Ako pracovať efektívne a bez stresu

Kurzom sprevádza  Albert Höfer

Ako mať ten blázinec doma a v práci pod kontrolou? Zistite, ako získať čas na pokojnú prácu aj svoju rodinu a záľuby. Chce to len trochu disciplíny a vyskúšať aspoň pár tipov z tohto kurzu. Celý popisok

70,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:56 hod

Počet lekcií

13

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

V kurze sa dozviete, ako sa stať pánom svojho času, stihnúť toho viac a ako sa po pracovnom týždni neskoliť od únavy. Na prácu sa pozrieme optikou efektivity, ale aj toho, ako a kedy máte na prácu najviac síl.

V kurze získate vyskúšané tipy:

  • Ako získať a udržať si energiu, aj keď toho v práci musíte a chcete zvládať veľa.
  • Ako vďaka rešpektovaniu biorytmu pracovať efektívnejšie.
  • Ako sa dostať do stavu, kedy sa môžete na prácu plne sústrediť a nikto a nič vás neruší.
  • Ako sa nenechať obrať o čas kolegami, ktorí s vami potrebujú hovoriť „hneď teraz”.
  • Ako skutočne byť pánom svojho kalendára, nielen tým, kto prijíma pozvánky na schôdzky.

Kurz je určený:

  • Pre všetkých, ktorí majú pocit, že večne nestíhajú.
  • Okrem iného pre členov vzdialených a hybridných tímov, ktorí potrebujú (znova) nastaviť pravidlá efektívnej spolupráce v tíme.
  • Rovnako pre tých, ktorí chodia do kancelárie každý deň.
  • Pre ľudí, ktorí už o niekoľkých metódach efektívnej práce počuli, ale váhajú, ktorou začať.
Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Albert Höfer

Tréner a kouč

Viac ako 7 rokov sa ako kouč, mentor, tréner a konzultant venuje osobnému a profesijnému rozvoju dospelých. Najčastejšie a najradšej sa zameriava na osobnú produktivitu, efektívnu komunikáciu, vzťahy na pracovisku aj v rodine a osobnostnú typológiu. Vo Flexjobs.cz školí firmy a ich zamestnancov, ako zefektívniť svoju prácu aj spoluprácu v tímoch, ktoré fungujú na diaľku alebo hybridne.Podrobnejšie info viď LinkedIn.

Hodnotenie kurzu

83 %

204 hodnotenie
103x
55x
29x
10x
7x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Katarína H.

Zrozumiteľné, mohlo by byť menej cudzích pojmov-respektíve používať české názvy pre vyjadrenie. V cudzích slovách nemá človek jasno čo to slovo znamená, nevie teda čo sa požaduje od nás. Inak asi zbytočne dlhé.


Radovan R.

prednes byl v poradku, jasny. Tema pro mne nebylo nic noveho, velkou cast pouzivam, a opravdu ty veci fungujou, kdyz si naplanujete, rozvrhnete a neresite blbosti ale urcite si priority.


Jarmila K.

Kurz je přínosný, ale trochu dlouhý na udržení pozornosti.

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.