Ako úspešne pripraviť vašu prvú online kampaň

Kurzom sprevádza  Dobrý web

Osvojte si základy online marketingu a naučte sa, ako pripraviť svoju prvú online kampaň.

36,00 € s DPH

Celková dĺžka

1:24 hod

Počet lekcií

38

Hodnotenie
Pridať do plánu
Certifikát absolventa
Neobmedzený prístup
Na čo sa kurz zameriava

Nech robíte čokoľvek, vždy býva najťažšie začať. V kurze sa naučíte, ako odštartovať vašu online kampaň, ako nastaviť ciele, aké dôležité ukazovatele sledovať, ako vyhodnocovať a na čo v kampani nezabudnúť.

Často sa pri plánovaní kampaní zabúda na základné veci ako napr. fázy zákazníkovho nákupného procesu, skutočný cieľ kampane alebo cieľová skupina. V kurze zistíte, nielen akým spôsobom svoje produkty a služby propagovať, ale aj ako kampaň prakticky naplánovať.

V priebehu kurzu získate aj niekoľko užitočných rád, o ktorých sa bežne nedočítate, alebo sa o nich príliš nehovorí a ktoré pomôžu vaše kampane posunúť ďalej.

Čo sa v kurze naučíte?    

  • Kampaň je plánovitý proces, nejde o náhodný úspech. A základom každej kampane je dobrá príprava.  
  • Tak ako kvalitne postavený dom musí mať kvalitné základy, tak aj vaše kampane potrebujú základné stavebné kamene.  
  • Ako vlastne celú kampaň naplánovať, aby ste neprišli na mizinu?  
  • Dobrá kampaň sa dnes nezaobíde bez kvalitného cielenia. Aké dáta na cielenie využiť a kde ich vziať?  
  • Pár tipov, ktoré pomôžu vašu kampaň ešte viac vylepšiť.

Školenie je vhodné hlavne pre:     

  • marketingovo/obchodných manažérov,  
  • majiteľov firiem,  
  • junior marketingových špecialistov.

Pre úspešné absolvovanie kurzu nie sú potrebné žiadne predchádzajúce znalosti.

Prečo objavovať koleso, keď už ho vymyslel niekto pred vami. Zrealizovať úspešnú kampaň nie je žiadna veda, je však nutné pri plánovaní premýšľať a dodržať niekoľko základných vecí. Tento kurz vám na prípravu dobrej kampane pomôže.

Celý popisok

Osvojíte si nasledujúce zručnosti
Lektori kurzu
Dobrý web

Konzultačná agentúra

Dobrý web je konzultačná agentúra pre web a internetový marketing. Pomáhame klientom navrhovať, propagovať a zlepšovať weby. Vzdelávame verejnosť formou školení, konferencií či odbornými článkami.

www.dobryweb.cz

Hodnotenie kurzu

86 %

43 hodnotenie
26x
10x
4x
0x
3x

Hodnotenie pridávajú iba študenti s overeným účtom


Petr F.

Kurz možná dobrý z pohledu obchodníka, nicméně návod na to, jak lézt do soukromí zákazníka a obtěžovat ho všudypřítomnou reklamou :-(


Šárka D.

Velmi zajímavé. Děkuji.


Andrea B.

*****

Často kladené otázky
Čaká vás záverečný test, ktorý preverí, čo ste sa naučili. Za absolvovaný kurz získate certifikát o absolvovaní. Test môžete skúšať aj viackrát, takže žiadny stres.

Stačí v záverečnom teste získať aspoň 80%. Certifikát zostane uložený pri absolvovanom kurze kedykoľvek pripravený na stiahnutie.

Je to doklad o tom, že na sebe pracujete viac, ako je bežné. To vám pomôže vyniknúť medzi ďalšími ľuďmi, ktorí majú zálusk na rovnaké pracovné miesto, alebo v rámci sebeprezentácie. Najlepšie využijete certifikát vo svojom životopise (napr. na Linkedin a Jobs.cz) alebo ako vytlačený dokument medzi vašimi ďalšími vzdelávacími úspechmi.

Áno, lekcie môžete študovať opakovane, tiež ich môžete preskakovať a následne sa k nim vracať. Či už kurz ukončíte úspešne alebo neúspešne, môžete ho ľubovoľne opakovať.

Dúfame, že sa toto nestane. Keby ale predsa, zaručujeme vám vrátenie peňazí bez uvedenia dôvodu do 14 dní od zakúpenia kurzu.