Zvládanie ega: ako si udržať zdravé sebavedomie

i v audio verzii i v audio verzii
hviezdička hodnotenia vyplnenáStar_Strokedhviezdička hodnotenia nevyplnená

Kurzom sprevádza Lukáš Bakoš

Cena: 39,00 € s DPH

Počet lekcií:
11
Celková dĺžka videí:
41 min

Záruka vrátenia peňazí, Certifikát absolventa, Neobmedzený prístup

Kúpiť kurz

Čo sa v kurze naučíte

Pochopíte základné techniky efektívneho zvládania svojho ega a dokážete efektívnejšie spolupracovať, komunikovať s druhými ľuďmi a budovať funkčné a zdravé vzťahy.

V kurze si osvojíte

Sebapoznanie Sebarozvoj

Videl som nespočetné množstvo ľudí, ktorým silné ego pokazilo kariéry alebo vzťahy. Je mnoho nápadov, ktoré nikdy neboli zrealizované kvôli egu, množstvo iniciatív, ktoré stroskotali len preto, že na seba „narazili silné egá“. Sú ľudia, ktorí v práci trpia kvôli tomu, že niekto, komu sa zodpovedajú, nemá zvládnuté a vysporiadané vlastné ego. Nie každého z nás rodičia vychovávali tak, aby dokázal zvládať nástrahy ega a dovolím si tvrdiť, že vôbec nikoho z nás to neučili v škole. Tento kurz má ambíciu to zmeniť a pomôcť vám lepšie sa vysporiadať s chybami v myslení a konaní, ku ktorým nás vedie ego.

V kurze sa naučíte:

  • Ako poznať, keď nám ego bráni v napĺňaní vlastného potenciálu.
  • Ako porozumieť a zvládať ego-obranné mechanizmy.
  • Ako pracovať s egom z pozície manažéra a ako z pozície člena tímu.

Kurz je určený:

  • Skupine ľudí, ktorým ego bráni v napredovaní, rozvoji a úspechu (a možno o tom ani nevedia).
  • Ľuďom, ktorí narážajú na prvú spomenutú skupinu a a chcú pochopiť, prečo to tak je a ako sa voči nej chovať / brániť.  

Osnova kurzu

Lukáš Bakoš

Lukáš Bakoš

Lektor, psychológ, pedagóg

Lukáš má manažérske skúsenosti z Telco a IT firiem. Funguje v maxman-consultants.com ako CEO. čítať viacV Maxmane viedol od roku 2009 množstvo projektov pre lokálne aj nadnárodné firmy v Európe aj Ázii. Vyštudoval psychológiu na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského, nadstavbové vzdelanie získal na austrálskej UC Sydney a PhD. na Fakulte manažmentu UK. Venuje sa rozvoju vrcholových manažérov, pričom jeho srdcovkou je budovanie samoriadiacich tímov a pomoc firmám vytvárať prostredie s vysokou samostatnosťou, agilitou a autonómiou. Vo voľnom čase snaží prispievať ako pedagóg vedením seminárov na Ekonomickej univerzite, Pedagogickej fakulte UK a na Katedre psychológie FiF UK. Baterky si zvykne dobíjať na bicykli sám, s kamarátmi alebo so svojimi dvoma dcérami.

Všetky kurzy lektora Lukáš Bakoš

Hodnotenie kurzu

93 %

317 hodnotenie
231x
64x
20x
2x
0x

Klára M.

Upřímně si myslím, že dělám svou práci opravdu dobře. Nebo snad...? Děkuji za informace z kurzu, donutily mě se víc nad vlastním sebehodnocením zamyslet = požádám kolegy o jejich názor na to, v čem můžu svou práci dělat líp. Jsem zvědavá, co se dozvím a jak to event. se mnou zamává. Během kurzu jsem totiž souhlasila, přikyvovala, v praxi ale určitě nebude tak snadné se vyrovnat s tím, pokud si ostatní myslí něco jiného ;-) hezký den, KláraM


Jakub Habiňák

Výborný kurz, skvelý prístup a jednoduché vysvetlenie problematiky.


Jan O.

Velmi svizny kurz, vyborne rady a doporuceni.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.