Ako si vytvoriť a udržať produktívne návyky

i v audio verzii

Kurzom sprevádza Daniel Gamrot Česky

Cena: 27,00 € s DPH

Počet lekcií:
11
Celková dĺžka videí:
42 min
Kúpiť kurz
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup

Čo sa v kurze naučíte

Budovanie návykov je pomerne zložitá disciplína s veľmi výrazným pozitívnym dopadom. Vďaka produktívnym návykom dokážete pracovať na dôležitých veciach správnu chvíľu. Ale poznáte to - často ich odkladáme na zajtra, na pondelok alebo na nový rok.

V kurze si osvojíte

Ak ste však rozhodnutí pre zautomatizovanie vhodnej aktivity, nemá zmysel otáľať. Tento kurz má za cieľ jediné - ukázať vám, ako sa dostať od prvého kroku k pravidelnému opakovaniu, ktoré sa neskôr premení do produktívneho návyku. A tiež ako si vytvoriť návyk na budovanie ďalších návykov.

V kurze sa naučíte:    

 • Ako vôbec poznať vhodný návyk  
 • Ako zistiť, či sa vy sami chcete do návyku pustiť  
 • Ako návyk pomenovať a sformulovať  
 • Ako sa dostať zo snívania k reálnym ďalším krokom  
 • Ako naplánovať uskutočnenie  
 • Ako si pripraviť vhodné prostredie  
 • Ako využiť osvedčené tipy na budovanie návykov.

Kurz je určený pre:    

 • Tých z vás, ktorí chcete premeniť sny na realitu  
 • Tých z vás, ktorí sa chcete neustále zlepšovať  
 • Tých z vás, ktorí chcete robiť produktívne činnosti módom autopilota  
 • Tých z vás, ktorí chcete ušetriť energiu a sústrediť sa na prácu  
 •  Tých z vás, ktorí ste už veľakrát bezúspešne skúšali vytvoriť si produktívny návyk.

Osnova kurzu

Daniel Gamrot

Daniel Gamrot

Lektor osobnej produktivity

Daniel Gamrot je lektor a konzultant osobnej produktivity a propagátor moderných digitálnych technológií vo firmách. Založil portál LifeNotes, cez čítať viacktorý šíri myšlienku bezpapierovej kancelárie. Len za posledný rok prešla jeho seminármi tisícka účastníkov z firiem ako Orange Slovensko, AXA, Air Bank alebo Moravia IT, s ktorými pracoval na budovaní nových zručností na zvýšenie produktivity práce.

Všetky kurzy lektora Daniel Gamrot

Hodnotenie kurzu

88 %

320 hodnotenie
172x
109x
32x
1x
6x

Sandra K.

Jasné, srozumitelné. Doporučuji. Hynek Šritr


Jana V.

Celkem dobré a užitečné. Oceňuji hodně zdrojů v poznámkách pod lekcemi, ale trochu postrádám více textu v prezentaci se shrnutím hlavních bodů.


Petr Š.

Dobré.

Ako kurz prebieha?

Nejde o nič zložité. Čaká vás niekoľko krátkych videí, ktoré môžu byť doplnené pracovnými zošitmi, kvízmi alebo inými materiálmi k štúdiu. Na videá sa môžete pozerať kedykoľvek. Stačí len byť pripojení na internet.

Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.
Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80 %. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.
Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.
Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.
Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 10 dní od zakúpenia kurzu.