Zvládanie manipulácie a strachu v komunikácii

i v audio verzii i v audio verzii
hviezdička hodnotenia vyplnenáStar_Strokedhviezdička hodnotenia nevyplnená

Česky Česky
Kurzom sprevádza Eva Marková

Cena: 31,00 € s DPH

Počet lekcií:
12
Celková dĺžka videí:
55 min

Záruka vrátenia peňazí, Certifikát absolventa, Neobmedzený prístup

Kúpiť kurz

Čo sa v kurze naučíte

Nenechajte sa vlastným strachom a kľučkami druhých zatlačiť do kúta! Aktivujte svoju odvahu a zatočte manipuláciou.

Manipulácia a strach v komunikácii sú fenomény, ktoré zažíva každý. Ak sa cítime byť manipulovaní alebo sa bojíme s niekým hovoriť, dostávame sa do stresu. Ten oslabuje naše myslenie aj správanie a výsledkom je, že nedokážeme v pravý čas povedať to, čo chceme. Prehrávame a náš kredit klesá, pretože práve podľa kvality komunikácie sme posudzovaní najčastejšie. Nenechajte sa vlastným strachom a kľučkami druhých zatlačiť do kúta! Aktivujte svoju odvahu a tento kurz!

V kurze sa naučíte: 

 • rozumieť svojmu strachu a stresu pri komunikácii
 • pracovať so strachom tak, aby vás neoslaboval
 • spoľahlivo odhaliť, kedy a ako s vami druhí manipulujú
 • rozpoznať svoje vlastné manipulatívne tendencie
 • používať účinné sebaobranné techniky
 • pohotovo reagovať na nefér konanie a útoky
 • posilňovať svoje sebavedomie a starať sa o svoje duševné zdravie
 • získať zdravý nadhľad a nový pohľad na náročné situácie. 

Kurz je určený pre

 • každého, kto zažíva manipuláciu v komunikácii
 • každého, kto sa občas bojí komunikovať
 • každého, kto sa chce naučiť pohotovo reagovať na nefér konanie a útoky
 • každého, kto chce pochopiť a odbúrať svoje strachy a stresy v komunikácii
 • vedúcich pracovníkov, projektových manažérov, obchodníkov, špecialistov rôznych profesií, HR pracovníkov, pracovníkov pomáhajúcich profesií a mnohých ďalších.

Osnova kurzu

Eva Marková

Eva Marková

Lektor a kouč osobnostného rozvoja

Eva je lektorka a koučka so špecializáciou na osobnostný rozvoj. Jej klientmi sú medzinárodné korporácie aj čítať viacjednotlivci, ktorí chcú zmenu k lepšiemu. Kľúčové témy v jej práci tvoria komunikácia, sebapoznanie, sebariadenie, emócie alebo prezentačné a predajné zručnosti. Eva čerpá z vlastných dlhoročných skúseností z obchodu, rečníckych a psychoterapeutických kurzov a štúdia filozofie. Je životná optimistka.

Všetky kurzy lektora Eva Marková

Hodnotenie kurzu

92 %

377 hodnotenie
276x
71x
19x
5x
6x

Renata J.

Sehrané scénky jsou důležité pro názornost a pochopení situace. Pro mne byly velmi přínosné, ostatně jako celý kurz. Poznatky z něj využiji. Děkuji Vám.

Reakcia lektora:

“Renato, moc Vám děkuji za krásné a konkrétní hodnocení. A jsem ráda, že se naše "herecké" dovednosti budou hodit v praxi! Eva.“


Lucia L.

Veľmi dobré myšlienky a veci z praxe a zo života. Určite mi samej pomohol k tomu aby som sa vedela pripraviť na to keď príde znova strach alebo manipulácia, ktoré prichádzajú do života denne


Ingrid N.

Zaujímavé -Zobrala som si niektoré "hlášky" za svoje. Budem lepšie vedieť reagovať v niektorých situáciach.

Reakcia lektora:

“Ingrid, moc Vám děkuji za hodnocení a těším se spolu s Vámi na první úspěchy v praxi! Eva.“

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.