Ako pracovať efektívne a bez stresu

Kurzom sprevádza Albert Höfer Česky

Čo sa v kurze naučíte

Ako mať ten blázinec doma a v práci pod kontrolou? Zistite, ako získať čas na pokojnú prácu aj svoju rodinu a záľuby. Chce to len trochu disciplíny a vyskúšať aspoň pár tipov z tohto kurzu.

V kurze sa dozviete, ako sa stať pánom svojho času, stihnúť toho viac a ako sa po pracovnom týždni neskoliť od únavy. Na prácu sa pozrieme optikou efektivity, ale aj toho, ako a kedy máte na prácu najviac síl.

V kurze získate vyskúšané tipy:

  • Ako získať a udržať si energiu, aj keď toho v práci musíte a chcete zvládať veľa.
  • Ako vďaka rešpektovaniu biorytmu pracovať efektívnejšie.
  • Ako sa dostať do stavu, kedy sa môžete na prácu plne sústrediť a nikto a nič vás neruší.
  • Ako sa nenechať obrať o čas kolegami, ktorí s vami potrebujú hovoriť „hneď teraz”.
  • Ako skutočne byť pánom svojho kalendára, nielen tým, kto prijíma pozvánky na schôdzky.

Kurz je určený:

  • Pre všetkých, ktorí majú pocit, že večne nestíhajú.
  • Okrem iného pre členov vzdialených a hybridných tímov, ktorí potrebujú (znova) nastaviť pravidlá efektívnej spolupráce v tíme.
  • Rovnako pre tých, ktorí chodia do kancelárie každý deň.
  • Pre ľudí, ktorí už o niekoľkých metódach efektívnej práce počuli, ale váhajú, ktorou začať.

Osnova kurzu

Albert Höfer

Albert Höfer

Tréner a kouč

Viac ako 7 rokov sa ako kouč, mentor, tréner a konzultant venuje osobnému a profesijnému rozvoju dospelých. Najčastejšie a najradšej sa zameriava na čítať viacosobnú produktivitu, efektívnu komunikáciu, vzťahy na pracovisku aj v rodine a osobnostnú typológiu. Vo Flexjobs.cz školí firmy a ich zamestnancov, ako zefektívniť svoju prácu aj spoluprácu v tímoch, ktoré fungujú na diaľku alebo hybridne.Podrobnejšie info viď LinkedIn.

Všetky kurzy lektora Albert Höfer

Hodnotenie kurzu

81 %

132 hodnotenie
61x
38x
20x
7x
6x

Juraj B.

- prehľadné spracovanie
- návody z praxe


Iva M.

Skvělý.


Karel K.

Dobrý kurz, hodně praktických rad. Opravdu užitečné.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.

Cena: 59,00 € s DPH

Počet lekcií:
13
Celková dĺžka videí:
1:56 hod
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup