbuzující vedení krok za krokem, moje uspořádání si myšlenek o možné budoucnosti.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.